NATTOKINASE PLUS NATTOKINASE PLUS
NATTOKINASE PLUS

NATTOKINASE PLUS

Kód: 38200000800000
Výrobca: Kompava s.r.o.
Balenie:
Vyberte si variantu!
s DPH:
48,00 €
bez DPH:
40,00 €
Množstvo:
Vysokoúčinný enzým štiepiaci fibrín, ktorý obsahuje 2000 FU v 1 kapsule.

Popis

Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu, ktorá čistí krv od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo - cievnych ochorení (trombóza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica, pľúcna embólia).

Nattokinase Plus prispieva k rozkladu a odstráneniu poškodených buniek z organizmu, podporuje zacelenie rán po úrazoch a operáciách, prispieva k urýchleniu hojenia športových zranení, ako sú modriny, poranenia šliach a svalov, zápaly a podvrtnutia, zmierňuje opuchy nôh pri dlhých letoch spôsobených spomalenou cirkuláciou krvi – tzv. economy class syndrom. Vhodná je aj ako podpora zamedzenia vzniku krvných zrazenín a má pozitívny vplyv na priechodnosť krvi v cievach. Taktiež má pozitívne vlastnosti na nervovú sústavu, kde pomáha chrániť mozgové bunky pred nedostatkom kyslíka, tým že zvyšuje prekrvenie mozgových ciev. Tento enzým je odolný voči teplu i žalúdočným kyselinám.

Enzým nattokináza je izolovaný z tradičnej japonskej fermentovanej sóje Natto. Je čisto prírodného charakteru a získava sa pomocou nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis natto. Nattokináza je používaná na rôzne účely v ľudovej, tradičnej medicíne, pričom v Japonsku sa používa už vyše 2000 rokov.

Enzým Nattokinase Plus je vhodná alternatíva enzýmu Serrapeptáza.


NATTOKINASE PLUS obsahuje:

  • NSK-SD ®nattokináza – výťažok z fermentovaných sójových bôbov, obsahuje 100 mg účinnej látky v 1 rastlinnej kapsule. Pod touto značkou sa certifikovaná a čistá forma nattokinázy. Enzymatická aktivita je 2000 FU (FU = (fibrinolytic unit) čo je jednotka degradácie fibrínu. Čím je táto hodnota FU vyššia, tým je účinok rozkladu trombov silnejší)
  • Inulín – rozpustná vláknina, ktorá v tenkom čreve plní funkciu prebiotika pre probiotické kultúry. Slúži ako potrava pre vlastné dobré baktérie, ktoré vytvárajú vitamíny skupiny B a tie zlepšujú vstrebávanie enzýmu stenou tenkého čreva, čím je enzým organizmom maximálne využitý

NATTOKINASE PLUS je vhodná:

  • Pre všetkých ľudí, ktorí chcú mať čistý krvný obeh bez nadmerného množstva fibrínu
  • Pri tzv. economy class syndrom (opuch nôh v dôsledku dlhých a častých letov)
  • Pre ľudí s vyšším krvným tlakom spôsobeným nadmerným zaneseným ciev fibrínom
  • Pre starších ľudí (S narastajúcim vekom ľudia menej pociťujú smäd. Čím menej tekutín pijú, tým je krv hustejšia a väčšie riziko tvorby fibrínových pavučín.)
  • Na rýchlejšiu regeneráciu po športových poraneniach a operáciách
  • Aj pre vegánov

Odporúčané dávkovanie NATTOKINASE PLUS:

  • 1 kapsula ráno alebo večer na lačno, ½ hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle

Použitie:

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Nesprávne užívanie výživového doplnku znižuje jeho vstrebávanie a tým aj účinok


Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.


Nattokinase plus

Prevencia pred mozgovou príhodou

Serrapeptase vs. Nattokinase


Zloženie

Inulín, výťažok z fermentovaných sójových bôbov NSK-SD ® Nattokinase (100 mg), stearan horečnatý, rastlinná kapsula

Nutričné hodnoty 100 g Obsah v 1 kps/ 400 mg *RVH %
Energetická hodnota 1041,8 kJ/249 kcal 4,1672 kJ / 0,996 kcal 0,04
Bielkoviny 1,4 g 0,0056 g 0,011
Sacharidy 93,2 g 0,37 g 0,13
Tuky 0,025 g 0 g 0
Účinná látka: Natokináza 100mg **

*RVH %- Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).**RVH – nie je stanovená

Upozornenie:

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Osoby užívajúce lieky by mali výrobok konzumovať výlučne pod lekárskym dohľadom.

Obsah:

90 kapsúl t.j. 36 g komplexného prípravku

1 kapsula obsahuje 400 mg

Recenzie

Kveta M.
19.05.2020

Bola som nesmierne sklamaná, keď sa oznámilo zrušenie Serapeptázy, užívala som ho ja i môj muž každé ráno, spočiatku hlavne na žily, cievy ale aj na srdce. No po určitej dobe, vďakabohu, už len preventívne - pretože naše zdravotné problémy ako prišli, tak aj odišli vďaka tomuto zázračnému enzýmu. Preto keď sa oznámil koniec a stiahnutie tejto slovenskej serapeptázy, vystrašila som sa a hneď som hľadala náhradu. A našla som ju v podobe Natokinasse plus - po mojich prieskumoch na trhu a konkurenčných značiek je táto od Kompavy omnoho silnejšie a všimol si to aj môj lekár pri výsledkoch z krvi, ktore dopadli na výbornú! Nattokinase plus odporúčam pre každého s problémami s cievami, ich priechodnosťou ale aj koho trápia opuchy nôh, na to mi pomohla tiež.

  • jej sila, slovenský výrobok
Ľubica L.
06.05.2020

Mám cez 50 rokov a na stehnách sa mi začali tvoriť veľmi nepekné „žilové metličky“. Boli už žiaľ vidieť aj cez silonky a ozaj ma tento problém trápil. Odkedy užívam Nattokinase Plus tak mi zmizli. A to dokonca hneď po užívaní prvého balenia. Normálne som neverila vlastným očiam. Teraz idem užívať už druhé balenie a produkt som odporučila aj švagrinej. Natokinase Plus užívam spolu s Omega 3 mastnými kyselinami. Odporúčam!

Diskusia

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info