Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Fitness doplnky

Doplnky a rôzne príslušenstvo by nemalo chýbať nikomu, kto sa aktívne venuje akémukoľvek športu. Či už sú to šejkre a športové fľaše, do ktorých si zarobíte obľúbený nápoj či proteín, fitness oblečenie, vďaka ktorému sa počas tréningu budete cítiť pohodlne a komfortne, odborné knihy, ktoré vám odpovedia na dôležité otázky alebo tejpovacie pásky, ktoré sa využívajú k stabilizácii kĺbových štruktúr a segmentov.

Pokiaľ to s cvičením myslíte naozaj vážne, funkčná športová fľaša alebo dobre padnúci šejker sa stanú vaším každodenným doplnkom. Vybrať si môžete presne podľa vašich predstáv. Či už chcete šejker, v ktorom si budete zarábať proteín, praktickú fľašu na smoothie alebo cyklistickú fľašku. V našej ponuke nájdete dokonca aj malý sexy šejker pre každú správnu fitness nadšenkyňu alebo detský šejker s kompaváčikom na prípravu napríklad JAMI dezertu či drinku.

Tejpovanie je dnes už štandardnou metódou používanou v športe, športovom lekárstve a v rehabilitačných centrách. Rovnako je ale tejpovanie prospešné aj pre terapiu porúch pohybového aparátu bežnej populácie. Tejpovanie pochádza z anglického slova „tape“, čo vo význame slova znamená zalepiť. Vďaka správnemu používaniu tejpovacích pások si dáte do poriadku chronické bolesti pohybového a svalového aparátu.

Viete, čo je pre športovca nevyhnutnosť? Kvalitné funkčné oblečenie, vďaka ktorému sa bude počas tréningu cítiť pohodlne. Alebo čo tak ponožky s dobrou ventiláciou, ktoré zabraňujú nadmernému poteniu nôh?

Občas každý z nás potrebuje dobrý a dôveryhodný zdroj informácií, vďaka ktorým sa môže posúvať viac a viac vpred. Ak napríklad potrebujete zistiť, ako zmeniť svoje telo od úplného základu alebo sa chcete dozvedieť niečo viac o výžive a telu prospešných látkach, vyberte si z našej odbornej literatúry.