Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Balík pre zdravé cievy

Kardiovaskulárne ochorenia predstavujú v súčasnosti najväčšie riziko úmrtí. Predísť im môžete priechodnými a zdravými cievami, o ktoré sa vám postará kombinácia čisto prírodných produktov.

Balík pre zdravé cievy
Balenie:
Cena:
104.60 € 96.80 €

Základný popis produktu

Kardiovaskulárne ochorenie (KVO) je všeobecný termín pre stavy postihujúce srdce alebo krvné cievy. Zvyčajne je spojené s hromadením tukových usadenín v tepnách (ateroskleróza) a zvýšeným rizikom krvných zrazenín. Môže súvisieť aj s poškodením tepien v orgánoch, ako je mozog, srdce, obličky a oči. „KVO“ je jednou z najčastejších príčin úmrtí a dôvodom invalidity u ľudí vo svete. Starajte sa o svoj kardiovaskulárny systém a udržujte svoje cievy pružné a zdravé pomocou správnej výživy.

Venadom

Unikátna výživa ciev vo forme osviežujúceho nápoja s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu. Venamatrix pozostáva z 9 účinných zložiek pre normálnu funkciu srdcovo-cievneho systému.

Venadom obsahuje:

 • Mikronizovaný diosmín ahesperidín – bioflavonoidy diosmín a hesperidín sú najviac preštudované a lekármi najčastejšie odporúčané látky na výživu ciev. Zlepšujú priechodnosť ciev, podporujú prietok krvi, posilňujú žilové chlopne a chránia cievy pred oxidačným stresom.
 • Kolagén – vysoký podiel kolagénu typu I v dennej dávke zabezpečuje elasticitu, celistvosť a pevnosť cievnej steny. Nedostatok kolagénu v cievach sa spája s rozvojom tvorby kŕčových žíl či  „metličiek.“
 • Bambusový extrakt – je bohatým zdrojom kremíka, ktorý sa nachádza v stenách ciev. Kremík podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, čím cievy dosiahnu požadovanú pevnosť a pružnosť.
 • L-arginín – aminokyselina, z ktorej sa v cievach tvorí NO (oxid dusnatý). Ak sú cievy zanesené, alebo majú nedostatočnú výživu, dochádza k poklesu prirodzenej tvorby NO v cievach, čo môže mať negatívny dopad na krvný tlak a priechodnosť ciev.
 • Bromelaín – proteolytický enzým prítomný v stonkách, listoch, šupke a plodoch ananásu. Odstraňuje z krvi nežiadúce usadeniny, ktoré môžu časom spôsobiť zužovanie ciev. Navyše má pozitívny účinok na naše trávenie.
 • Antioxidanty – vitamín C, betakarotén a extrakt zo zeleného čaju – Antioxidanty prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Hromadenie oxidačného stresu v organizmemôže viesť k poškodeniu ciev.

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev a extrakt zo zeleného čaju pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu.  

Viac informácií o produkte: Venadom

Nattokinase Plus

Nattokináza je vysokoúčinný proteolytický enzým štiepiaci fibrín. Nadmerné množstvo fibrínu zapríčiňuje zahusťovanie krvi a spôsobuje vznik krvných zrazenín. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. Nachádza sa v cievach a krvnom riečišti. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo - cievnych ochorení.

Ako očkovanie ovplyvňuje kardiovaskulárny systém? Dočítate sa v našom článku.

Viac informácii o produkte: Nattokinase Plus

Omega 3 100cps

Majú priaznivý vplyv na zníženie hustoty krvi – bránia zhlukovaniu krvných doštičiek vedúcich k mozgovej mŕtvici, udržujú správnu hladinu cholesterolu a správnu činnosť mozgu – zlepšujú koncentráciu a pamäť. Omega-3 mastné kyseliny podporujú normálny stav zraku, keďže majú veľmi priaznivý účinok na sietnicu oka.

Viac informácií o produkte: Omega 3

Pre koho je balík určený

Kombinácie produktov je vhodná pre mužov aj ženy, ktorí sa chcú starať o zdravie svojho srdcovo-cievneho systému:

 • Ľudia so srdcovo-cievnymi ochoreniami aoslabenou cievnou stenou,
 • Ľudia sgenetickou predispozíciou na kardiovaskulárne ochorenia,
 • Preventívna starostlivosť osrdcovo-cievny systém.

Ako užívať produkty

Vo všeobecnosti odporúčame produkty užívať v rámci 2 – 3 mesačnej kúry a následne si dať 1 mesiac pauzu. Intenzita užívania produktov sa môže líšiť v závislosti od typu a závažnosti vášho zdravotného stavu. Vtedy odporúčame absolvovať diagnostiku z kvapky krvi alebo diagnostiku ciev.

 • Venadom užívajte 1 – 2x denne na lačno. Užívaním na lačný žalúdok sa vám lepšie absorbujú jednotlivé živiny.
 • Nattokinase Plus užívajte 1 kapsulu ráno alebo večer na lačno, ½ hodiny pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.
 • Omega 3 užívajte 1x denne 2 tobolky spolu s jedlom.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  4 x
 • 4 hviezdičky
  0 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x