Limitovaná edíciak novým proteínom Thermofit grátis

Gainery/Kreatíny

Gainery/Kreatíny

Nekonečný príval energie, s ktorým sa môžete pustiť do čohokoľvek. To je investícia, s ktorou v telocvični dosiahnete výnimočné výsledky. Chce to na sebe tvrdo pracovať, poznať svoje hranice a ísť vždy ešte trochu ďalej, než na čo ste zvyknutí.

  • Gainer

Ak máte problémy získať zo stravy toľko kalórií, koľko by vaše svaly potrebovali, je načase ich doplniť inou cestou. Chcete, aby boli pevné a vyrysované, no zatiaľ ich nemáte z čoho vytvarovať? Potom je pre vás odpoveďou gainer s vysokým obsahom proteínov a sacharidov - pomôže vám vyformovať pevnú svalovú hmotu. Obsahuje dokonalú kombináciu jednoduchých a komplexných sacharidov, kvalitnú zmes bielkovín (srvátkový a sójový proteín) a navyše je obohatený o tráviace enzýmy, ktoré zlepšujú trávenie a využitie cenných živín. Jeho efekt bude viditeľný aj v prípade, že nie ste bodybuilder, ale nedarí sa vám dostatočne pribrať. Prípadne ak chcete zvýšiť svoju hmotnosť bez prejedania sa ťažkým a nezdravým jedlom.

  • Kreatín

Ak potrebujete zvýšiť svoj výkon, výborným riešením je kreatín. Nabije vás novou energiou, vďaka ktorej zvládnete trénovať dlhšie a intenzívnejšie, než ste boli doteraz zvyknutí. Je to látka, ktorá sa bežne vyskytuje vo svalových bunkách. Počas vzpierania a intenzívneho cvičenia pomáha svalom produkovať energiu. Z hľadiska chemického zloženia je kreatín podobný aminokyselinám, telo si ho dokáže vyprodukovať samo, no v obmedzenom množstve. Okrem zlepšenia fyzických možností pomáha svalom v regenerácii a zvyšuje produkciu anabolického hormónu.

Oba druhy produktov môžete kombinovať, zvýši sa tým ich vstrebateľnosť a účinnosť. Ideálne je užívať ich ráno, pred tréningom a po ňom. Spolu s vhodným posilňovacím programom a nutnou dávkou disciplíny bude výsledný efekt vidieť naozaj čoskoro.