Trávenie

Poznáte to, keď sa cítite dobre vnútri, tak nejako vyžarujete spokojnosť aj navonok. Máte energiu na rozdávanie, netrápia vás pocit hanby a neustále sebakontroly, či sa vám náhodou nestane niečo nepríjemné. Keď sa pozriete do zrkadla, vidíte tam optimistického a zdravého človeka, ktorým by ste chceli byť? Alebo si všimnete skôr nafúknuté brucho a opuchnutú tvár? Ak nie ste spokojní s tým, čo vidíte, začnite to meniť zvnútra.


Optimálne trávenie vyžaduje predovšetkým zmeny v jedálničku, ale aj v tom, ako jedlo konzumujete. Zlé stravovacie návyky a hektický životný štýl sa skôr alebo neskôr odrazia na celkovom stave vášho zdravia, pleti, hmotnosti atď. Začnite odstránením nahromadených toxínov - doprajte svojmu bruchu uvoľnenie, aby bolo schopné absorbovať všetky dôležité živiny. Odmenou vám bude tiež čistejšie pleť, vyššie sebavedomie, lepšia nálada. Spokojné trávenie jednoducho ovplyvní každý aspekt vášho života.

Kompava prináša prírodné produkty, ktoré vám pomôžu nájsť stratenú rovnováhu: moderné tráviace enzýmy, probiotiká alebo vitamín U. Žite svoj život naplno vďaka spojeniu vedy a prírody!

Vynulovať filter
Zobrazených 1-6 z celkovo 6 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info