Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre muža 50+

Strata sexuálnej vitality či tráviace ťažkosti, sú problémy, s ktorými sa muži po 50tke bežne stretávajú. Balík prírodných produktov je tak skvelým darčekom pre dedka, otca, brata, kamaráta, uja či kolegu, ktorým kombinácia produktov vyčarí úsmev na tvári.

Produkt je nedostupný

Základný popis produktu

Kombinácia prírodných produktov, ktoré mužom pomáhajú zvyšovať kvalitu a výkon pri obľúbenom „nočnom športe“. Nie je tajomstvom, že čím ďalej tým viac mužov má problém so sexuálnou vitalitou. Kombinácia Tribulus Terrestris, Zinok a selén + Cordyceps sinensis a Arginin A-AKG môže zlepšiť kvalitu a pohyblivosť spermii, čo pozitívne vplýva na zdravé fungovanie pohlavných orgánov, vrátane zlepšenia potencie. FytoEnzyme Complex podporuje trávenie, ktoré po 50tke býva často oslabené a spôsobuje tak nepríjemné tráviace ťažkosti.

Tribulus Terrestris

Prírodný stimulant na úpravu testosterónu, ktorý podporuje rast svalovej hmoty, zlepšuje telesnú výkonnosť a odstraňuje únavu pri pretrénovaní. Napomáha k udržaniu správneho svalového tonusu a energie a normálnych funkcií močovej sústavy a reprodukčného systému. Podporuje funkciu pohlavných orgánov a vyváženosť hormonálnej aktivity.

Viac informácií o produkte: Tribulus Terrestris

Zinok a selén + Cordyceps sinensis

Výživový doplnok s obsahom zinku, selénu a Cordyceps sinesis zlepšuje potenciu u mužov. Jedným z príznakov nedostatku zinku a selénu je znížená reprodukčná schopnosť či problémy s počatím. Oxidačný stres je v súčasnej dobe považovaný za hlavnú príčinu mužskej neplodnosti. Mužské spermie sú veľmi citlivé na nedostatok selénu v organizme. Selén bráni poškodeniu nezrelej spermie a pomáha udržať neporušenosť zrelej spermie. Kombinácia antioxidantov ako je selén a zinok znižuje poškodenie bunkovej membrány spermii voľnými radikálmi a zlepšuje ich pohyblivosť. Okrem toho, že významne prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, zabezpečuje zdravie pokožky, nechtov a vlasov.

Viac informácii o produkte : Zinok a selén + Cordyceps sinensis

Arginin A-AKG

Pozitívne pôsobí aj na stav ciev, zlepšuje prekrvenie pohlavnej sústavy a pohlavných orgánov, čím zlepšuje potenciu a zvýšenie libida. A-AKG vytvára NO efekt, vďaka ktorému sa do svalov dostane viac živín i kyslíka. Zároveň je vhodný ako skvelá predtréningovka na zvýšenie výkonu a zlepšenie regenerácie.

Viac informácii o produkte: Arginin A-AKG

FytoEnzyme Complex

Obsahuje prírodné enzýmy pre okamžitý účinok pri problémoch s trávením a nafukovaním a uľahčuje trávenie pri laktózovej intolerancii. Podporuje štiepenie bielkovín, sacharidov a tukov, čím zabezpečuje efektívnejšiu absorpciu živín z prijatej potravy a zlepšuje vstrebávanie mikroživín (vitamíny a minerálne látky).

FytoEnzyme Complex obsahuje:

 • Papaín – ide o enzým izolovaný z rastliny papája, štiepi bielkoviny a užíva sa pri chronickej hnačke a celiakii. Pomáha pri ochoreniach gastrointestinálneho traktu, zápalových procesoch a má ukľudňujúce účinky na žalúdok.
 • Bromelaín – je enzým získaný z ananásu, štiepi bielkoviny, čím pomáha pri tráviacich problémoch, ako je pálenie záhy, plynatosť, zápcha, hnačky či vracanie.
 • Lipáza – je lipolytický enzým, ktorý štiepi lipidy (tuky) na glycerol a voľné mastné kyseliny, ktoré ďalej prenikajú črevnou stenou do krvi a pečene, kde sa odbúravajú. Lipázy spolu s amylázami a proteázami dopĺňajú pôsobenie tráviacich enzýmov.
 • Celuláza – enzým, ktorý štiepi rastlinné vlákna na glukózu (jednoduchý cukor) pri pH 3-7.
 • Laktáza – enzým, ktorý je potrebný pre trávenie laktózy. Štiepi laktózu (dvojcukor) na jednoduchý cukor galaktózu a glukózu pri pH 4-8.
 • Pepermintový a spearmintový olej – prispievajú k normálnej funkcii črevného traktu, pôsobia proti nadúvaniu po jedle a nadmernej plynatosti. Odstraňuje zlý zápach z úst spôsobený pokazeným žalúdkom.
 • Feniklový olej – podporuje pohyb jedla v žalúdku a črevách, zmierňuje kŕče v žalúdku a črevách, odstraňuje nadmernú plynatosť.
 • Zázvorový extrakt – podporuje stratu chuti do jedla, potláča nevoľnosť a zvracanie, podporuje tvorbu slín, tráviacich štiav ažlče.

Viac informácií o produkte: FytoEnzyme Complex

Pre koho je balík určený

Balík je určený pre všetkých mužov vo veku 50+, ktorí sa zaujímajú o zdravie a sexuálnu vitalitu. Ideálny darček pre dedkov, otcov, bratov, kamarátov, ujov, kolegov, rodinných príslušníkov a všetkých mužov vo veku 50 rokov.

Ako užívať produkty

 • Tribulus Terrestris užívajte 2 kapsule denne pred jedlom (1 ráno a 1 večer). Športovci s váhou nad 80 kg môžu užívať až 3 kapsuly denne a to 1 ráno a 2 večer. Po každom dobratí 1 celého balenia sa odporúča mesačná prestávka. Následne je možné užívanie opakovať.
 • Zinok a selén + Cordyceps sinensis užívajte 1x denne 1 kapsulu spolu s
 • Ariginin A-AKG užívajte pred sexuálnym výkonom, odporúčame 4-6 kapsúl.
 • FytoEnzyme Complex je vhodné užívať súčasne sjedlom 1 – 2 kapsule denne.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  0 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x