Zdroje energie

Energia po tréningu je na zvyšok dňa v nedohľadne? Potrebujete okamžitú regeneráciu? Nenechajte sa vyradiť z hry! Majte vždy po ruke niečo malé, čo vás povzbudí a vy pocítite okamžitý prísun energie. Aktuálna situácia si vyžaduje maximálne nasadenie a vám už nestačia sily, máme pre vás riešenie v podobe energetického gélu. Obsahuje komplex povzbudzujúcich látok ako glukózu, aminokyseliny a minerály. Telu dodáva potrebnú energiu a udržiava tak váš výkon na prvotriednej úrovni. Vytvorený pre každodenný tréning aj náročné preteky a v praktickom balení, aby ste si ho mohli vziať všade so sebou. Vyhnete sa vďaka nemu pocitu vyčerpania a bez obáv dobehnete do vytúženého cieľa. 

Okamžitý náboj vám dodajú tiež energetické tabletky. Komplexná formula zahŕňa všetko, čo vaše telo potrebuje pred športovým výkonom i v jeho priebehu. Doprajte si prvotriednu starostlivosť a budete mať energie za troch!

Silový tréning sa tiež nezaobíde bez moderných prostriedkov s obsahom kreatínu. Táto pre telo prirodzená látka dokáže účinne nakopnúť aj pri veľmi intenzívnom cvičení (kulturistika, vzpieranie) a zároveň stimuluje nárast svalovej hmoty.

Výborný spôsob, ako včas chytiť druhý dych a pochutnať si, predstavujú obľúbené energetické tyčinky. Ak radšej prijímate energiu v pevnom skupenstve, potom sú pre vás tieto malé cereálne snacky ako stvorené. Nezaťažujú žalúdok, ich špecialitou je vynikajúca chuť a komplexná dávka prospešných látok, vitamínov a minerálov. Prídete si na svoje a zároveň nakopnete svoj výkon na maximum.

Vynulovať filter
Zobrazených 1-6 z celkovo 6 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info