AKCIA - DOPRAVA ZADARMO platí od 25.1. do 27.1.

Už iba:
d
h
m
s
Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Tribulus Terrestris

Oficiálne zaradený k najúčinnejším naturálnym stimulantom pre mužov na trhu.

Tribulus Terrestris
Cena:
16.50 €

Základný popis produktu

Rastlina Tribulus terrestris (kotvičník zemný) má výnimočné zloženie a obsahuje spektrum účinných látok ako saponíny, alkaloidy, bioflavonoidy, fytosteroly, triesloviny a živice. Zmes týchto látok napomáha k udržaniu správneho svalového tonusu a energie a normálnych funkcií močovej sústavy a reprodukčného systému. Podporuje funkciu pohlavných orgánov a vyváženosť hormonálnej aktivity. V jednej kapsuly Tribulus Terrestris sa nachádza 400 mg extraktu z plodov kotvičníka zemného s obsahom až 40% saponínov. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu správnu činnosť imunitného systému.

V športe sa odporúča pre ľudí s výbušným typom cvičenia ako je bodybuilding, fitness, bojové športy, crossfit a pre všetky fyzicky náročné športy. Vhodný je hlavne pre mužov. Je vhodný aj pre vegánov.

Tribulus Terrestris obsahuje:

 • Extrakt z Kotvičníka zemného (Tribulus Terrestris) – 400 mg

Produkt je vhodný

 • Pre športovcov, ktorí vykonávajú výbušné a silové športy
 • Na budovanie svalovej hmoty a rozvoj sily
 • Pri ťažkom a namáhavom fyzickom zaťažení
 • Pre mužov s výbušnou povahou

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 2 kapsule denne pred jedlom (1 ráno a 1 večer). Športovci s váhou nad 80 kg môžu užívať až 3 kapsuly denne a to 1 ráno a 2 večer.
 • Po každom dobratí 1 celého balenia sa odporúča mesačná prestávka. Následne je možné užívanie opakovať.

Použitie

Kapsule zapite dostatočným množstvom vody, užívajte na lačný žalúdok.

Nutričné hodnoty

Extrakt z Kotvičníku zemného (Tribulus terrestris), kapsula vyrobená z hydroxypropylmetylcelulózy (vegetable).

UPOZORNENIE

Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy. Vedľajšie účinky nie sú známe. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívať ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/8775/2008/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

100 g1 kps
Tribulus terrestris80 g400 mg
 • Tribulus terrestris

  400 mg
Tribulus Terrestris

Recenzie produktu

4,4

47 recenzií

 • 5 hviezdičiek
  31 x
 • 4 hviezdičky
  10 x
 • 3 hviezdičky
  3 x
 • 2 hviezdičky
  2 x
 • 1 hviezdička
  1 x

Často kladené otázky

Podporuje zvýšenie imunity, zlepšuje silu, výbušnosť, vitalitu a libido.

Áno, tribulus zvyšuje testosterón, čo sa prejavý silou, výbušnosťou, zlepšenou imunitou, zvýšeným libidom. Výborne sa kombinuje spolu s produktom AKG, ktorý vďaka obsahu arginínu rozširuje cievy. Kombinácia týchto dvoch produktov funguje ako prírodná viagra.

Adaptogén znamená, že pomáha organizmu s jeho adaptačnými schopnosťami. V tomto prípade sa to prejaví na hladine testosterónu, ktorý je udržovaný v jeho fyziologických normách.

Určite nie. Endokrinný systém do 25. roku života spôsobuje to, že organizmus má dostatočne množstvo a hladinu testosterónu. Tribulus je vhodný užívať po 30. roku života. Zvyšuje hladinu testosterónu v jeho prirodzenej maximálnej hladine, je vhodný aj pre starších mužov najmä v období andropauzy.

V určitých prípadoch áno, ale prevažne o nich rozhoduje gynekológ alebo endokrinológ. Bez konzultácie s lekárom neodporúčame ženám užívať Tribulus Terrestris.