ThermoFit +50% grátis limitovaný počet kusov

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Glutathione

Produkt je vhodný pre vegánov Produkt je vhodný pri laktózovej intolerancii Produkt je vhodný pri intolerancii lepku Produkt neobsahuje sóju

Glutation, ktorý zabraňuje poškodeniu buniek zaraďujeme medzi najsilnejšie antioxidanty. Odstraňuje toxíny a ťažké kovy z organizmu, čistí pečeň, pľúca, obličky i ostatné dôležité orgány. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a je dôležitý pre správnu funkciu pečene.

Glutathione
Balenie:
Cena:
38.50 €

Základný popis produktu

Glutation sa vďaka svojej sile označuje ako „master antioxidant“ alebo „mother of antioxidants.“  Naše telo glutation potrebuje kvôli antioxidačnej ochrane, dostatočnej detoxikácii a ochrane proti starnutiu a poškodeniu buniek (Antiage).

Na rozdiel od väčšiny antioxidantov, glutation si naše telo vyrába samo, v pečeni. Úlohou antioxidantov je chrániť bunky pred účinkom škodlivých látok (voľných radikálov), ktoré poškodzujú bunky v tele a sú spúšťačom takmer všetkých vážnych ochorení (Parkinsonova a Alzheimerova choroba, hepatitída, cukrovka či rakovina). Voľné radikály sa tak považujú za najhlavnejšiu príčinu starnutia. Pri každom procese, ktorý prebieha v ľudskom tele – od dýchania cez trávenie až po pohyb – sa tvoria voľné radikály. Aj keď sú tieto funkcie nevyhnutné pre život, pri ich procese sa okrem prospešných látok tvoria aj látky škodlivé. Vďaka antioxidantom si s toxickými látkami dokáže organizmus poradiť bez toho, aby sme si to uvedomili. Ak má telo nedostatok glutationu, škodliviny poškodzujú bunky a postupne spôsobujú nefunkčnosť niektorých orgánov. Vysoké vyčerpanie glutationu v organizme sa pozoruje u športovcov, ktorých imunita je po vysokom fyzickom vyťažení výrazne potlačená a dostávajú sa do tzv. imunosupresívneho okna. V niektorých krajinách sa glutation dokonca používa ako liek alebo podporná liečba vírusových ochorení a ich následkov.

Detoxikačná funkcia glutationu súvisí predovšetkým s pečeňou, ktorá je hlavným detoxikačným orgánom v ľudskom tele. Glutation zachytí škodliviny (voľné radikály, ťažké kovy) v organizme a premení ich na neškodné látky, ktoré môžeme bezpečne vylúčiť z tela pomocou obličiek alebo pečene. Pomáha pečeni správne fungovať, posilňuje ju a dodáva jej energiu. Dôkazom je aj fakt, že pečeň si sama vytvára glutation pre svoje potreby.

Pre koho je produkt určený

 • Pre ľudí, ktorí chcú posilniť funkciu pečene
 • Pre ľudí vystavených nadmernej tvorbe škodlivín (fajčenie, alkohol, stres, lieky, ochorenia, UV žiarenie)
 • Pre ľudí, ktorí majú nedostatok antioxidantov alebo ťažké kovy (vieme zistiť na Diagnostike živej kvapky krvi)
 • Pre ľudí s oslabenou imunitou a v čase vírusových ochorení
 • Pre športovcov na regeneráciu buniek pri vysokom fyzickom zaťažení a intenzívnych tréningoch
 • Pre ľudí po rôznych zraneniach a operáciách pre lepšiu rekonvalescenciu

Odporúčané dávkovanie

1 - 2 x denne 1 kapsula nalačno

Použitie

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody

Nutričné hodnoty

Výživové údaje1 kps / 470 mg*%RVH v 1 dávke
L-Glutation455 mg 

L-glutatión redukovaný, stearan horečnatý, acidorezistentná kapsula (hypromelóza, gellanová guma).

UPOZORNENIE:

Nie je vhodný pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte v suchom prostredí, pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Glutathione

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  2 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x