Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Regenerácia svalov a organizmu

Myslíte si, že dosiahnete najlepšie výsledky, keď v posilňovni vypustíte dušu? Je čas zamerať sa na to, čo robíte mimo nej. Čím viac sa potíte a pracujete na sebe, tým intenzívnejšia by mala byť následná regenerácia. Len tak bude telo skutočne pripravené pustiť sa do toho znova!

Máte za sebou ťažkotonážne tréning a šľachy vás poriadne pália? To však ešte neznamená, že vám porastú svaly. Tie totiž nezväčšujú svoj objem počas cvičenia, ale až po ňom. Intenzívna záťaž narušuje tkanivo na mikroúrovni a spotrebúva našu energiu. Ak chcete z tréningu vyťažiť maximum, choďte na to chytro a venujte zvýšenú pozornosť fáze, ktorá nastáva po cvičení. Začnite tým, že svoje telo poriadne pretiahnete, uvoľníte a doprajete mu presne to, čo potrebuje.

Po náročnom tréningu svaly nutne potrebujú výživu, ktorá sa postará o dobitie energie a nárast svalovej hmoty. Výbornou voľbou je proteínový nápoj s obsahom BCAA, ktoré hrajú dôležitú úlohu pri syntéze svalových bielkovín a tým podporujú rast a obnovu svalových buniek. Pozitívne účinky na regeneráciu majú aj ďalšie preparáty s obsahom látok ako sú glutamín, ostatné aminokyseliny, enzýmy, vitamíny, HMB. Či už si ulietate na vytrvalostnom alebo silovom tréningu, u nás si vyberie každý!