Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre najlepší sex

Chcete svoj "nočný šport" posunúť na vyššiu úroveň, ale bojíte sa tabletiek či iných stimulantov? Tak tento balík na prírodnej báze je ako stvorený pre vás.

Balík pre najlepší sex
Balenie:
Cena:
35.40 € 29.50 €

Základný popis produktu

Balík pre najlepší sex je kombinácia prírodných produktov, ktoré mužom pomáhajú zvyšovať kvalitu a výkon pri obľúbenom „nočnom športe“. Nie je tajomstvom, že čím ďalej tým viac mužov má problém so sexuálnou vitalitou a neplodnosťou už v pomerne nízkom veku. Dôvodov je niekoľko:

 • Stres a úzkosť – dlhodobý stres môže viesť k hormonálnym nerovnováham a zníženiu sexuálneho záujmu.
 • Fyzické zdravotné problémy – chronické ochorenia, obezita, cukrovka a iné zdravotné problémy môžu spôsobiť problémy s erekciou a sexuálnym výkonom.
 • Psychologické faktory – depresia a nízke sebavedomie môžu tiež ovplyvniť sexuálny záujem a erektilnú funkciu.

Kombinácia Zinku, Selénu a Arginínu môže zlepšiť kvalitu a pohyblivosť spermii, čo má za následok zvýšenie šance na oplodnenie, ale aj na zdravé fungovanie pohlavných orgánov, vrátane zlepšenia potencie.

Zinok a selén + Cordyceps sinensis

Výživový doplnok s obsahom zinku, selénu a Cordyceps sinesis zlepšuje potenciu u mužov. Jedným z príznakov nedostatku zinku a selénu je znížená reprodukčná schopnosť či problémy s počatím. Oxidačný stres je v súčasnej dobe považovaný za hlavnú príčinu mužskej neplodnosti. Mužské spermie sú veľmi citlivé na nedostatok selénu v organizme. Selén bráni poškodeniu nezrelej spermie a pomáha udržať neporušenosť zrelej spermie. Kombinácia antioxidantov ako je selén a zinok znižuje poškodenie bunkovej membrány spermii voľnými radikálmi a zlepšuje ich pohyblivosť. Okrem toho, že významne prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, zabezpečuje zdravie pokožky, nechtov a vlasov.

Viac informácii o produkte : Zinok a selén + Cordyceps sinensis

Arginine A-AKG

Pozitívne pôsobí aj na stav ciev, zlepšuje prekrvenie pohlavnej sústavy a pohlavných orgánov, čím zlepšuje potenciu a zvýšenie libida. A-AKG vytvára NO efekt, vďaka ktorému sa do svalov dostane viac živín i kyslíka. Zároveň je vhodný ako skvelá predtréningovka na zvýšenie výkonu a zlepšenie regenerácie.

Viac informácii o produkte: Arginine A-AKG

Pre koho je balík určený

Kombinácia produktov je vhodná pre mužov na zlepšenie sexuálnej vitality a výdrže, zároveň pomáha zvyšovať počet spermií.

Ako užívať produkty

 • Zinok a selén + Cordyceps sinensis užívajte 1x denne 1 kapsulu spolu s jedlom.
 • Ariginin A-AKG užívajte pred sexuálnym výkonom, odporúčame 4-6 kapsúl.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  1 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x