Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

O spoločnosti Kompava

O spoločnosti Kompava

Ing. Želmíra Komorechová

majiteľka spoločnosti Kompava

Pred skoro dvoma desaťročiami to bol len sen, ktorý sa neskôr stal skutočnosťou. V roku 2002 bolo snom majiteľky Želmíry Komorechovej, dnes už známej spoločnosti Kompava, vybudovať si úspešnú, vlastnú výrobu a distribúciu výživových doplnkov.

Ako to celé s nami začalo?

Samotný vývoj a výroba výživových doplnkov – a tým aj počiatky Kompavy, ako ju poznáte dnes – sa začali písať v roku 2002. Hnacím motorom sa stal vtedy Tomáš Jurkovič, synovec pani Komorechovej, ktorý úspešne začínal s triatlonom. Po tom, ako mu dala vyskúšať prvé výživové doplnky, sa jeho výkony výrazne zlepšili a telo sa rýchlejšie regenerovalo. To jej dodalo odvahu a odhodlanie vyvíjať a vyrábať nové a hlavne prírodné výživové doplnky priamo na Slovensku.

V našom portfóliu aktuálne môžete nájsť cez 80 druhov výrobkov. Rozdelené sú do troch rád, a to športová, pharma a anti age. Najskôr sme začali vyrábať športové doplnky, neskôr sme zistili, že aj športovci potrebujú doplnky na podporu zdravia. Keď máte raz problém so žalúdkom, nikdy nepodáte dokonalý športový výkon. Preto sme sa začali zaoberať aj výrobkami, ktoré pomáhajú riešiť viaceré zdravotné problémy nielen u športovcov, ale i u bežnej populácie.  

Nájdete u nás rôzne doplnky od pitného režimu, cez spaľovače, proteíny či energizéry až po produkty na podporu zdravia, lepšie trávenie, ochranu kĺbového aparátu i srdcovo cievneho systému. Veľmi obľúbené sú anti age produkty, ktoré si získavajú srdcia mnohých zákazníkov.

Čím je Kompava výnimočná?

Najväčším potešením u zákazníkov je to, že ide o slovenskú výrobu výživových doplnkov priamo v Novom Meste nad Váhom. Niektoré produkty sú priam nadčasové, iné nemajú svojim zložením konkurenciu a vyhrávajú rôzne ocenenia.

Každý jeden produkt je vyvíjaný tak, aby mal maximálnu funkčnosť a obsahoval tie najkvalitnejšie suroviny. Chceme vám – našim zákazníkom zaručiť hlavne bezpečnosť a účinnosť produktov. Používame suroviny najvyššej kvality a maximálne schválené množstvá, aby účinnosť bola čo najlepšia. Nenájdete u nás žiadne umelé farbivá ani arómy a žiadne konzervačné látky. Sme zástancovia toho, že výživový doplnok by mal telu pomáhať a nie ho znečisťovať rôznymi umelými prídavnými látkami.

Používame suroviny od tých najvyberanejších dodávateľov z celého sveta. Produkty sú vyrábané z čistých potravinárskych a farmaceutických surovín, ktoré sú povolené v rámci Európskej únie. Ako často prízvukujeme: Slovensko má veľmi prísne požiadavky na výrobu. Má to však aj svoje výhody. Môžete si byť istý, že nič neprebaľujeme, všetko čo je na obale, je aj vo vnútri a hlavne vám to nepoškodí zdravie.

Kto tvorí náš tím?

Náš tím tvorí takmer tridsať vyškolených pracovníkov. Cítime zodpovednosť za všetko, čo robíme. Snažíme sa prekonávať očakávania vás – našich zákazníkov, každý výrobok vyvíjame a pripravujeme s dôrazom na maximálnu efektivitu a funkčnosť pri dodržaní všetkých podmienok kvality, bezpečnosti a čistoty produktu.

„Staráme sa o Vaše zdravie“ je motto, ktorým sa riadime pri výrobe každého produktu. Našim cieľom je, aby ste naše produkty ocenili a dôverovali im tak, ako my do nich vkladáme všetky naše vedomosti a srdce.