Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Zdroje energie

Zdroje energie

Hľadáte kvalitný zdroj energie pre vaše telo? Potrebujete okamžitú regeneráciu? Nenechajte sa vyradiť z hry! Majte vždy po ruke niečo malé, čo vás povzbudí a vy tak pocítite okamžitý prísun energie. Vďaka našim výživovým doplnkom môžete trénovať nielen dlhšie, ale aj intenzívnejšie.

Aké sú ich hlavné účinky?

  • dodávajú telu potrebnú energiu v pravý čas,
  • zásobovanie energiou je priebežné a stabilné,
  • podporujú rýchlu regeneráciu svalov,
  • udržujú telo v dobrej kondícii,
  • podporujú imunitu,
  • pomáhajú predchádzať hypoglykémii a energetickým výkyvom,
  • podporujú nárast svalovej hmoty,
  • nezaťažujú trávenie.

Ak si situácia vyžaduje vaše maximálne nasadenie, no vám práve nestačia sily, siahnite po pomôcke v podobe energetického gélu. Obsahuje komplex povzbudzujúcich látok ako glukózu, aminokyseliny a minerály. Telu dodáva potrebnú energiu a udržiava tak váš výkon na prvotriednej úrovni. Gél je vytvorený pre každodenný tréning aj náročné preteky. Navyše je v praktickom balení, aby ste si ho mohli vziať všade so sebou. Vďaka nemu sa vyhnete pocitu vyčerpania a bez obáv dobehnete do vytúženého cieľa.

Okamžitý náboj vám dodajú tiež energetické tabletky. Komplexná formula zahŕňa všetko, čo vaše telo potrebuje pred športovým výkonom aj počas neho. Doprajte si prvotriednu starostlivosť a budete mať energiu za troch!

Silový tréning sa tiež nezaobíde bez moderných prostriedkov s obsahom kreatínu. Táto pre telo prirodzená látka dokáže účinne nakopnúť aj pri veľmi intenzívnom cvičení (kulturistika, vzpieranie) a zároveň stimuluje nárast svalovej hmoty.

Výborný spôsob, ako včas nabrať druhý dych a zároveň si na niečom pochutnať, predstavujú obľúbené energetické tyčinky. Ak radšej prijímate energiu v pevnom skupenstve, potom sú pre vás tieto malé cereálne snacky ako stvorené. Nezaťažujú žalúdok, ich špecialitou je vynikajúca chuť a komplexná dávka prospešných látok, vitamínov a minerálov. Prídete si na svoje a zároveň nakopnete svoj výkon na maximum.

Všetky tieto produkty sú vhodným výživovým doplnkom pre športovcov a aktívnych ľudí. Je dôležité pamätať na to, že bez vhodného zdroja energie a bez kvalitnej regenerácie je každému veľmi ťažké dosiahnuť požadované športové výsledky.