Arginín A-AKG Arginín A-AKG
Arginín A-AKG

Arginín A-AKG

Kód: arginin-aakg
Výrobca: Kompava s.r.o.
Balenie:
Vyberte si variantu!
s DPH:
20,20 €
bez DPH:
16,83 €
Množstvo:
Aminokyselina vo forme arginín-alfa-ketoglutarátu je najkvalitnejšia forma arginínu. Jedna kapsula obsahuje 450 mg arginín-alfa-ketoglutarátu.

Popis

Aminokyselina L-arginín sa vyskytuje v želatíne, píniových orechoch, tekvicových semenách, arašidoch, zverine, hovädzom mäse....L-arginín je biologický prekurzor oxidu dusnatého, ktorý ovplyvňuje vazodilatáciu a reguláciu cievneho tonusu. Tento účinok sa využíva v športe na prekrvenie svalstva, prísun živín pre svaly a lepšiu regeneráciu svalstva. Arginín je zároveň základom väčšinypredtréningových suplementov pre zvýšenie a predĺženie športového výkonu, je vhodný aj v období rysovania.

Odporúčané dávkovanie Arginínu A-AKG:

  • 4 – 6 kps pred cvičením

Použitie:

Kapsule treba zapiť dostatočným množstvom vody.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Zloženie

Arginín – alfa –ketoglutarát, živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý,

Výživové údaje100 g1 kps
Arginín – alfa –ketoglutarát 81,82 g 450 mg


Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.  Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte, nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pre teplote do 25°C, mimo dosahu malých detí.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/2556/2011/Ht

No doping – výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenzie

David Bartošek
10.08.2016
  • ok
  • žádné

Články

Diskusia

Súvisiace produkty

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 602 426 550, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info