Pokožka / Vlasy / Nechty

Krása vychádza zvnútra. Ak poskytujete svojmu telu všetko, čo potrebuje, cítite sa skvele a je to na vás vidieť. Za zdravú pokožku, vlasy a nechty vďačíte nielen tomu, akú používate kozmetiku. Ich kvalita v prvom rade závisí na vašej strave a na tom, či máte dostatok vitamínov, minerálov a ďalších prospešných látok.

Sú vaše vlasy lámavé a bez života, pokožka je zvädnutá, chýba jej jas a nechty sa každú chvíľu lámu? Potom vo vašom organizme panuje nerovnováha - jednoducho sa mu niečoho nedostáva. Mnoho zdravých látok môžete získať z vyváženého jedálnička, avšak často nie v množstve, ktoré by ste potrebovali. Doprajte si viac a vyberte si z našej ponuky skrášľujúcich preparátov pre zdravú pokožku, žiarivé vlasy a pevné nechty. Prvotriedna kvalita a mnohoročný výskum vám zaručí, že už čoskoro uvidíte hmatateľné výsledky.

A nielen to, látky v nich obsiahnuté vypumpujú prirodzenú obranyschopnosť vášho organizmu. Tiež dokážu znížiť únavu a vyčerpanie a pomôžu vám nájsť stratenú rovnováhu. Dostaňte svoje ja do tej najlepšej formy! Rozmaznávajte sa všetkým, čo vás posilní a tešte sa na novú, zdravšiu etapu svojho života. Pamätajte, bude taký, aký si ho naservírujete!

Zobraziť viac
Vynulovať filter
Zobrazených 1-7 z celkovo 7 záznamov.
Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info