Vytrvalosť

Skúsiť dať zo seba ešte viac, než na čo ste zvyknutí? Siahnuť si na svoje limity a pokoriť ich ako nikdy predtým? Skúste dosiahnuť, čo sa zdá byť nemožné! Jednoducho dôverujte svojmu telu a pomôžte mu fungovať na 100%.


Vytrvalostný tréning kladie na športovcov extrémne nároky z fyzického, mentálneho aj energetického hľadiska. Aj zaslúžilí šampióni občas zažijú momenty, kedy ich opúšťajú sily a jednoducho nemôžu ďalej. Ten správny výživový doplnok môže byť malým detailom, ktorý rozhodne o veľkom víťazstve. Odkrojte si trochu z úmorného tréningu, napumpujte svoj výkon a stanovte si nový osobný rekord!


Stačí dôverovať produktom zn. Kompava, ktoré vás opäť postavia na nohy a pomôžu vám doplniť energiu. Jedinečný komplex účinných látok Premium Energy predstavuje riešenie nedostatku energie před aj počas vytrvalostnej aktivity. Podporuje totiž schopnosť organizmu využívať hlavne "tukové" zdroje a šetriť zásoby glykogénu na momenty, kedy ide naozaj do tuhého. Kapsule K-4 Power vďaka komplexu látok, ktoré obsahuje nabudí organizmus na maximálny výkon. Okamžitý zdroj spoľahlivej energie z glukózy a maltodextrínu predstavuje obľúbený nápoj HypoFit. Nalaďte sa na svoje neporaziteľné Ja a nechajte pochybnosti za sebou. Určite to dokážete!

Zobraziť viac
Vynulovať filter
Zobrazených 1-8 z celkovo 8 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info