Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Glutatión je jedným z najvýznamnejších antioxidantov, ktorý hrá kľúčovú úlohu pri ochrane buniek pred ich poškodením. Jeho účinnosť spočíva v odstraňovaní toxínov a ťažkých kovov z tela, a tak čistí pečeň, pľúca, obličky a ďalšie dôležité orgány. Okrem toho prispieva k posilneniu imunitného systému.

Glutathione
Balenie:
Cena:
39.90 €

Základný popis produktu

Glutatión, známy aj pod názvom "glutathione", je dôležitým endogénnym antioxidantom a detoxikačným prostriedkom v ľudskom organizme. Táto tripeptidová zlúčenina tvorená aminokyselinami - L-glutamátom, L-cysteínom a glycinom - hrá kľúčovú úlohu pri ochrane buniek pred škodlivými voľnými radikálmi a oxidatívnym stresom.Glutathione, známy aj ako GSH, je esenciálny antioxidant, ktorý sa prirodzene vyskytuje v našom organizme. Jeho hlavnou úlohou je neutralizovať voľné radikály, ktoré sú hlavnými zodpovednými za poškodenie buniek a súvisiace starnutie. S pribúdajúcim vekom sa hladina glutatiónu v tele postupne znižuje, čo môže viesť k zvýšenému oxidačnému stresu a predčasnému starnutiu. Glutatión ponúka širokú škálu zdravotných výhod vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam a dôležitej úlohe pri udržiavaní zdravej bunkovej kondícii. Nedostatok glutatiónu sa môže prejaviť chronickou únavou, zlým spánkom, bolesťami a zápalmi, zníženou imunitou, srdcovo cievnymi poruchami.

Kľúčové výhody glutatiónu

 • Silný antioxidant
  Glutatión je považovaný za jeden z najúčinnejších antioxidantov produkovaných organizmom. Pomáha neutralizovať voľné radikály a reaktívne kyslíkové formy, ktoré sú škodlivé molekuly, spôsobujúce poškodenie buniek a vedúce k rôznym zdravotným problémom.
 • Bunková detoxikácia
  Glutatión zohráva kľúčovú úlohu pri detoxikácii buniek tým, že sa viaže na toxíny, ťažké kovy a ďalšie škodlivé látky a pomáha ich odstránenie z tela.
 • Podpora imunitného systému
  Glutatión zlepšuje funkciu imunitných buniek, pomáhajúc organizmu efektívnejšie bojovať proti infekciám a chorobám. Podporuje tiež produkciu lymfocytov, ktoré sú dôležité pre silnú imunitnú reakciu.
 • Vlastnosti proti starnutiu
  Ako antioxidant chráni glutatión kožu pred oxidačným stresom a poškodením spôsobeným UV žiarením a environmentálnymi znečisťujúcimi látkami, ktoré sú hlavnými príčinami predčasného starnutia. Vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam a schopnosti ochraňovať bunky pred poškodením, sa glutatión stáva dôležitým spojencom vo vašej ceste k mladšiemu a zdravšiemu vzhľadu. Pomáha minimalizovať vplyv stresu, životného štýlu a vonkajších faktorov, ktoré môžu prispieť k starnutiu a ochabnutiu pokožky.
 • Zdravie pokožky
  Glutatión je známy svojimi schopnosťami rozjasňovať pleť. Pomáha inhibovať tvorbu melanínu, pigmentu zodpovedného za tmavé škvrny a nerovnomerný tón pleti, čo vedie k žiarivejšiemu a rovnomernejšiemu vzhľadu.
 • Zdravie pečene
  Pečeň sa spolieha na glutatión pri detoxikácii škodlivých látok a udržiavaní svojej optimálnej funkcie. Je nevyhnutný pre schopnosť pečene spracovať lieky, alkohol a ďalšie toxíny.
 • Zlepšená energetická úroveň
  Glutatión podporuje funkciu mitochondrií, energetických základní buniek, čo môže viesť k zlepšenej produkcii energie a zníženiu únavy.
 • Zdravie srdca
  Glutatión podporuje zdravie krvných ciev a môže pomôcť znížiť oxidačný stres v kardiovaskulárnom systéme, prispievajúc k zdraviu srdca.
 • Zdravie nervového systému
  Glutatión bol študovaný pre svoje potenciálne neuroprotektívne účinky. Môže pomôcť znížiť oxidačné poškodenie mozgu a podporovať celkovú kognitívnu funkciu.
 • Detoxikácia škodlivých látok
  Glutatión pomáha neutralizovať škodlivé látky, ktoré sa môžu vytvoriť pri rozklade určitých liekov, čím sa znižuje riziko nežiaducich reakcií na lieky.
 • Športový výkon
  Niektorí športovci používajú doplnky s glutatiónom na zlepšenie svojho výkonu a podporu obnovy svalov vďaka jeho úlohe pri redukcii oxidačného stresu a zápalu.
 • Podpora ďalších antioxidantov
  Glutatión pomáha obnovovať iné dôležité antioxidanty, ako je vitamín C a E.

Pre koho je produkt určený

Glutathione je vhodný pre diabetikov, celiatikov, vegánov a deti od 15 rokov.

 • Osoby so zvýšeným vystavením toxickým látkam - Glutatión pomáha vyčistiť telo od toxínov a ťažkých kovov, čo je obzvlášť dôležité pre tých, ktorí žijú v mestskom prostredí alebo pracujú v priemyselných odvetviach.
 • Starší ľudia - S vekom sa schopnosť organizmu tvoriť glutatión znižuje, a preto je dôležité podporovať jeho prítomnosť pomocou doplnkov stravy.
 • Aktívni športovci - Pri intenzívnom fyzickom výkone môže dôjsť k tvorbe voľných radikálov, a glutatión môže pomôcť minimalizovať ich negatívne účinky na telo.
 • Osoby s oslabeným imunitným systémom - Glutatión podporuje správne fungovanie imunitného systému, čo je dôležité najmä pre tých, ktorí majú náchylnosť k častým infekciám.
 • Osoby s problémami s pečeňou aobličkami - Glutatión je dôležitý pre detoxikačné funkcie týchto orgánov a jeho prítomnosť môže pomôcť ich správne fungovanie.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte nalačno alebo medzi jedlami. 

 • Užívajte 1-2 kapsuly denne.
 • Odporúčame začať s nižšou dávkou a postupne ju prispôsobiť podľa vašich potrieb. Naše odporúčanie je začať 1 kapsulou ráno na lačno a po pár dňoch navýšiť dávku na 1 kapsulu ráno a večer.

Použitie

Kapsulu si zapite dostatočným množstvom vody, aby sa zabezpečilo, že sa kapsula dostane do žalúdka a môže sa začať rozkladať.

Nezabudnite   dodržiavať   odporúčané   dávkovanie, ktoré   je   uvedené   na   obale nášho produktu. Správne dávkovanie je kľúčom k optimálnym výsledkom. V prípade, že   máte   akékoľvek   otázky   ohľadne  správneho   užívania   našich produktov alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať. Vaše zdravie je pre nás na prvom mieste a sme tu, aby sme vám poskytli podporu a potrebné informácie.

Nutričné hodnoty a zloženie

Výživové údaje1 kps / 470 mg*%RVH v 1 dávke
L-Glutation455 mg 

L-glutatión redukovaný, stearan horečnatý, acidorezistentná kapsula (hypromelóza, gellanová guma).

UPOZORNENIE:

Nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Glutathione

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  1 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x