Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Príbeh spoločnosti KOMPAVA

Príbeh spoločnosti KOMPAVA

Ing. Želmíra Komorechová

majiteľka spoločnosti Kompava

Začalo sa to ako sen jednej ženy a dnes je to viac ako 21 rokov, čo spoločnosť KOMPAVA pomáha ľuďom zlepšovať ich zdravie či športové výkony.

KOMPAVA je dnes verejnosti známa ako spoločnosť, ktorej meno sa spája s kvalitnýmiúčinnými produktami na podporu zdravia a športového výkonu. Za jej vznikom a úspechom stojí majiteľka, biochemička Ing. Želmíra Komorechová, ktorá do dnes stojí za zrodom každého jedného produktu.

Ako sa začal písať náš príbeh?

Samotný vývoj a výroba výživových doplnkov – a tým aj počiatky KOMPAVY, ako ju poznáte dnes – sa začali písať v roku 2002. K myšlienke vyvíjať a vyrábať výživové doplnky priviedol pani Komorechovú jej synovec, ktorý úspešne začínal s triatlonom. Na svojom synovcovi si všimla, že po náročných športových výkonoch je unavený a bez energie, čo malo následne negatívny vplyv na jeho ďalšie výkony. V tej dobe nebolo povedomie o účinkoch výživových doplnkov tak rozvinuté, ako je tomu dnes. Po tom, ako mu dala vyskúšať prvé výživové doplnky, sa jeho výkony výrazne zlepšili a telo sa rýchlejšie regenerovalo. To pani Komorechovej dodalo odvahu a odhodlanie vyvíjať a vyrábať výživové doplnky na prírodnej báze priamo na Slovensku.

„Zákazníci spočiatku firme neverili, bola to predsa slovenská firma. V tej dobe bol rozmach zahraničných firiem a filozofie, čo je zahraničná, je dobré. Domáci výrobcovia sa radili do sekcie, ktorým ľudia neverili. Ľady sa však prelomili, keď zákazníci dostali vzorkové balenia a mohli si výrobky sami na sebe vyskúšať. Zistili, že produkty sú kvalitné a skutočne účinkujú." Vyjadrila sa pani Komorechová, majiteľka a zakladateľka KOMPAVY.

V našich začiatkoch v roku 2002 sme sa zameriavali na vývoj a výrobu výživových doplnkov na podporu športového výkonu. Do predaja sme uviedli prvé produkty, a to HypoFit®, EnergoFit, Gainer coctail, Creatine Creapure®Gelo-3 complex®. Všetky produkty sú do dnešného dňa stále v ponuke a tešia sa veľkej obľube zákazníkov.

Na to, aby mohol športovec dosahovať dobré výkony, len športová výživa nestačí. Dôležitým faktorom je aj jeho zdravie, a preto sme v KOMPAVE v roku 2003 začali vyvíjať a vyrábať produkty na podporu zdravia vo forme kapsúl. Rozšírením portfólia o tento typ produktov pre nás znamenal, že sme začali pomáhať nie len športovcom, ale aj bežnej populácii so zdravotnými problémami akými sú napríklad tráviace ťažkosti, oslabený imunitný systém, srdcovo-cievne ochorenia a veľa ďalších.

V súčasnosti v našom portfóliu môžete nájsť viac ako 80 druhov produktov a neustále pracujeme na vývoji nových, aby sme dokázali podporiť zdravie, športový výkon a mladistvý vzhľad každého z vás. Produkty máme rozdelené do troch produktových rád:

  • športová rada - proteíny, spaľovače, energizéry, pitný režim, aminokyseliny, predtréningové stimulanty, produkty na regeneráciu
  • pharma rada - imunita, trávenie, detoxikácia, nervový systém, kĺby, srdce a cievy
  • anti age rada - produkty na výživu pokožky, vlasov, nechtov a zlepšenie vitality

Čím sme výnimoční?

Hrdo sa môžeme pýšiť vlastným vývojovým centrom a výrobnými priestormi, a tak všetky naše produkty vyrábame s láskou priamo na Slovensku, v Novom Meste nad Váhom. Pri výrobe používame suroviny od tých najvyberanejších dodávateľov z celého sveta. Produkty sú vyrábané z čistých potravinárskych a farmaceutických surovín, ktoré sú povolené v rámci Európskej únie a spĺňajú prísne výrobné požiadavky Slovenskej republiky.

Každý jeden produkt je vyvíjaný tak, aby mal maximálnu funkčnosť a obsahoval tie najkvalitnejšie suroviny, aby sme vám, našim zákazníkom zaručili bezpečnosť a účinnosť produktov. Používame suroviny najvyššej kvality a maximálne schválené množstvá, aby účinnosť bola v najväčšej miere efektívna. V produktoch od KOMPAVY nenájdete žiadne umelé farbivá, arómy a žiadne konzervačné látky. Sme zástancovia toho, že výživový doplnok by mal telu pomáhať a nie ho znečisťovať rôznymi umelými prídavnými látkami.

Okrem výživových doplnkov ponúkame našim zákazníkom možnosť absolvovať viaceré diagnostické vyšetrenia v Diagnostickom centre METFLEX, ktoré nájdete v areáli našej spoločnosti.

Kto tvorí náš tím?

Náš tím tvorí rada vyškolených odborníkov, ktorí sa podieľajú na vývoji, výrobe, obchode, marketingu a celkovom fungovaní našej spoločnosti. Cítime zodpovednosť za všetko, čo robíme. Snažíme sa prekonávať očakávania vás, našich zákazníkov, a chceme vám priniesť to najlepšie.

Live an effective life“ je motto, ktorým sa riadime pri výrobe každého produktu. „Našim hlavným cieľom je, aby ste ocenili naše produkty a dôverovali im, rovnako ako my do nich vkladáme všetky naše vedomosti a srdcia. Ďakujeme, že ste s nami, pretože spoločne dokážeme viac."