Yucca Shidigera Yucca Shidigera
Yucca Shidigera

Yucca Shidigera

Kód: yucca-shidigera
Výrobca: Kompava s.r.o.
Balenie:
Vyberte si variantu!
s DPH:
12,90 €
bez DPH:
10,75 €
Množstvo:
Prírodný detoxikačný prípravok, ktorý pomáha organizmu zbaviť sa toxínov a usadenín.

Popis


Yucca Shidigera - účinky na organizmus:

  • detoxikácia organizmu

Doporučené dávkovanie:

1. týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeri.

2. týždeň: po 2 kapsuly ráno i večer, ďalšie týždne po 3 kapsule ráno a večer

Použitie:

Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok. Taktiež je vhodné počas užívania podporovať tvorbu mikroflóry užívaním probiotík a zvýšiť príjem vitamínov a minerálov.

Účinky Yucca Shidigera:

Hlavnými účinnými látkami Yucca Schidigera sú vo vode rozpustné stearánové a vo vode nerozpustné terpénové saponíny. Ich pôsobenie je fyzikálne. V ľudskom organizme sa menia na sapogenín, ktorý pôsobí ako mydlo. Sapogenín spôsobuje zníženie povrchového napätia buniek tkanív na všetkých plochách v organizme a postupné, pomalé vylučovanie emulgovaných častíc (skvapalnených usadenín) z organizmu. Yucca týmto spôsobom napomáha detoxikácii organizmu a k odstraňovaniu usadenín z čreva i stien ciev od nánosu. Napomáha pri úprave hladiny cholesterolu v srdcovo-cievnom systéme a usadenín zo sliznice tráviaceho traktu. Yucca pôsobí aktívnejšie pri zvýšenom príjme vlákniny a dostatočnom pitnom režime. V jednej dávke je 450 mg účinnej látky.

Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán.


Yucca Shidigera obsahuje:

  • Yucca Shidigera – trvácna rastlina stromkovitého vzrastu

Yucca Shidigera je vhodná:

  • Pre osoby, ktoré potrebujú silnú očistu pre celý organizmus
  • Pre osoby s vyššou hladinou cholesterolu
  • Pre osoby so zanesenými stenami ciev
  • Pre osoby od 15 rokov

Odporúčené dávkovanie Yucca Shidigera:

Prvý týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 kapsulu večer

Druhý týždeň: 2 kapsuly ráno na lačno a 2 kapsuly večer

Ďalšie týždne: po 3 kapsule ráno aj večer

Príprava:

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody. Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, minimálne 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok.

Zloženie:

 Yucca Shidigera (450 mg), kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), farbivo oxid titaničitý

UPOZORNENIE:

Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Zloženie

Yucca Shidigera - zloženie 1 kapsuly:

Yucca Shidigera (450 mg), kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable), farbivo oxid titaničitý

Upozornenie:

Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/6741/2010/Ht

Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenzie

Peter P.
30.08.2017

Renata P.
28.05.2016

Dagmar S.
25.06.2018

Richard K.
23.08.2015

Mária J.
23.06.2016

Radoslav Š.
19.09.2017

Eva S.
19.05.2016

Monika D.
17.04.2018

Margita P.
16.08.2015

  • správny pomocník pri komplexnej detoxikácii
Filip K.
13.01.2018

  • super výsledky po cca 2 týždňoch ... dni mám plnšie energie a taktiež mám pocit že telo lepšie reaguje na ketogennu stravu
Simona M.
12.05.2020

Yucca – moja vlastná skúsenosť Kompava produkty užívam pravidelne, samozrejme podľa potreby obmieňam čo moje telo aktuálne potrebuje, či je to v rámci zdravia alebo v rámci fitness. Pravidelne čistím cievy či črevo. A však aj tak ma v jedno obdobie prepadla hrozná únava a držala sa u mňa niekoľko týždňov. Nakoľko viem že všetko v mojom tele je čisté a pracuje dá sa povedať na 100%, zamyslela som sa a dala si otázku, čo ešte treba prečistiť. Keďže smog ktorý dýchame nám do tela ukladá tažké kovy, povedala som si že jednoznačne treba prečistiť zanesené bunky, ktorých je naozaj veľké množstvo a smog z áut dýchame 24/7/365. Nasadila som si Yucca, naozaj lacný product a tak výnimočný. Už po pár dňoch sa mi vyhádzal celý chrbát. Po týždni chrbát naozaj nevyzeral veľmi vábne, ale ja som aspoň hneď vedela že Yucca účinkuje že teda vyplavuje škodliviny-toxíny von z tela a ako ináč, než cez pokožku. Môžem povedať naozaj pravdu že už po týždmi som konečne cítila hneď späť nával mojej energie. A pravidelným užívaním a zvyšovaním dávok, ako je určené na obale, sa môj stav zlepšoval, bunky sa krásne prečistovali a po doužívaní moje telo bolo opäť vitálne a pokožka čistá. Preto 100% odporúčam ale určite niekedy na jar alebo jeseň, určite nie v lete.

Matej T.
12.01.2017

Boris J.
11.02.2018

Ján B.
07.06.2017

Dominik K.
05.02.2018

Peter R.
02.07.2016

Diskusia

Súvisiace produkty

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info