Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Produkt obsahuje omega-3 mastné kyseliny z rybieho oleja, ktorého zdrojom sú ryby zo severských morí. Má výborný pomer mastných kyselín DHA a EPA, ktoré sú pre ľudský organizmus nevyhnutné. Omega-3 udržujú správnu činnosť srdca a mozgu.

Omega-3
Balenie:
Cena:
13.90 €

Základný popis produktu Omega-3

Omega-3 mastné kyseliny sú pre organizmus veľmi dôležité a vyskytujú sa predovšetkým v tučných morských rybách. Omega-3 mastné kyseliny si naše telo nevie vytvoriť samé, preto je potrebné ich hladinu v tele neustále dopĺňať. Najnovšie výskumy ukazujú, že väčšina populácie má nedostatok omega-3 mastných kyselín. Ich prísun je odporúčané zvýšiť najmä z dôvodu, že majú priaznivý vplyv na zníženie hustoty krvi – bránia zhlukovaniu krvných doštičiek vedúcich k mozgovej mŕtvici, udržujú správnu hladinu cholesterolu a správnu činnosť mozgu – zlepšujú koncentráciu a pamäť. Omega-3 mastné kyseliny podporujú normálny stav zraku, keďže majú veľmi priaznivý účinok na sietnicu oka.

Omega-3 mastné kyseliny sú tvorené kyselinou eikozapentaénovou (EPA) a dokozahexaénovou (DHA). Pre ľudský organizmus sú tieto dve mastné kyseliny absolútne nevyhnutné a ich nedostatok vedie k degenerácii tela v mnohých smeroch. 

Prijímanie Omega-3 mastných kyselín je dôležitý aj pre tehotné ženy, aby zabezpečili dieťatku správny vývoj mozgu. Taktiež zabezpečia lepší priebeh tehotenstva vďaka udržaniu zdravých ciev a dobrého krvného tlaku. 

Nedostatok omega-3 mastných kyselín sa môže prejaviť zvýšenou únavou, suchou pokožkou, zhoršenou pamäťou a koncentráciou, lámaním nechtov a vlasov či zápchou. 

OMEGA-3 obsahujú:

 • Rybí olej – kombinácia kyselín EPA a DHA, ktoré prispievajú k normálnej činnosti srdca, mozgu a zdravia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA.

Pre koho je produkt Omega-3 určený

 • Pre všetkých, ktorí si chcú udržať správnu činnosť srdca a mozgu
 • Pre starších ľudí na udržanie správnej hladiny cholesterolu
 • Pre študentov na zlepšenie pamäte a učenia sa
 • Pre deti od 3 rokov

Odporúčané dávkovanie

 • Dospelí: 2 tobolky denne užívať súčasne s jedlom
 • Deti od 3 rokov: 1 tobolku denne užívať súčasne s jedlom

Použitie

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Nutričné hodnoty a zloženie

Obsah v 1 kapsule
Energetická hodnota37,68 kJ/8,97 kcal
Bielkoviny0 mg
Sacharidy0mg
Tuky/ rybí olej1000 mg
EPA- kys. eikosapentaénová180 mg
DHA- kys. dokosahexaenová120 mg
Celkový obsah Omega 3 mastných kyselín350 mg

Rybí olej, živočíšna želatína, glycerol.

UPOZORNENIE

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzatvorenom obale pri teplote do 25°C mimo dosahu malých detí. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/6727/2006/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

 • EPA

  180 mg
 • DHA

  120 mg
 • RYBÍ OLEJ

  1000 mg
Omega-3

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  44 x
 • 4 hviezdičky
  7 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Omega 3 sa vyskytujú predovšetkým v tučných morských rybách.

Áno, Omega 3 je možné kombinovať aj s produktmi na kĺby, napr. komplexnou kĺbovou výživou Gelo-3 complex a prírodným organickým minerálom MSM.

Omega 3 mastné kyseliny sú tvorené kyselinou dokozahexaénovou (DHA) a kyselinou eikozapentaénovou (EPA). Obe tieto látky prispievajú k správnej činnosti a funkcii srdca, mozgu a k udržaniu dobrého zraku.