Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Výživové doplnky pre mužov

Každý musí dbať o svoje zdravie. Muži by nemali byť výnimkou. A pokiaľ si to vaše telo pýta, dajte mu, čo potrebuje doplniť. Pre tých z vás, ktorí hľadáte niečo na podporu vitality a výkonnosti, či nárast svalovej hmoty alebo potrebujete podporiť imunitu, či hľadáte výživové doplnky na plodnosť, máme pre vás riešenie. Všetky naše výživové doplnky a vitamíny pre mužov vám výborne poslúžia na to, čo práve potrebujete.

Ak vás trápi oslabená imunita, máte problémy s potenciou, lezie na vás starý známy „soplík“, alebo trpíte nedostatkom minerálov, mali by ste zvážiť užívanie zinku so selénom. Povieme si prečo.

  • Nedostatok zinku či selénu znižuje funkciu niektorých imunitných buniek. Ale naopak pokiaľ ich máte dostatok, aktivitu imunity zlepší. Preto ak pociťujete neustálu únavu alebo ste často chorí, môže ísť o nedostatok týchto 2 látok.
  • Jedným z typických príznakov nedostatku zinku a selénu je znížená reprodukčná schopnosť, či problémy s počatím. Napriek množstvu spermií môže počatie mnohým párom so zdravými pohlavnými bunkami trvať až rok.

Selén – jeho organická forma má antioxidačnú aktivitu a chráni bunky pred oxidačným stresom. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravých nechtov a vlasov a navyše prispieva k správnej spermatogenéze.

Zinok – organická forma vo forme laktátu pre lepšiu vstrebateľnosť v organizme. Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, pomáha udržať zdravie pokožky, vlasov a nechtov, chráni bunky pred oxidačným stresom a prispieva k plodnosti, správnej reprodukčnej funkcii a k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.

Samé dobré veci. Takže muži, nezaháľajte a začnite si dopriavať to, čo si vaše telo pýta. Dbajte o seba a svoje zdravie.