Srdce a cievy

Srdce nikdy neodpočíva. Je v plnom nasadení dokonca aj keď spíme, a ak zažívame stresujúce chvíle či intenzívny tréning, ide na 200 percent. Bez určitých orgánov by sme mohli prežiť, ale srdce medzi nich rozhodne nepatrí. Našťastie sa vyvinulo vo výkonný a spoľahlivo fungujúce sval. Starostlivosť o kardiovaskulárny systém, predovšetkým srdce, zohráva kľúčovú úlohu, či chceme prežiť dlhý a spokojný život.

Srdce pumpuje krv do rôznych častí tela prostredníctvom artérií, ciev a žíl. A je to práve cievny systém, ktorý srdce vyživuje - ak sa zablokuje, dochádza k infarktu. Prevencia je jasná: prestať fajčiť, žiť aktívnejšie, eliminovať stres a konzumovať zdravé, ľahké jedlá. Môžete však urobiť ešte niečo navyše, aby vaše srdce šlapalo ako hodinky. Kompava vám prináša moderné preparáty, ktoré sa o neho kráľovsky postarajú.

Vedecky overená klasika, ktorá naozaj funguje: Omega 3 mastné kyseliny patrí k tomu najdôležitejšiemu, čo vaše srdce potrebuje - optimalizujú krvný tlak a znižujú hladinu cholesterolu. Špecialitou na našom trhu je vysokoúčinný prírodný enzým Serrapeptase, ktorý prispieva k rozkladu a odstránenie poškodených buniek z organizmu. L-karnitín vám zase dodá potrebnú energiu pre zdravú srdcovú činnosť aj počas nadštandardných výkonov. U nás však toho nájdete oveľa viac, s výberom vám radi poradíme.

Vynulovať filter
Zobrazených 1-9 z celkovo 9 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info