Vitalita a energia

Prežite život napumpovaný energiou! Ľudské telo bolo stvorené pre to, aby sa hýbalo. Aj napriek maximálnemu úsiliu zdravo sa stravovať a dopriať si dostatok spánku, mnoho z nás cíti, že nemáme dostatok energie. Práca, povinnosti, rodina a snaha všetko stihnúť sú receptom na neustále vyčerpanie. Na to, aby sme pre seba urobili niečo prospešné, už často nezostáva čas ani vnútorná sila.

Byť vitálny znamená nielen fyzicky zvládať všetko, čo život prináša. Je to túžba niečo podniknúť, skúšať nové veci, akýsi telesný i duševný motor, ktorý nás ženie vpred. Do nášho života vnáša zmysel, radosť z každého dňa a vďaka nemu môžeme byť celkovo v perfektnej forme.

Naša rada pre dobitie energie predstavuje niekoľko výživových a rastlinných doplnkov, ktoré sme vyvinuli, aby bojovali s únavou a nedostatkom energie. Či už potrebujete naštartovať a vybičovať sa k maximálnemu výkonu, alebo sa len necítite vo svojej koži - aj pre vás máme niečo, čo vás hodí do pohody. Ponúkame moderné produkty s obsahom L-carnosinu, L-karnitínu, Tryptofánu, alebo jedinečný produkt K2 Anti Age, ktorý sa postará o udržanie výkonnosti a obranyschopnosti, plný antioxidantov a rastlinných výťažkov. Urobte správny krok pre skvelý pocit zo života!

Zobraziť viac
Vynulovať filter
Zobrazených 1-8 z celkovo 8 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info