Podkategórie

15. 12. 2017

Vplyv stravy a tréningu na tukový metabolizmus

15. 12. 2017 Tak ako každý športovec, aj ja by som sa najradšej neustále iba zlepšoval. Niekedy však narazíte na svoje limity, alebo prípadne začnete z rôznych príčin stagnovať. Môj prípad to v poslednej sezóne našťastie nebol, ale momentálne mám po sezóne a rozmýšľam aké novinky a zmeny by som zaradil do zimnej prípravy. Lepšie povedané, ako a čím posunúť svoju výkonnosť ešte vyššie.              V nasledujú ...
"Jedinečný celotelový tréning s prístrojom E-Fit"
26. 02. 2015

"Jedinečný celotelový tréning s prístrojom E-Fit"

26. 02. 2015 Na prístroji E-Fit som začala cvičiť v marci 2013. Toto cvičenie ma dosť zaujalo, už len tým, že šetrí čas a že je to niečo „iné“ ako som doteraz robila. Napriek tomu veľmi ťažko môžem posúdiť výsledky, ktoré som dosiahla počas dvoch mesiacov, keďže moje cvičenie je rozšírené aj na iné pohybové aktivity. Čo ma však veľmi teší, tak po prvom diagnostickom meraní sa mi znížil viscerálny(vnútrobrušný) ...

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.