K2 Anti Age Day & Night K2 Anti Age Day & Night K2 Anti Age Day & Night K2 Anti Age Day & Night K2 Anti Age Day & Night
K2 Anti Age Day & Night K2 Anti Age Day & Night K2 Anti Age Day & Night K2 Anti Age Day & Night

K2 Anti Age Day & Night

Kód: 33600000000000
Výrobca: Kompava s.r.o.
Balenie:
Vyberte si variantu!
s DPH:
45,00 €
bez DPH:
37,50 €
Množstvo:
K2 Anti Age zlepšuje tvorbu bunkovej energie v mitochondriách počas dňa a zintenzívňuje proces bunkového čistenia v noci.

Popis

Jednotlivé zložky K2 AntiAge napomáhajú tvorbe bunkovej energie, zlepšujú fyzický výkon, vitalitu a mladistvý vzhľad. Ak cítite únavu a vyčerpanosť aj napriek dostatočnému spánku, doplňte energiu a vitalitu pomocou produktu K2 Anti Age. Produkt je navrhnutý tak, aby dosahoval maximálny účinok a preto sa skladá z dvoch fáz – dennej a nočnej.

Denná fáza K2 Anti Age Day zlepšuje tvorbu bunkovej energie v mitochondriách počas dňa, vďaka čomu sa zvyšuje vitalita tela, fyzický výkon a zlepšuje sa sexuálne zdravie, mentálna bystrosť a koncentrácia. Starnutím klesá počet a aktivita mitochondrií v bunkách. Mitochondrie sú považované za energetické jednotky bunky (elektrárne na výrobu energie). Počas života sa mitochondrie zanášajú usádzaním toxických usadenín a škodlivých látok, čím im znemožňujú fungovať na maximálny výkon. Výsledkom je neustála únava a vyčerpanosť, pokles aktivity celého tela a mysle, ako aj postupné vytrácanie pocitu mladosti a sviežosti. A práve denná fáza prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, má pozitívny vplyv na pamäť a koncentráciu a bunkám pokožky prináša mladistvý vzhľad a dodáva energiu.

Nočná fáza K2 Anti Age Night zintenzívňuje proces bunkového čistenia v noci, chráni bunky pred oxidatívnym stresom a poškodením, čo podnecuje ranné vstávanie plné energie, vitality a mladosti. V noci medzi 1:00 – 3:00 je podľa biologických hodín najaktívnejšia pečeň. Keďže je pečeň spojená s detoxikáciou, najsilnejší proces očisty organizmu je práve v noci, počas spánku. Takáto očista sa odrazí na tom, ako sa cítite ráno po prebudení. Po správnej regenerácii by ste sa mali ráno cítiť sviežo, zdravo, plní energie a vitálnejší ako predchádzajúci deň. Výsledky by sa mali pozitívne odzrkadliť aj na vašej pleti.

Zjednodušene povedané, nočná časť očistí mitochondrie a denná časť ich naplní energiou. Preto odporúčame užívať jednotlivé časti spolu, keďže sa vzájomne dopĺňajú.

K2 Anti Age obsahuje:


Denná fáza K2 Anti Age Day

 • Podhubie húsenice čínskej (Cordyceps sinensis) - ide o exotickú hubu, ktorá je súčasťou tradičnej čínskej medicíny starej niekoľko tisícročí. Cordyceps zvyšuje schopnosť organizmu prispôsobiť sa nedostatku kyslíka, toxickým látkam či veľkým fyzickým záťažiam. Taktiež zlepšuje okysličovanie všetkých buniek v tele čím pozitívne vplýva na tvorbu energie v mitochondriách, pomáha zlepšovať stavy únavy, zlepšuje pamäť a má omladzujúce účinky.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) – ako adaptogén sa na liečebné účely používa už tisícročia v Číne, Japonsku a v Kórei. Ide o najsilnejší posilňujúci prostriedok v ázijskej medicíne. Rastlina ženšen obsahuje účinné látky saponíny – ginsenoidy, ktoré majú stabilizačný vplyv na ľudskú fyziológiu. Ženšen je jedným z najlepších prostriedkov na ochranu pred duševným stresom a stabilizuje hladinu kortizolu, čo je hlavný stresový hormón. Taktiež zvyšuje fyzický a duševný výkon organizmu, zlepšuje pamäť, sústredenosť, priestorovú orientáciu, schopnosť učiť sa a spomaľuje starnutie a opotrebovanie mozgových buniek.
 • Koenzým Q10 – ide o silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením a oxidatívnym stresom. Zvyšuje produkciu energie v bunkách srdca, svalov a mozgu. Starnutie býva spojené s poklesom koenzýmu Q10 v mitochondriách (elektrárňach) buniek najmä od 30. roku života. Nedostatok koenzýmu Q10 sa v tele prejavuje zníženou výkonnosťou, horšou toleranciou záťaže, zníženou aktivitou, únavou a schopnosťou regenerácie.

Nočná fáza K2 Anti Age Night

 • Extrakt z brokolice – hlavnou účinnou zložkou je sulforafan (zlúčenina síry). Pôsobí ako signalizačná molekula, čo znamená, že pri vstupe do buniek zapne viac ako 200 génov, ktoré mohli byť vyradené z činnosti kvôli vysokej toxicite bunky, zlej životospráve, či vysokému veku. Akonáhle sa gény uvedú do svojej činnosti, začnú sa produkovať detoxikačné a antioxidačné enzýmy, ktoré bunku zbavia toxínov a obnovia jej činnosť na maximum.
 • Extrakt z hroznových jadierok – hroznové jadierka obsahujú biologicky aktívne polyfenoly, ktoré chránia bunky pred oxidatívnym poškodením a preto sa používajú ako podporný prostriedok pri poruchách imunity, alergiách a kardiovaskulárnych poruchách.

K2 Anti Age je vhodný:

 • Pre udržanie psychickej výkonnosti, vitality a prirodzenej obranyschopnosti organizmu
 • Počas stresujúcich období, ťažkej fyzickej i mentálnej vypätosti
 • Pri prvých príznakoch vrások spôsobených stresom, voľnými radikálmi a vekom
 • Po dosiahnutí 30. roku života (po tomto veku sa starnutie viacnásobne zrýchľuje)
 • Pri nedostatku energie, bystrosti a koncentrácie, úbytku vitality
 • Pre udržanie sexuálneho zdravia
 • Na aktívne vychytávanie voľných radikálov vznikajúcich pri fajčení
 • Pokiaľ cítite nedostatok energie, neustálu únavu a vyčerpanosť

Odporúčané dávkovanie K2 Anti Age:

 • Denná fáza – 4 kapsule ráno nalačno zapiť dostatočným množstvom vody
 • Nočná fáza – 2 kapsule večer pred spaním zapiť dostatočným množstvom vody

Oficiálna webová stránka produktu: www.k2antiage.sk

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Zloženie

Zloženie K2 AntiAge Day:

Extrakt z huby húsenice čínskej (Cordyceps sinensis), extrakt z koreňa ženšenu pravého  (Panax ginseng), koenzým Q10, stearan horečnatý, kapsula  (hydroxypropylmetylcelulóza), farbivo: oxid titáničitý).

 

Výživové údaje

100 g

4 kapsuly/  

  1640 mg

 

*RVH %

Energetická hodnota

1724 kJ/

407,5 kcal

28,27 KJ/

6,7 kcal

0,3

Bielkoviny

3,6 g

0,06 g

0,1

Sacharidy

83,41 g

1,37 g

0,5

Tuky

6,61 g

0,1 g

0,1

 

 

 

 

Aktívne látky:

 

 

 

Cordyceps sinensis extrakt

60,98 g

1000 mg

**

Panax ginseng  extrakt

34,52 g

 566 mg

**

Koenzým Q10

3,05 g

50 mg

**

*RVH %  -  Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

**RVH – nie je stanovené

Zloženie K2 AntiAge Night:

Extrakt z brokolice (Brassica oleracea italica), extrakt z hroznových semienok (Vitis vinifera L.), stearan horečnatý, kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza, farbivo: oxid titáničitý). 

 

Výživové údaje

100 g

2 kapsuly/  

  900 mg

 

*RVH %

Energetická hodnota

1537 kJ/

361,7 kcal

13,83 KJ/

3,25 kcal

0,16

Bielkoviny

10,54 g

0,09 g

0,18

Sacharidy

79,15 g

0,7 g

0,27

Tuky

0,33 g

0 g

0

 

 

 

 

Aktívne látky:

 

 

 

Extrakt z brokolice

76,22 g

686 mg

**

Extrakt z hrozna

22,22 g

200 mg

**

*RVH %  -  Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).

**RVH – nie je stanovená

Upozornenie:

Výrobok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote od 10 °C do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.

 

Recenzie

Anna J.
30.07.2018

Lucia P.
29.07.2018

 • Prílev energie
 • Ziadne
Michal S.
28.02.2017

Ildiko H.
26.02.2018

 • super pocit, cez den vela energie, v noci kludny neruseny spanok, zlepsenie travenia
 • nemam
Zlatica R.
25.03.2016

Radovan M.
23.08.2017

Branislav B.
23.06.2020

Dlhodobo ma trápi chronická únava, zároveň som ale musel prestať piť kávu, pretože tá mi od určitého veku začala spúšťať nepríjemné migrény. Odvtedy som nemal alternatívu pre potravinu aleabo výživový doplnok na energiu, skúšal som guaranu, maté čaj, ale z tých mi akurát stúpal tlak a unavený som bol rovnako. Jediné čo u mňa zaberalo bolo pravidelné intenzívne cvičenie s ťažšími váhami, ktoré poriadne zamáva s hormónmi. K2 som pôvodne kúpil ako luxusný darček, keď som ho ale vyskúšal bol som dosť prekvapený z účinkov. Denné kapsulky na mna pôsobia tak silno, že si ich počas dňa delím na 2+2, efekt mi vydrží asi 3 hodiny a je kvalitnejší ako kedysi pri káve - pomalšie ustupuje. Po nočných mám oveľa kvalitnejší spánok - vačšinou nestíham spať dlhšie ako 6 hod a zobúdzal som sa nevyspatý, teraz mám po 6 hodinách pocit akoby som spal 8-9 hodín a budím sa ešte pred budíkom úplne oddýchnutý. Určite odporúčam každému kto sa živí hlavou a potrebuje fungovať, pre mňa topka.

 • "čistá" energia bez vedľajších účinkov
 • kvalitnejší spánok aj za menej hodín
 • vyššia cena
Andrea K.
22.02.2017

Zuzana T.
21.09.2020

Keďže veľa času trávim na cestách a denne som v neustálom zhone, domov prídem vyčerpaná a bez energie a musím sa naozaj premáhať aby som zbytok svojej energie využila na niečo prospešné v domácnosti, okolo domu, prípadne na cvičenie. V časopise som natrafila na reklamu K2 AntiAge od firmy Kompava. Uvedené účinky tohto produktu ma naozaj oslovili, tak som si povedala ,,prečo ho teda neskúsiť,,J

Musím povedať, že aj balenie sa mi veľmi páči a viem si tento produkt predstaviť aj ako darček či už pre ženu, tak aj pre muža. Produkt obsahuje dve dózičky – bielu (tá, ktorá Vám dodá chýbajúcu energiu) a čiernu (ktorá Vás zdetoxikuje a prečistí každú bunku vo Vašom tele). Každý človek je iný a aj účinky produktu sa určite môžu u každého líšiť. Ja užívam K2 AntiAge už druhý mesiac, 4 kapsule ráno a 2 kapsule večer. Cez deň sa cítim veľmi dobre, sviežo a plná energie. Koho trápi chronická únava, tomu K2 AntiAge naozaj odporúčam vyskúšať. Čo si naozaj cením je to, že sa mi zlepšila aj kvalita spánku, prestala som sa v noci budiť a ráno sa prebúdzam oddýchnutá. Viem, že aj svojmu organizmu pomáham, pretože sa nám v tele neustále v bunkách usádzajú toxické a škodlivé látky a mitochondrie – energetické centrá buniek potom nemôžu pracovať a plný výkon. Denne sa tak naše telo ochudobňuje o vitalitu a energiu. A tú potrebuje každý z nás, či nie?:)

Stanislav R.
21.03.2017

Michaela M.
18.01.2018

Martina J.
16.03.2016

 • Zlepšenie spánku, únavy , trávenia.
Matúš S.
15.09.2020

Na odporučenie som produkt K2 Anti Age začal užívať keď som bol vyťažený v práci, a v dôsledku pandémiu sa mi dosť skomplikovala situácia. Spočiatku som tomu nedával veľké nadeje a myslel som si že to bude iba placebo, no mýlil som sa. Pri K2 Anti Age som reálne cítil zmenu a to v relatívne krátkej dobe od začiatku užívania. Mal som omnoho lepší spánok a cez deň som bol plný energie. Dokonca som aj zredukoval počet vypitých káv na polovicu za deň. 

Gabriela F.
15.05.2016

Slávka R.
14.06.2017

Rado O.
14.05.2018

 • Naozaj dobrý životabudič. Vrelo odporúčam.
 • O ničom neviem.
Michal B.
12.06.2018

Lucia L.
12.01.2017

Simona H.
11.08.2020

K2 anti age ma veľmi milo prekvapil, aj keď som si na začiatku myslela, že na mne nebude účinkovať. Začala som s nočnou dávnou. Po dvoch dňoch som nemala problém zaspať a spánok bol oveľa kvalitnejší. Už dlho som sa tak dobre nevyspala. Navyše som trpela nočnými morami každú noc a trhala sa zo sna. To sa vďaka K2 stratilo. Zrazu som prespala celú noc bez jediného zobudenia. Zázrak. Ráno som sa bez problémov budila, aj keď mi to predtým robilo veľký problém. Zobúdzala som sa úplne oddýchnutá, svieža a plná energie do nového dňa. Dokonca som sa počas tejto mesačnej skúšky K2 zobudla 5x veľmi skoro ráno a vyspatá. Čo s načatým dňom o 4:00? :) Denná dávka K2 obsahuje 4 kapsuly, čo mi príde celkom dosť na ráno. No po štyroch dňoch som sa začala cítiť ako keby som mala v sebe energy drink. Tak príjemne nabudená a sústredená. Po týždni som mala ešte viac energie a dokázala som fungovať bez oddychu 16 a viac hodín denne. Všetko som stíhala. Domácnosť, šport, rodinu, kamarátov. Víkendy sa zmenili z lenivého polehovania na gauči pred telkou na 5 a pol hodinové turistiky v prírode. Začala som aktívne oddychovať. Ďakujem K2 za kvalitnejší život a rada by som ju odporučila niekomu, kto má toho veľa, kto má pocit, že nič nestíha alebo niekomu, kto nemože zaspať a sťažuje sa na nie dobrý spánok. Je vhodná pre pracovne vyťažených ľudí, no aj pre osoby, ktoré chcú mať kvalitný život plný elánu.

Bohumil M.
11.04.2017

Monika S.
10.02.2016

Jana D.
08.07.2020

Toto je nadčasový výživový doplnok pre všetkých nestíhajúcich ľudí, matky, ktoré potrebujú 30 hodinový deň aby všetko stihli a neskolabovali. Som mama dvoch malých detí a 8 hodinový nerušený spánok som mala asi pár rokov dozadu naposledy. Vyskúšala som na odporúčanie K2 Anti Age. Vraj mi pomôže lepšie fungovať. Musím povedať, že som neverila. Teraz odporúčam každej mame, či každému kto sa sťažuje, že nič nestíha, je unavený a pod. Po 4 dňoch užívania mi úplne stačilo spať 5 hod, budila som sa ráno odpočinutá, veselá, energia mi nechýbala ako dovtedy. Ja tento produkt zbožňujem. Konečne mám energie tak ako moje deti. Na rozdávanie. 

Veronika V.
07.09.2020

Účinky K2 ANti Age som videla už po pár dňoch. Zvyčajne potrebujem cca 8 hodín spánku, aby som mohla fungovať, ale pri užívaní nočnej fázy K2 Anti Age mi stačilo 6 hodín, takže som mala oveľa viac času a nebola som v takom zhone. Najobľúbenejšia je ale aj tak denná fáza K2 Anti Age. Cítim energiu, viac sa koncentrujem, mám väčšiu chuť do práce a lepšiu pamäť. Ale nie je to efekt ako keď si dáte kávu alebo zelený čaj, po K2 Anti Age cítite takú príjemnú sviežu energiu počas celého dňa. K2 Anti Age určite odporúčam počas náročných týždňov v práci, pre ľudí, ktorí sú vystavení stresu, prípadne trpia chronickou únavou, ale aj pre rodičov pri starostlivosti o rodinu, domácnosť apod. Tento produkt som kúpila ešte pár známym okolo a musím povedať, že od každého som mala pozitívne reakcie, takže ozaj funguje :)

 • veľa energie
 • dobrý spánok
 • lepšia pamäť a koncentrácia v práci
Milan K.
06.12.2017

Eva K.
06.10.2016

Jaroslava H.
06.09.2017

Peter H.
04.02.2018

Danka G.
03.03.2018

Ema V.
02.12.2017

 • dodava energiu, zlepsuje vyuzitie kyslika v bunkách,
 • vyssia cena
Hana P.
02.09.2020

K2 anti age som začala užívať náhodou, práve v období, keď som pociťovala zníženú energiu a najmä prerušovaný spánok. Ráno som sa budila unavená a bez energie, nepomohla ani káva. Akonáhle som ale začala užívať K2, obe fázy naraz samozrejme, ale ja osobne v polovičnej dávke, po pár dňoch som pocítila zmenu - ráno som sa budila oddýchnutá a najmä pozitívne naladená a plná energie. Vnímala som, ako sa mi odrazu zlepšila pamäť a moje celkové fungovanie bolo plnohodnotnejšie. Určite odporúčam najmä pre ľudí, ktorí sa ráno budia "rozbití" a cez deň nestíhajú pracovnému tempu alebo majú náročnejšie psychické obdobie. Predtým mi samotný ženšen nepomáhal a necítila som jeho účinky nijak extra. No kombinácia týchto aktívnych látok je úplná bomba a určite som ho neužívala posledný krát, dokonca som ho už viac krát kúpila ako hodnotný darček pre mojich najbližších. :)

 • energy booster, príval energie, praktické balenie a rozdelenie na day a night fázu
Matej K.
02.06.2020

Produkt K2 AntiAge som začal používať na základe odporúčania, nakoľko som sa v určitom období cítil psychicky aj fyzicky unavený a práve tento produkt je na tieto stavy ako stvorený.

V určitom období som mal problém vstať z postele – jednoducho som bol aj po 7-8 hodinovom spánku ráno unavený a bez energie. Čo však bolo horšie únavu som pociťoval aj počas celého dňa a častokrát som si po príchode z práce musel ľahnúť na nejaký krátky čas. Počas dňa som sa viackrát pristihol, ako som cítil únavu a nedokázal som sa sústrediť na prácu.

Už po prvých cca 10 dňoch užívania produktu K2 AntiAge som začal pociťovať zlepšenie. Ráno síce rád ležím v posteli, avšak cítil som, že po noci som oveľa viac oddýchnutejší a ihneď po zobudení dokážem doslova vyskočiť z postele. Aj ranné „chystanie“ do práca bolo rýchlejšie a energickejšie.
Dokonca si ráno nájdem čas aj na krátke cvičenie, ktoré ma výborne naštartuje do celého dňa.
Počas užívania K2 som cítil prílev energie aj v priebehu dňa, čo ma drží doteraz. Po práci už nemám potrebu si ľahnúť, čo ocenila aj manželka – že jej dokážem na večer ešte pomôcť ???? Všeobecne sa cítim ráno oddýchnutejší vďaka čomu dokážem cez deň oveľa lepšie fungovať.

Produkt K2AA určite doporučujem ľudom, ktorí majú najmä sedavú prácu, prácu za počítačom a hlavne tým, ktorí cítia akúkoľvek psychickú alebo fyzickú únavu. Výsledky je cítiť už po pár dňoch. 

Martina U.
01.06.2018

Anna S.
01.01.2017

Diskusia

Súvisiace produkty

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info