Detoxikácia

Doprajte svojmu telu očistu, ako keď si doprajete osviežujúcu sprchu. Nechajte odplaviť všetko, čo ho zaťažuje, aby pocítilo ľahkosť a mohlo sa samo zregenerovať. Prekonať únavu a vyčerpanie, nabrať nové sily a entuziazmus, ktoré skvele využijete napríklad v posilňovni alebo pri športovaní pod šírym nebom.


Detoxikácia má organizmus zbaviť jedovatých látok, tzv. toxínov, ktoré sa v ňom hromadia buď z nesprávnej životosprávy alebo vplyvom prostredia, v ktorom žijeme. Toxíny predstavujú akúkoľvek látku, ktorá je nejako škodlivá pre telo. Jedná sa o všetky kovy, chemikálie, škodliviny, umelé aditíva v jedle, pesticídy atď. Pravda je taká, že sme s nimi v každodennom kontakte - nájdeme ich vo vode, v jedle i vo vzduchu, ktorý dýchame a je veľmi ťažké zbaviť sa ich . Vďaka doplnkom stravy ako je MSM či Yucca shidigera nám to ale pôjde ľahšie.


Ľudské telo má prirodzenú schopnosť prečisťovať sa. Zásadnú úlohu v tom zohráva tráviaci trakt, koža, pľúca, pečeň, obličky, dokonca aj mozog. Celková detoxikácia predstavuje razantnú zmenu životného štýlu - napríklad v podobe cvičení, u ktorého sa poriadne zapotíte. Pri meditácii si zase prečistíte hlavu a zbavíte sa stresu.

Môžete však urobiť ešte viac. Vďaka produktom ako AcidoFit doprajete svojmu telu dostatok živín, minerálov a vitamínov. Zároveň podporíte imunitu, doplníte energiu po náročnom výkone a upokojíte svoje trávenie. Radi vám poradíme a zostavíme kombináciu účinných látok priamo na mieru.

Vynulovať filter
Zobrazených 1-9 z celkovo 9 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info