Gainery / Kreatíny

Nekonečný príval energie, s ktorým sa môžete pustiť do čohokoľvek. To je investícia, s ktorou v telocvični dosiahnete výnimočné výsledky. Chce to na sebe tvrdo pracovať, poznať svoje hranice a ísť vždy ešte trochu ďalej, než na čo ste zvyknutí. Zistite, ako funguje vaše telo a ako mu pomôcť, aby toho zvládlo ešte viac a efektívnejšie využívalo svoju silu. Ste jedineční a preto skúšajte, čo vám najlepšie sadne.

Máte problémy získať taký počet kalórií, aký by vaše svaly potrebovali? Chcete, aby boli naozaj viditeľne vyrysované, no zatiaľ sa vám nepodarilo dosiahnuť výsledky, o akých ste snívali? Potom je pre vás odpoveďou gainer s vysokým obsahom proteínov - pomôže vám vyformovať pevnú svalovú hmotu. Kreatín vás zase nabije novou energiou, vďaka ktorej zvládnete trénovať dlhšie a intenzívnejšie, než ste boli doteraz zvyknutí. Spolu s vhodným posilňovacím programom a nutnou dávkou disciplíny bude výsledný efekt vidieť naozaj čoskoro.

Naše produkty majú prvotriedne zloženie, pomôžu vám cítiť sa lepšie a nájsť v sebe silu prekračovať limity. Nebojte sa myslieť vo veľkom, to najväčšie rozhodnutie - vstúpiť do telocvične - ste už urobili.

Vynulovať filter
Zobrazených 1-3 z celkovo 3 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 602 426 550, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info