Akcie

Akcie

Zháňate darček pre športovca alebo chcete zdravie pre celú rodinu? Vyberte si niektorý z našich balíkov, ktoré sú vyskladané tak, aby v nich každý našiel to podstatné, čo potrebuje pre zdravý životný štýl. Každý mesiac tu okrem stálych darčekových balíkov nájdete aj akciové balíčky a produkty, ktoré ponúkajú množstvo výhod a skvelých produktov za super ceny.

Nechajte sa inšpirovať kompletnými balíkmi, do ktorých sme umiestnili produkty, ktoré sú funkčné a kvalitné.

  • Ak ste žena a chcete začať chudnúť, alebo vyberáte darček pre svoju partnerku, darujte jej balík, v ktorom nájde kvalitný proteín, účinný spaľovač a k tomu sexy ružový šejker, ktorý sa zmestí do každej kabelky.
  • Hýbte sa aktívne! Kombinácia výživových doplnkov pre ľahší a aktívnejší pohyb v praktickom balení. Gelo-3 complex (pomaranč) na zlepšenie pohyblivosti kĺbov a doplnenie potrebných výživných látok, MSM a Omega 3 na zmiernenie stuhnutosti kĺbov. Kompavácke atraktívne ponožky ako darček.
  • A čo je nevyhnutnosť každého športovca? Iontový nápoj HypoFit v limitovanej horúcej príchuti zázvor-jablko, vynikajúci do chladných dní. Instantné K4 Power BCAA v novej, očarujúcej príchuti malina a AcidoFit mix na doplnenie minerálov pre správne fungovanie svalov a kontrolu pH vnútorného prostredia. Praktický športový vak vhodný ku každému športu ako darček pre vás.
  • Box Zdravia pre celú rodinu vám pomôže zabezpečiť zdravie pre vás a vašich najbližších a zároveň pomôžete tým, ktorí to naozaj potrebujú.