Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

NATTOKINASE PLUS

Vysokoúčinný enzým štiepiaci fibrín, ktorý obsahuje 2000 FU v 1 kapsule.

NATTOKINASE PLUS
Cena:
48.00 €

Základný popis produktu

Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu, ktorá čistí krv od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo - cievnych ochorení (trombóza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica, pľúcna embólia).

Nattokinase Plus prispieva k rozkladu a odstráneniu poškodených buniek z organizmu, podporuje zacelenie rán po úrazoch a operáciách, prispieva k urýchleniu hojenia športových zranení, ako sú modriny, poranenia šliach a svalov, zápaly a podvrtnutia, zmierňuje opuchy nôh pri dlhých letoch spôsobených spomalenou cirkuláciou krvi – tzv. economy class syndrom. Vhodná je aj ako podpora zamedzenia vzniku krvných zrazenín a má pozitívny vplyv na priechodnosť krvi v cievach. Taktiež má pozitívne vlastnosti na nervovú sústavu, kde pomáha chrániť mozgové bunky pred nedostatkom kyslíka, tým že zvyšuje prekrvenie mozgových ciev. Tento enzým je odolný voči teplu i žalúdočným kyselinám.

Enzým nattokináza je izolovaný z tradičnej japonskej fermentovanej sóje Natto. Je čisto prírodného charakteru a získava sa pomocou nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis natto. Nattokináza je používaná na rôzne účely v ľudovej, tradičnej medicíne, pričom v Japonsku sa používa už vyše 2000 rokov.

Enzým Nattokinase Plus je vhodná alternatíva enzýmu Serrapeptáza.

NATTOKINASE PLUS obsahuje:

 • NSK-SD ®nattokináza – výťažok z fermentovaných sójových bôbov, obsahuje 100 mg účinnej látky v 1 rastlinnej kapsule. Pod touto značkou sa certifikovaná a čistá forma nattokinázy. Enzymatická aktivita je 2000 FU (FU = (fibrinolytic unit) čo je jednotka degradácie fibrínu. Čím je táto hodnota FU vyššia, tým je účinok rozkladu trombov silnejší)
 • Inulín – rozpustná vláknina, ktorá v tenkom čreve plní funkciu prebiotika pre probiotické kultúry. Slúži ako potrava pre vlastné dobré baktérie, ktoré vytvárajú vitamíny skupiny B a tie zlepšujú vstrebávanie enzýmu stenou tenkého čreva, čím je enzým organizmom maximálne využitý

Produkt je vhodný

 • Pre všetkých ľudí, ktorí chcú mať čistý krvný obeh bez nadmerného množstva fibrínu
 • Pri tzv. economy class syndrom (opuch nôh v dôsledku dlhých a častých letov)
 • Pre ľudí s vyšším krvným tlakom spôsobeným nadmerným zaneseným ciev fibrínom
 • Pre starších ľudí (S narastajúcim vekom ľudia menej pociťujú smäd. Čím menej tekutín pijú, tým je krv hustejšia a väčšie riziko tvorby fibrínových pavučín.)
 • Na rýchlejšiu regeneráciu po športových poraneniach a operáciách
 • Aj pre vegánov

Odporúčané dávkovanie

1 kapsula ráno alebo večer na lačno, ½ hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.

Použitie

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Nesprávne užívanie výživového doplnku znižuje jeho vstrebávanie a tým aj účinok.

Nutričné hodnoty

Inulín, výťažok z fermentovaných sójových bôbov NSK-SD ® Nattokinase (100 mg), stearan horečnatý, rastlinná kapsula.

UPOZORNENIE

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Osoby užívajúce lieky by mali výrobok konzumovať výlučne pod lekárskym dohľadom.

100 g1 kapsula (400 mg)*RVH %
Energetická hodnota1041,8 kJ/249 kcal4,1672 kJ/0,996 kcal0,04
Bielkoviny1,4 g0,0056 g0,011
Sacharidy93,2 g0,37 g0,13
Tuky0,025 g0 g0
Účinná látka: Natokináza100mg-

*RVH %- Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

- RVH nie je stanovená

NATTOKINASE PLUS

Recenzie produktu

5,0

2 recenzie

 • 5 hviezdičiek
  2 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Preventívne pri objavení sa opuchov, kŕčových žíl, pri vysokom krvnom tlaku alebo objavení iných symptómov súvisiacich so srdcovo-cievnym systémom.

2000 FU (FU = fibrinolytic unit) je jednotka degradácie fibrínu a vyjadruje mieru enzymatickej aktivity. Čím je táto hodnota FU vyššia, tým je účinok rozkladu trombov silnejší. Dvetisíc jednotiek nájdete v 1 kapsuli.

Užívanie nalačno zvyšuje účinnosť a vstrebateľnosť enzýmov.

Pri užívaní iných liekov odporúčame konzultáciu s lekárom a užívanie výrobku pod lekárskym dohľadom.

Enzým Nattokinase je vhodná alternatíva enzýmu Serrapeptáza.