Podpora pečene

Vaša pečeň je neoceniteľným hráčom vo vašom celkovom zdraví. Aby ste udržali tento dôležitý orgán v optimálnom stave, ponúkame špeciálne vybrané vitamíny na pečeň, ktoré sú navrhnuté na jeho ochranu, podporu a regeneráciu. Detoxikácia je jednou z hlavných funkcií pečene. Zjednodušene to znamená, že práve pečeň pomáha odstraňovať škodlivé látky a toxíny z tela. Táto jej detoxikačná funkcia zahŕňa metabolizáciu liekov, alkoholu, a tiež rozklad rôznych chemických látok.

Ale venujete sa očiste svojej pečene? Vašu pozornosť často nemá a to môže mať za následok viacero zdravotných komplikácií. Pečeň tak, ako aj iné orgány, treba chrániť a starať sa o ňu. Podpora pečene je nesmierne dôležitá. Aj pečeň potrebuje detox.

Glutatión patrí medzi najvýznamnejšie antioxidanty. Má tiež silné detoxikačné účinky. Je dôležitým ochrancom buniek pred ich poškodením. Odstraňuje toxíny a ťažké kovy z tela, a tak čistí pečeň, pľúca, obličky a ďalšie dôležité orgány. 

Ochrana pečene

Každodenný život je plný výziev, ktoré vaše telo a predovšetkým pečeň vystavujú náročným podmienkam. Existujú však doplnky a vitamíny na pečeň, ktoré obsahujú silné antioxidanty a ochranné látky a tie pomáhajú bojovať proti voľným radikálom a chránia pečeň pred poškodením.

Regenerácia pečene

Pre tých, ktorí ste prežili obdobie zvýšeného stresu alebo ste užívali látky, ktoré môžu zaťažovať pečeň, sú naše doplnky navrhnuté na regeneráciu pečene. Obsahujú špecifické zložky, ktoré podporujú obnovu buniek pečene a pomáhajú jej vrátiť sa do zdravšieho stavu.

Myslite na to, že vaša pečeň je dôležitý hráč vo vašom tele. Nájdite si preto cestu k optimálnemu zdraviu s našimi špeciálne navrhnutými výživovými doplnkami pre pečeň.