Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Vytrvalosť

Skúsiť dať zo seba ešte viac, než na čo ste zvyknutí? Siahnuť si na svoje limity a pokoriť ich ako nikdy predtým? Skúste dosiahnuť, čo sa zdá byť nemožné! Jednoducho dôverujte svojmu telu a pomôžte mu fungovať na 100%. 

Vytrvalostný tréning kladie na športovcov extrémne nároky z fyzického, mentálneho aj energetického hľadiska. Aj zaslúžilí šampióni občas zažijú momenty, keď ich opúšťajú sily a jednoducho nemôžu ďalej.

Ten správny výživový doplnok môže byť malým detailom, ktorý rozhodne o veľkom víťazstve. Odkrojte si trochu z úmorného tréningu, napumpujte svoj výkon a stanovte si nový osobný rekord!

Stačí dôverovať produktom značky Kompava, ktoré vás opäť postavia na nohy a pomôžu vám doplniť energiu. Jedinečný komplex účinných látok Premium Energy predstavuje riešenie nedostatku energie před aj počas vytrvalostnej aktivity. Podporuje totiž schopnosť organizmu využívať hlavne "tukové" zdroje a šetriť zásoby glykogénu na momenty, keď ide naozaj do tuhého. Kapsule K-4 Power vďaka komplexu látok, ktoré obsahuje nabudí organizmus na maximálny výkon. Okamžitý zdroj spoľahlivej energie z glukózy a maltodextrínu predstavuje obľúbený nápoj HypoFit. Nalaďte sa na svoje neporaziteľné Ja a nechajte pochybnosti za sebou. Určite to dokážete!