Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Diagnostika

Bežnými vyšetreniami či meraním u praktického lekára skladbu svojho tela nezistíte rovnako ako sa nedozviete, či v ňom funguje všetko tak, ako má z dôvodu trvalo udržateľného zdravia.

Kompletnou diagnostikou dokážete odhaliť podiel vody, tuku, bielkovín a minerálov v organizme, ktoré majú zásadný vplyv na zdravie. Prostredníctvom prístroja MaxPulse je možné odhaliť množstvo problémov ešte v ranom, počiatočnom štádiu vo fungovaní nervového a cievneho systému. Ďalším diagnostickým procesom, ktorý môžete využiť je spiroergometria - ide o funkčné vyšetrenie s ergometrickou záťažou.

Záťažové testy pri diagnostike poskytujú informáciu nielen o telesnej výkonnosti jedinca ale i jeho reakcii na záťaž, vplyv tréningu na organizmus, jeho imunitný systém a v neposlednom rade jeho celkovú výkonnosť. Záťažové a diagnostické vyšetrenia stanovia trénovanosť športovca, jeho metabolické nastavenie, závislosť na glukóze, toleranciu k výživovým zmenám, určia ekonomiku práce transportného systému.

Aby bola vaša pleť dobre vyživovaná a ošetrená, vyplatí sa investovať do kvalitnej starostlivosti, avšak ak nepoznáme príčiny existujúcich problémov, je veľmi ťažké nájsť vhodné a účinné riešenie. Je dobré poznať stav svojej kože, starať sa o ňu a vedieť, či jej niečo nechýba. Diagnostikou pleti sa môžete podrobnejšie oboznámiť s aktuálnym stavom svojej pokožky. Analýzou odhalíme prípadné nedostatky pleti (začínajúcu tvorbu vrások, pigmentových škvŕn, nedostatočnú hydratáciu...), ktoré nie sú na prvý pohľad zreteľné. 

Diagnostika živej kvapky krvi je vykonávaná prostredníctvom vysoko nadštandardnej techniky, ktorá umožňuje analýzu čerstvo odobranej kvapky krvi z prsta špeciálnym Darkfield mikroskopom. Klient má možnosť sledovať stav svojho vnútorného prostredia priamo na obrazovke monitora, oboznámiť sa so svojim aktuálnym stavom a odhaliť príčiny niektorých problémov.

Súčasťou každej diagnostiky je samozrejme záverečné vysvetlenie ako pracovať na vašom zdraví, ako spoznávať svoj organizmus a tak zjednodušiť cestu za lepšími výsledkami.