Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Výživové doplnky pre deti

Výživové doplnky pre deti vám dobre poslúžia v prípade, že dieťa nemá dostatočný príjem určitých živín z bežnej stravy, má špecifické potreby alebo je v období rastu a vývoja. Radi by sme upozornili, že pred užívaním akýchkoľvek výživových doplnkov pre deti by ste mali poradiť s pediatrom alebo odborníkom na výživu. Skúste sa zamyslieť, čo deti najviac potrebujú? Asi prvenstvo má podpora imunity. Škôlka, škola, kolektívy a imunita melie z posledného. Ale ani z ďaleka to nie je všetko.

Probiotiká

Podporujú zdravie črevnej mikroflóry a trávenie. Sú taktiež u detí veľmi dôležité. Dobré je ich nasadiť pri zlej životospráve alebo užívaní antibiotík.

Omega-3 mastné kyseliny

Podporujú zdravý vývoj mozgu a nervového systému. Tieto môžu pochádzať z rybieho oleja alebo iných zdrojov. Výborné sú pre študentov na zlepšenie pamäte a učenia sa

Výživa a pitný režim u detí

Vedeli ste, že podľa najnovších štatistík približne jedna tretina detí vo veku 4 až 8 rokov trpí nedostatkom vápnika? Aj z tohto a mnoho iných dôvodov sme sa zamerali na výživu a pitný režim pre deti. Vyvinuli sme detskú radu, ktorá obsahuje práve tie živiny, vitamíny a minerály, ktoré detský organizmus potrebuje a častokrát je ťažké dbať na ich pravidelné dopĺňanie. Hovoríme najmä o vápniku, vitamínoch skupiny B, zinku, či vitamíne D3.

Pre malých športovcov

Máme skvelý hypotonický iontový nápoj na hydratáciu organizmu a doplnenie tekutín v každom športe.