Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Premium Colostrum obsahuje certifikované kravské kolostrum s garantovaným obsahom 35% imunoglobulínov. Je zdrojom mnohých látok, ktoré posilňujú imunitu. Premium Colostrum je vhodné pre deti už od 3 rokov, u alergikov či po operáciách na lepšiu rekonvalescenciu.

Premium Colostrum
Balenie:
Cena:
18.20 €

Základný popis produktu Premium Colostrum

Kolostrum (mledzivo) je výnimočná nutričná látka, ktorá slúži ako prvá potrava všetkým cicavcom prvých pár hodín hneď po narodení. Kolostrum dodáva perfektnú kombináciu imunitných a rastových látok, ktoré zabezpečujú podporu imunity a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Premium Colostrum obsahuje vysokokvalitné bovinné - kravské kolostrum, ktoré je vyrábané šetrným nízko-teplotným procesom, ktorý zabraňuje denaturácii (rozpadu) imunoglobulínov, ale zároveň zachováva vysokú mikrobiologickú kvalitu a bezpečnosť. Bovinné kolostrum obsahuje približne 20x väčšie množstvo imunitných a rastových faktorov ako ľudské kolostrum.

Kolostrum je prírodný zdroj imunoglobulínov, rastových faktorov, laktoferínu, lyzozýmu, vitamínov, minerálov i aminokyselín. Imunoglobulíny sú v organizme veľmi dôležité, pretože ide o protilátky, ktoré organizmus potrebuje, keď sa v tele objaví cudzia látka. Imunoglobulín G (IgG) neutralizuje baktérie a toxíny v krvi a lymfatickom systéme. Je tiež nazývaný ako gamaglobulín. Imunoglobulín M (IgM) sa viaže na vírusy, ktoré sa nachádzajú v obehovom systéme. Nachádza sa v krvnej plazme. Je veľmi účinný pri vírusových infekciách a tropických parazitoch. Imunoglobulíny D (IgD) a E (IgE) transportujú látky z krvi a aktivujú protialergénne reakcie. Imunoglobulín A (IgA) vstupuje do krvného obehu novorodenca priamo z materskej krvi. Poskytuje imunitnú ochranu už od narodenia až pokým si organizmus nezačne vytvárať vlastné protilátky. Laktoferín narušuje povrchové obaly niektorých mikroorganizmov, hlavne baktérií a plesní. Prirodzené rastové faktory obsiahnuté v kolostre zabezpečujú rast svalov a kostí, chrupavky, pokožky a nervového tkaniva. Uľahčujú hojenie rán po operáciách a úrazoch. Lyzozým je enzým vyskytujúci sa prirodzene v slinách, slzách, krvnej plazme, granulách bielych krviniek a materskom mlieku. Narušuje bakteriálne steny a tým zabraňuje ich rozmnožovaniu.

Mledzivo v Premium Colostrum pochádza z vybraných fariem na severe Francúzska, z kontrolovaných chovov, z okolia francúzskej mliekarenskej spoločnosti, čím je zabezpečená jeho perfektná čerstvosť. Kravy tejto spoločnosti sú chované na farmách, ktoré využívajú tradičné know-how, rešpektujúce prírodu a zvieratá. Vysoká kvalita mlieka je zaručená neustálou kontrolou a dodržiavaním najprísnejších podmienok. Vďaka špeciálnym analýzam RID (Radial Immuno Diffusion) každej dávky, je Premium Colostrum zárukou štandardizovaného obsahu 35 % aktívnych imunoglobulínov (IgG).

Pravidelné užívanie Premium Colostrum podporuje imunitný systém, pomáha pri regenerácii svalov a upravuje trávenie. V období sezónnych alergií pomáha zmierňovať alergické prejavy ovplyvňovaním hladiny IgE v krvi.

Premium Colostrum obsahuje:

 • Kolostrum – tekutina mliečnej žľazy, ktorá sa objavuje do 72 hodín po pôrode. Vyrába sa z prvých 12 hodín po narodení teliatka. Počas týchto hodín je kvalita najvyššia, pretože kolostrum obsahuje najvyššiu koncentráciu imunoglobulínov, rastových faktorov a regulátorov imunity.

Pre koho je produkt Premium Colostrum určený

 • Pri oslabenej imunite
 • V období zvýšeného výskytu vírusových a bakteriálnych infekcií
 • Pri alergiách
 • Na regeneráciu a tvorbu svalov
 • Po operáciách
 • Pri poruchách sliznice tráviaceho traktu
 • Pre deti od 3 rokov, dospelých i domácich miláčikov

Odporúčané dávkovanie

 • Deti od 3 rokov: 1 kapsulu denne
 • Dospelí: 2 až 4 kapsule denne

Použitie

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody. Nevhodné užívať s tráviacimi enzýmami. Dôležité užívať na lačno, 30 minút pred jedlom. Pri malých deťoch je vhodné obsah kapsúl vysypať do vody a hneď vypiť.

Nutričné hodnoty a zloženie

100 g1 kapsula
Kolostrum77,77 g350 mg +- 7,5%

Kolostrum (mlieko a mliečne výrobky) rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý)

UPOZORNENIE

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/5088/2010/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

 • Kolostrum

  350 mg
Premium Colostrum

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  10 x
 • 4 hviezdičky
  1 x
 • 3 hviezdičky
  2 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Imunoglobulíny – sú protilátky, ktoré organizmus bežne produkuje proti cudzorodej látke, ktorá vnikne do organizmu. Protilátky sa dostavia na miesto pôsobenia cudzorodých látok, naviažu sa na ne a buď ich zničia sami alebo ich označia pre útok iných látok.

Kravské kolostrum dokážeme získavať v neporovnateľne väčších množstvách, navyše kravské kolostrum býva poväčšine certifikované.

Určite áno, kolostrum aktivuje tvrobu svalových buniek, zvyšuje energiu, výkon a regeneráciu organizmu, pomáha spaľovať tuky a reguluje hladinu cukru v krvi.

Jedna dávka obsahuje 35 % aktívnych imunoglobulínov.

Colostrum pochádza z vybraných fariem na severe Francúzska, z kontrolovaných chovov, z okolia francúzskej mliekarénskej spoločnosti, čím je zabezpečená jeho perfektná čerstvosť.