Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík na detox pečene

Kombinácia overených a funkčných produktov pre očistu a podporu zdravého fungovania pečene. Pečeň patrí medzi najdôležitejšie orgány v tele, pretože  pomáha odstraňovať škodlivé látky a toxíny z tela.

Balík na detox pečene
Balenie:
Cena:
70.70 € 62.30 €

Základný popis produktu

Jednou z hlavných funkcií pečene je detoxikácia, čo znamená, že pečeň pomáha odstraňovať škodlivé látky a toxíny z tela. Táto detoxikačná funkcia zahŕňa metabolizáciu liekov, alkoholu, a tiež rozklad rôznych chemických látok.

Existuje mnoho faktorov a návykov, ktoré môžu negatívne ovplyvniť zdravie pečene:

 • Nadmerná konzumácia alkoholu – pitie alkoholu v nadmerných množstvách môže spôsobiť alkoholickú hepatitídu a cirhózu pečene.
 • Nezdravá strava – konzumácia veľkého množstva tukov, soli a rafinovaných cukrov môže zvýšiť riziko pečeňových problémov.
 • Nadváha a obezita – obezita môže viesť k nahromadeniu tuku v pečeni a zvýšiť tak riziko rozvoja pečeňových ochorení.
 • Nadmerná konzumácia kofeínu a energetických nápojov príliš veľa kofeínu a energetických nápojov negatívne vplýva na fungovanie pečene.
 • Infekčné choroby rôzne vírusy, ako napríklad vírus hepatitídy (hepatitída B a C), môžu pečeni spôsobiť závažné problémy.

Pečeň je veľmi dôležitý orgán, ktorý býva v niektorých obdobiach života často preťažovaný, avšak jeho očiste ľudia nevenujú dostatočnú pozornosť, čo môže mať za následok viacero zdravotných komplikácií. S kombináciou produktov v tomto balíku podporíte detox pečene a tak zlepšiť jej funkciu. Zlepšenie funkcie pečene sa následne prejavuje aj na ostatných orgánoch, na ktoré má pečeň nemalý vplyv.

Glutathione

Zabraňuje poškodeniu buniek, zaraďujeme ho medzi najsilnejšie antioxidanty. Z organizmu odstraňuje toxíny a ťažké kovy, čistí pečeň, pľúca, obličky i ostatné dôležité orgány. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a je dôležitý pre správnu funkciu pečene.

Detoxikačná funkcia glutationu súvisí predovšetkým s pečeňou, ktorá je hlavným detoxikačným orgánom v ľudskom tele. Glutation zachytí škodliviny (voľné radikály, ťažké kovy) v organizme a premení ich na neškodné látky, ktoré môžeme bezpečne vylúčiť z tela pomocou obličiek alebo pečene. Pomáha pečeni správne fungovať, posilňuje ju a dodáva jej energiu. Dôkazom je aj fakt, že pečeň si sama vytvára glutation pre svoje potreby.

Viac informácii o produkte: Glutathione

Vitamin U

Vitamín U je dôležitý pre tzv. metyláciu v organizme. Metylácia je životne dôležitý proces ovplyvňujúci väčšinu telesných funkcii, ktorý prebieha niekoľko miliárd-krát za sekundu. Metylácia pomáha produkovať látky potrebné na detoxikáciu, kontrolovať zápaly či náladu. Zníženú schopnosť metylácie majú napríklad ľudia s histamínovou intoleranciou. Nedostatočná metylácia zvyšuje riziko vzniku niektorých ochorení ako poškodenie pečene rakovina hrubého čreva a pľúc, cukrovka, mŕtvica a mnohé ďalšie.

Vitamín U má ochranné účinky na poškodenie pečene prostredníctvom zníženia oxidačného stresu. Vitamín U má tiež priaznivé účinky na metabolizmus tukov. Denná dávka 1 500 miligramov znižuje celkovú hladinu cholesterolu v krvi.

Viac informácii o produkte: Vitamin U

AcidoFit – malina

Minerálny nápoj s obsahom rastlinných extraktov zabezpečujúcich lepšiu detoxikáciu organizmu. Aloe vera pôsobí ako antioxidant pre ochranu buniek pred poškodením, zabezpečuje čistenie a detoxikáciu. Zelený čaj pôsobí ako silný antioxidant a prispieva k správnemu metabolizmu tukov. Alfalfa (Lucerna siata) alkalizuje a detoxikuje organizmus, najmä pečeň. Lucerna je mimoriadne bohatá na živiny dokáže doplniť zásoby vitamínov a minerálov na podporu pečene, najmä vitamínu K, ktorý sa ukladá v pečeni a tukových tkanivách.

AcidoFit 15+1 tbl obsahuje:

 • Minerály vápnik, horčík, draslík a sodík – zabezpečujú správne fungovanie svalstva a podieľajú sa na svalovej kontrakcii.
 • Vitamíny B1, B2, B6, B12 – sa starajú o správnu funkciu energetického metabolizmu potravín.
 • Vitamín B6 – zabezpečuje normálny metabolizmus bielkovín aglykogénu.
 • Vitamíny C, E, B2 a B3 – zaisťujú ochranu buniek pred oxidačným stresom.
 • Folát a vitamín B12 – podporujú normálnu činnosť nervovej sústavy a imunitného systému.
 • Vitamín H (biotín) – prispieva k psychickej činnosti a udržuje normálny stav vlasov, slizníc apokožky.
 • Extrakt zo zeleného čaju – pôsobí antioxidačne proti voľným radikálom.
 • Extrakty z aloe vera a alfalfa – napomáhajú detoxikácii tela, podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Viac informácii o produkte: AcidoFit

Pre koho je balík určený

Kombinácia produktov v balíku je vhodná pre osoby, ktoré nadmerne zaťažujú pečeň. Záťaž pre pečeň predstavuje konzumácia nezdravých jedál, alkoholických nápojov, liekov ale aj fajčenie či znečistené ovzdušie, napr. v priemyselných odvetviach.

Ako užívať produkty

Balík produktov je vhodné užívať 1 – 2 do roka počas 2 – 3 mesačnej kúry. Kúru odporúčame absolvovať na jar a následne na jeseň.

 • Pri užívaní Glutathione je vhodné začať 1 kapsulou ráno na lačno. Následne po pár dňoch navýšte dávku na 1 kapsulu ráno a1 kapsulu večer, užívajte na lačný žalúdok.
 • Dávkovanie pri Vitamíne Uje 1 – 2 kapsule denne, užívajte vždy spolu s jedlom.
 • AcidoFit si ako pitný režim môžete pripraviť kedykoľvek počas dňa. Denne môžete užiť maximálne 4 šumivé tablety. Pomalšia rozpustnosť tablety je spôsobená zásaditým zložením produktu AcidoFit.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  3 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x