Cesta k mladosti a vitalite vedie cez K2 Antiage 12. 05. 2017

Slovenská firma KOMPAVA zaoberajúca sa vývojom, výrobou a následnou distribúciou výživových doplnkov zaviedla na trh v roku 2015 nový produkt. Ktorý nielen že ponúka veľmi reprezentatívny vzhľad, ale vďaka svojmu jedinečnému zloženiu zasluhuje veľkú pozornosť. Celý výživový produkt K2 Antiage je zložený z dvoch častí a to z časti denné a nočné. Otvoríme teda čierno-zlatú škatuľku a pozrieme sa, čím sa nás pokúša osloviť. Ihneď po otvorení na mňa čaká biela a čierna dóza a mňa sa v okamihu vybavuje scéna z českej televíznej rozprávky Zlatovláska (1973), kedy Jiřík prinesie pre kráľa živú a mŕtvu vodu. Toľko len na vyjadrenie mojich prvých dojmov z jednoduchého pohľadu na produkt. Pozrime sa na celkové zloženie oboch častí výrobku.

K2 Antiage Day (biela dóza) obsahuje extrakt z podhubia húsenice čínskej, ženšen pravý a koenzým Q10. Podhubie húsenice čínskej patrí medzi tradičné lieky čínskej medicíny starej niekoľko tisícročí. Medzi jeho najaktívnejší zložky patrí CORDYCEPIN - má antivírusové, protiplesňové a antibakteriálne účinky. Adenozín - zlepšuje využitie kyslíka bunkou (tento živočích žije vo výškach nad 3000m - nízky parciálny tlak kyslíka - zhoršený prechod kyslíka do krvi, aj transport kyslíka ku tkanivám) a podieľa sa na tvorbe energie. KYSELINA CORDYCEPINOVÁ - posilňuje imunitný systém a udržuje kardiovaskulárny systém v dobrej kondícii. POLYSACHARIDY - aktivujú makrofágy (bunky imunitného systému, ktoré sú schopné fagocytózy - schopnosť pohlcovať cudzorodé častice), podporujú detoxikáciu organizmu a pôsobia ako silné antioxidanty. Ženšen pravý rastlina spomaľujúce odumieranie buniek, podporujúce činnosť mozgu, kardiovaskulárneho systému a imunity, veľmi dobre pôsobí na plodnosť, stres a proti vplyvu rádioaktivity. Koenzým Q10 prispieva k tvorbe energie, kedy zohráva kľúčovú metabolickú funkciu v organizme, pôsobí zároveň ako antioxidant.

K2 Antiage Night (čierna dóza) obsahuje extrakt z brokolice, obsahujúci sulforafan (zlúčenina síry) zabraňujúci rastu rakovinových buniek, posilňujúci činnosť detoxikačných enzýmov a ochraňujúci imunitný systém pred starnutím. Pri vstupe do bunky uvedie do činnosti gény, ktoré obnovujú proces aktívnej detoxikácie a antioxidačné aktivity. Ako druhú zložku obsahuje extrakt z hroznových semienok obsahujúce bioaktívne polyfenoly s antioxidačnými účinkami a pôsobiace proti vzniku nádorových a kardiovaskulárnych ochorení.

Zhrňme si teda v samom závere, že denná časť nám podporuje tvorbu energie v mitochondriách (bunková elektráreň) cez deň na základe čoho sa zlepšuje: pozornosť, vitalita tela, fyzický výkon, sexuálne zdravie a mentálnu bystrosť. Nočná časť potom zintenzívňuje proces detoxikácie počas noci, chráni bunky pred poškodením, čo podnecuje vstávanie do nového dňa plné energie. Aktívne detoxikácie a Antioxidácia- zabezpečuje: zbavovanie tela toxínov, ochranu buniek, omladenie pleti a celkovú aktiváciu činnosti buniek.

Autor: Bc. Tomáš Smetana

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.