Ako očkovanie ovplyvňuje kardiovaskulárny systém?
Ako očkovanie ovplyvňuje kardiovaskulárny systém?

Ako očkovanie ovplyvňuje kardiovaskulárny systém?

Ako očkovanie ovplyvňuje kardiovaskulárny systém?

Očkovanie je citlivou témou, a v spoločnosti na ňu nájdeme rôznorodé názory. Niektorí ho zastávajú, iní sú výhradne proti. Faktom zostáva, že očkovanie výrazne vplýva na náš organizmus. Každý jedinec to na základe veku, zdravotného stavu a iných faktorov môže pociťovať rozdielne.

Obsah

Ako fungujú vakcíny?

Ak je náš organizmus napadnutý škodlivým vírusom, imunitný systém ho dokáže na základe špecifického spike proteínu doslova vycítiť  a   okamžite   začať   tvoriť   protilátky.   Je   to   typická   a   prirodzená   reakcia     imunitného   systému.   Podobným spôsobom fungujú aj  vakcíny.

Ak sa ľudské telo stretne s vírusom po prvýkrát, musí sa „naučiť,“ ako sa proti nemu brániť. Úlohou vakcín je spustiť v tele „umelú“ tvorbu spike proteínov, aby sa voči nim začalo brániť a pripravilo sa na možný útok vírusu v budúcnosti. Informácia z vakcíny prechádza do svalových buniek (v blízkosti miesta vpichu vakcíny) a svalové bunky začnú postupne vytvárať kópie spike proteínu.

Štúdie upozorňujú na riziká

Štúdie však ukazujú, že spike proteíny môžu byť v niektorých prípadoch skutočnou hrozbou, predovšetkým, ak sa začnú tvoriť vo veľkom množstve. Po   vakcinácii   sa   v   tele   nachádzajú   ešte   niekoľko   týždňov   až   mesiacov.  Môžu vyvolať silný nekontrolovaný zápal a spôsobiť poškodenie orgánov, akými sú napríklad srdce, mozog alebo cievy.

Ako vrátiť zdravie organizmu vďaka enzýmu

Organizmus poškodený očkovaním je možné dostať opäť do formy pomocou enzýmu, ktorý sa už viac ako 2 000 rokov využíva v tradičnej japonskej medicíne

a zároveň má priaznivý vplyv na čistenie ciev od fibrínu.

Ak vás zaujíma téma očkovania, situácie spojenej s pandémiou SARS-CoV-2 a jej vplyv na kardiovaskulárny systém, prečítajte si náš ebook. Stačí, ak do formulára zadáte svoj e-mail a obdržíte príručku plnú užitočných tipov a informácií. 

ZÁZRAČNÝ ENZÝM NA COVIDOM POSTIHNUTÝ KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM

Zadajte svoj e-mail a obdržíte príručku plnú užitočných tipov a informácií. 

ZÁZRAČNÝ ENZÝM NA COVIDOM POSTIHNUTÝ KARDIOVASKULÁRNY SYSTÉM
Neznáma chyba pri pokuse o odoslanie e-booku, skúste to znova alebo nás kontaktujte na adrese webmaster@kompava.sk
Ďakujeme za Váš záujem, e-book bol odoslaný na Vašu e-mailovú adresu, kde by ste ho mali obdržať v priebehu niekoľkých minút.