Mozog a nervy

Máte problém zapamätať si mená, vstrebať učivo, alebo udržať svoju pozitívnu náladu nad bodom mrazu? Možno je na čase posilniť mozgové funkcie a osviežiť pamäť. Výber vhodného doplnku závisí na tom, čo presne chcete docieliť.
Potrebovali by ste zbystriť pozornosť a koncentráciu? Alebo sa snažíte eliminovať výpadky pamäte a predísť mentálnemu ochabovaniu spojenému s vekom? Už vás unavuje cítiť sa vyčerpane, prežívať depresie a úzkosti? Kompava zaradila do ponuky rad preparátov, ktoré dokážu nabudiť mozog k lepším výkonom a vzkriesiť k životu vaše aktívnej Ja.

Kľúčom k pocitu šťastia je vedieť odpočívať a dopriať si pokojný spánok. Pre tento účel skvele poslúži aminokyselina L-tryptofán, ktorá v kombinácii s vitamínmi B3 a B6 podporuje normálnu funkciu nervového systému a psychiky, prispieva tiež k zníženiu vyčerpania a únavy. Karnosin zosilnený provitamíny Q10 a vitamínom E dokáže omladzovať bunky v procese starnutia a predlžuje ich životnosť, vďaka čomu zostanete dlhšie mladí a vitálny. Mozgovú činnosť a pamäť môžete účinne stimulovať treba Lecitínom či Omega 3 mastnými kyselinami. Nielen pre športovcov je vhodný Taurín, prírodný stimulant, ktorý priaznivo ovplyvňuje výdrž a výkon. Choďte na to chytro a povzbuďte svoju myseľ!

Vynulovať filter
Zobrazených 1-10 z celkovo 10 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info