Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Krásna pleť, vlasy a nechty

Robíte všetko správne, staráte sa o seba, aktívne cvičíte a zdravo sa stravujete, no vaše telo každým rokom starne? Majú to tak všetci, nemajte obavy. Avšak nie všetci vedia, že to nemusia skromne a smutne akceptovať a zmieriť sa s tým, ale starnutie je možné čiastočne ovplyvniť a spomaliť. Často vnímame starnutie len v kontexte jeho prejavov na pokožke, ako sú vrásky, ryhy a strata pružnosti. Budete možno teraz prekvapení, ale pôsobením času dochádza k premene a postupnému rozkladu každej vrstvy kože, od povrchovej epidermis až po svaly, ktoré ju podopierajú a vrstvy tuku hlboko vo vnútri

Majte krásne vlasy, nechty a pleť

Máme vitamíny na vlasy, vitamíny na pleť i unikátnu výživu na nechty. Všetky na prírodnej báze podporujú zdravý vzhľad a vitalitu, pevnosť, pružnosť a mladistvosť. Objavte tajomstvo krásy a doprajte si kvalitnú výživu. Kozmetické prípravky na báze vitamínu A a E dokážu obnoviť a spevniť vrchnú vrstvu, takže pokožka vyzerá hladšie a menej vrásčite. Aby ste však v boji proti starnutiu dosiahli skutočné zmeny, musíte aktivovať bunkové mechanizmy vrátane biochemických a hormonálnych dejov a vrátiť ich fungovanie do normálu.

Vitamín C môže zvýšiť hladinu kolagénu, či už je aplikovaný priamo na pokožku alebo prijatý vo forme doplnkov, kedy podporuje obnovu mitochondrií v koži a srdci, ovplyvňujúc tak funkciu každej bunky, zlepšujúc výrobu energie a podporujúc opravu a odstraňovanie buniek.

Vitamíny pre krásnu pleť sú základom optimálnej starostlivosti o vašu pokožku. S adekvátnym prísunom vitamínov na pleť môžete dosiahnuť krásne a zdravé vzhľad. Vitamíny na pokožku, ako napríklad vitamín A, C a E, sú nevyhnutné pre stimuláciu kolagénu a udržanie jej mladistvého vzhľadu.

V boji proti starnutiu pokožkyvitamíny pre pleť neoceniteľné.

Krása nie je len o vzhľade, ale aj o vnútornej vitalite a energii.

Antioxidanty

Ako napríklad vitamín C, selén a zinok chránia bunky pred oxidatívnym stresom a pomáhajú správnemu fungovaniu imunitného systému. Zlepšujú tým nielen stav pleti a jej žiarivý vzhľad, omladzujú telo do hĺbky vo všetkých jeho štruktúrach. Majú protizápalové účinky na pokožku a umožňujú jej, aby naštartovala vlastné liečebné procesy. UV žiarenie a voľné radikály môžu rozpohybovať zmeny, ktorých výsledkom sú tmavé škvrny a nerovnomerný tón pleti. Antioxidanty predstavujú účinnú ochranu pred týmito negatívnymi vplyvmi prostredia.

Ženšen

Jeden z najpoužívanejších rastlinných výťažkov v čínskej medicíne, pripisuje sa mu takmer magická schopnosť uzdravovať, predlžovať život a posilňovať organizmus.