Skladom Ak objednáte dnes do 12:00, dodanie do 24 pracovných hodín, inak do 48 hodín.

Záruka podľa dátumu expirácie na obale

Novinka PROTEIN PREMIUM ENERGY je UNIKÁTNY a FUNKČNÝ produkt, ktorý podporí vrcholový výkon. Predstavuje optimálny zdroj živín pre regeneráciu po náročnom fyzickom či vytrvalostnom výkone.
Prečo práve PROTEIN PREMIUM ENERGY?

- Dodáva stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké! Vďaka čomu je vhodný aj ako doplnok stravy pri redukčných diétach.

- Zvyšuje metabolickú efektivitu, šetrí zásoby glykogénu v tele a do väčšej miery využíva energiu zo zásob podkožného tuku pri fyzickom výkone

- Dodáva vysoký stupeň koncentrácie v náročných povolaniach (šoféri, piloti, vojaci...), pretože udržiava stabilnú hladinu glukózy. V pokoji je zabezpečená energia na 8 až 10 hodín po konzumácii jednej dávky.

Ultrafiltrovaný hovädzí proteín (97% peptidový izolát). Produkt je doplnený o rastlinnú formu aminokyselín BCAA 4:1:1(L-leucín:L-izoleucín:L-valín), MCT tuky a minerály. Viac >>

Protein Premium Energy je prémiový produkt, ktorý podporí váš zaslúžený vrcholový výkon, urýchli regeneráciu a vytvorí metabolické podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu. Je vynikajúci na regeneráciu po náročnom fyzickom, silovom či vytrvalostnom výkone. Produkt sa dá použiť pred záťažou alebo po nej, pretože hovädzí hydrolyzát aj SuperStarch sú veľmi ľahko stráviteľné, nezaťažujú tráviace ústrojenstvo a rýchlo opúšťajú žalúdok.

SuperStarch je špeciálny zdroj energie, ktorý je vyrobený špeciálnou hydrotermickou metódou HMT (Hydrothermally modified waxy maize strach) z certifikovanej kukurice bez GMO, bez chemikálií a enzymatickej modifikácie.

Protein Premium Energy:

 • pomáha predchádzať energetickým výkyvom
 • nezvyšuje hladinu inzulínu
 • umožňuje súbežné spaľovanie tukov
 • zefektívňuje proces regenerácie po fyzickej záťaži

Vďaka unikátnej kombinácii s MCT tukmi, BCAA 4:1:1 a hovädzím proteínom vytvárajú synergický efekt, ktorý vo väčšej miere zlepšuje efektivitu organizmu.

Jedinečnosť kombinácie daných ingrediencií nazývame MET/FLEX technológia. Optimalizuje vnútorné metabolické prostredie, podporuje schopnosť efektívne využívať „tukové“ zdroje energie počas i po záťaži. Telo sa učí inteligentne šetriť zásobami glykogénu (svalového i pečeňového), ktoré vám tak ostanú na najnáročnejšie fázy fyzického výkonu.

Protein Premium Energy zabezpečuje:

 • Stabilný zdroj energie pre fyzický i duševný výkon (vytrvalostné športy -  beh, plávanie, bicyklovanie; dynamické individuálne a kolektívne športy - crossfit, tenis, gymnastika, futbal, volejbal, hokej, basketbal, hádzaná, vodné pólo; rôzne akrobatické či krátke, vysoko dynamické športové disciplíny; povolania vyžadujúce vysokú mieru sústredenia ako šoféri, piloti, vojaci).
 • Kvalitnú regeneráciu po náročnom silovom i vytrvalostnom fyzickom výkone.
 • Zlepšenie dusíkovej bilancie pre nárast svalovej hmoty.
 • Zvýšenie metabolickej efektivity, šetrenie zásob glykogénu v tele a do väčšej miery využívanie energie zo zásob podkožného tuku pri fyzickom výkone.
 • Stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké, sacharidové potraviny, vďaka čomu je vhodný aj ako doplnok stravy pri redukčných diétach.
 • Nerušené podávanie vysokého výkonnostného štandardu.
 • Trénovať tvrdšie, dlhšie a s vyššou intenzitou.
 • Ľahkú stráviteľnosť bez zaťaženia tráviaceho traktu.
 • Zníženie rizika poranenia, ktoré vzniká narušenou hladinou glukózy, od ktorej sú závislé jemné motorické zručnosti, ktoré odchádzajú ako prvé ešte pred prvými náznakmi nastupujúcej únavy, čím sa vytvára priestor pre nezvládnutú techniku pohybu, ktorá môže vyústiť do zranenia.
 • Vysoký stupeň koncentrácie v náročných povolaniach (šoféri, piloti, vojaci...), pretože udržiava stabilnú hladinu glukózy. V pokoji je zabezpečená energia na 8 až 10 hodín po konzumácii jednej dávky. 

Protein Premium Energy je produkt, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.

Optimálne dávkovanie  Protein Premium Energy:

1 dávka (40 g) – 30 minút pred silovým a dynamickým tréningom

1 dávka (40 g) po fyzickom výkone (napr. 30 - 45 minút po tréningu, ideálne iba s vodou)

V kombinácii s ďalšími zdravými potravinami odporúčame použiť za účelom zvýšenia nutričnej hodnoty jedla (shake, smoothie, zamiešať do jedla).

Použitie:

2 odmerky prášku (40 g) rozmixovať v 250 – 300 ml vody.

Príchute:

Čokoláda

Nugát

Pozrite si video rozhovor kde skúsenosti s Premium produktami vám popíšu špičkový fitness tréner Andreja Homola a jeho úspešní zverenci:

Pozrite si video:

Zloženie:

hydrolyzovaný hovädzí proteín, kukuričný škrob vyrábaný špeciálnou hydrotermickou  metódou HMT,  zmes rastlinných aminokyselín BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), kakaový prášok 22 %-ný, MCT tuky, zahusťovadlo: karboxymetylcelulóza, aróma: čokoládová/nugátová, citran draselný, oxid horečnatý, sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza. 

 

Nutričné informácie

 

100g

 

40 g/ 1 dávka

 

*RVH %

Energetická hodnota

1668,9kJ

398,7 kcal

667,6 kJ

159,5 kcal

8 %

Bielkoviny /Aminokyseliny

51,3 g

20,5 g

41,0 %

Tuky

4,1 g

1,6 g

2,3 %

Sacharidy

36,3 g

14,5 g

5,6 %

Vláknina

3,5 g

1,4 g

5,6 %

Aminokyseliny:

 

 

 

BCAA inst. 4:1:1

5 g

2 g

 

z toho :   L-leucín

3,33 g

1,33 g

**

              L-izoleucín

0,83 g

0,33 g

**

              L-valín

0,83 g

0,33 g

**

Minerálne látky:

 

 

 

Horčík

375 mg

150 mg

40 %

Draslík

225 mg

90 mg

4,5 %

Sodík

1325 mg

530 mg

21,2 %

 

 

 

 

*RVH - referenčná výživová hodnota

Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

**RVH nie je stanovená

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy.Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10oC do 25oC, mimo dosahu malých detí.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Stefan 13. 01. 2016, 10:13

Tento hovädzí proteín s inteligentným škrobom je asi najlepším proteínom aký som kedy pri cvičení používal. Absolútny funkčný nadštandard, príjemná ch ... viac

viac

Pomohla Vám táto recenzia? Áno (0) Nie (0)

Olympijská príprava Katky Berešovej odteraz už len s „olympijským“ prémiovým Kompava produktom – Protein PREMIUM Energy.
22. 03. 2016

Olympijská príprava Katky Berešovej odteraz už len s „olympijským“ prémiovým Kompava produktom – Protein PREMIUM Energy.

22. 03. 2016 Produkt Protein PREMIUM Energy som vďaka ponuke spoločnosti KOMPAVA začala používať od začiatku roku 2016. Aj keď som vytrvalostnou bežkyňou a mnohí športovci v tomto športovom odvetví silovú prípravu až tak nepotrebujú, u mňa je to práve naopak. Kvôli rôznym disbalanciám a svalovej nerovnováhe je pre mňa nevyhnutnosťou navštevovať posilňovňu, resp. podľa možností realizovať mnohé silové cvičenia ...
Nová éra Premium produktov vo výkonnosti športovcov, ako aj ľudí, ktorí milujú šport a prekonávanie svojich hraníc
10. 03. 2016

Nová éra Premium produktov vo výkonnosti športovcov, ako aj ľudí, ktorí milujú šport a prekonávanie svojich hraníc

10. 03. 2016 Na novú radu Proteín Premium Energy a Sport Premium Energy som kládol veľké nároky. Prezentácia produktov naznačovala, že táto rada prinesie novú éru vo výkonnosti športovcov, ako aj ľudí, ktorí milujú šport a prekonávanie svojich hraníc. Ja, ako prevažne silovo založený športovec som testoval Proteín Premium Energy. Jeho dávkovanie som si prispôsobil a zaraďujem ho iba 30-40 min. pred výkonom. Pr ...
K rýchlej a efektívnej regenerácií potrebujem kvalitnú doplnkovú výživu ako je Protein Premium Energy
07. 12. 2015

K rýchlej a efektívnej regenerácií potrebujem kvalitnú doplnkovú výživu ako je Protein Premium Energy

07. 12. 2015 Ahojte, volám sa Nina Csonková a som profesionálna freestyle kajakárka. Momentálne trénujem dvakrát denne. Jeden krát na vode, plus doplnkový tréning ako napr. beh, silový tréning v posilňovni, alebo rôzne koordinačné cvičenia. Protein Premium Energy si dávam ráno pred tréningom. Je to pre mňa najlepšia forma raňajok, nezaťažuje žalúdok a po dlhú dobu necítim pocit hladu. Dodáva mi potrebný pomer ...
PREMIUM ENERGY - revolúcia v športovej výžive na Slovensku
01. 10. 2015

PREMIUM ENERGY - revolúcia v športovej výžive na Slovensku

01. 10. 2015 Hovorí sa, že podľa sily metabolizmu sa dá predpokladať aj sila osobnosti. Čo je sila metabolizmu? Treba si pod týmto slovným spojením predstaviť kvalitu zdravia, vitalitu, primeranú kondíciu, ale aj výšku celodennej mentálnej energie. Svoju energiu sa všetci snažíme nasmerovať do činností, cez ktoré chceme byť užitoční nielen pre seba, ale aj pre druhých. Na to, aby sme rozvíjali svoj osobný po ...
Protein Premium Energy - skvelá chuť, kvalitné zloženie to všetko v ňom nájdete
05. 01. 2016

Protein Premium Energy - skvelá chuť, kvalitné zloženie to všetko v ňom nájdete

05. 01. 2016 Tak ako Sport Premium Energy aj tento produkt obsahuje špeciálny druh sacharidov SuperStarch, získavaný metódou MET/FLEXPro. Rozdiel medzi Sport Premium Energy a Protein premium energy je v čase dávkovania a pomere jednotlivých aktívnych zložiek. Protein Premium Energy je vhodný doplnok po tréning, pretože predstavuje kvalitný zdroj živín pre regeneráciu po náročnom fyzickom výkone. Príchuť nugát ...
Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY
04. 05. 2016

Zdravý a chutný recept na bábovku s PROTEIN PREMIUM ENERGY

04. 05. 2016 Neviem, ako ste na tom s varením a pečením, ale ja osobne mám tieto aktivity rada. Nie som žiadna špecialistka a vychytené a typické dobroty starých mám vôbec neovládam. Naopak, rada skúšam nové a pestré recepty, ktoré mi chutia a nezaťažia žalúdok. Snažím sa o kombináciu ingrediencií, ktoré nášmu telu poskytnú vitamíny a určitú výživnú hodnotu. V nasledujúcich riadkoch vám poskytnem môj vyskúšaný ...

Jakub 16. 02. 2016, 21:00

Zdravím, chcel som sa spýtať, aké je dávkovanie v prípade, že by som šiel na turnaj na ktorom hrám v štýle že hrám za deň 5 zápasov, pričom po každom je 2 hodinová pauza? Ďakujem za odpoveď.

Adriana Adamčová Administrátor 16. 02. 2016 | 21:00

Dobrý deň, v takomto prípade Vám odporúčame užiť Protein Premium Energy ráno asi 1h pred zápasom a potom po odohraní 2. zápasu asi 1h pred ďalším zápasom. Pri takejto športovej aktivite by sme Vám odporučili aj Sport Premium Energy na doplnenie energie.

Lucia 14. 02. 2016, 20:42

Dobrý večer, je tento proteín vhodný pre ľudí s alergiou na laktózu? Vopred Ďakujem pekne za odpoveď.

Adriana Adamčová Administrátor 14. 02. 2016 | 20:42

Dobrý deň Lucia, Protein Premium Energy môžu užívať aj ľudia citliví alebo alergickí na laktózu, tento protein je LACTOSE FREE.

Stefan 24. 11. 2015, 10:47

Dobrý deň, z článku som pochopil, že ide najmä o potréningový proteín. (pred tréningom odporúčate skôr Sport premium energy). Vzhľadom na to, že proteín obsahuje špeciálnu formu škrobu s pozvoľným uvoľňovaním zaujímalo by ma ako proteín následne kombinovať s jedlom po tréningu aby sa efekt z funkčnosti proteínu neoslabil.

Alena Chrenková Administrátor 24. 11. 2015 | 10:47

Dobrý deň Štefan, Protein Premium Energy určite neužívajte s jedlom. Sacharidy rozhádžu inzulínovú krivku a účinok nebudete cítiť. Vyskúšajte cca 3 hodiny po užití nejesť žiadne sacharidy, aby ste videli na sebe účinok. Po tomto proteíne by ste mali zostať zasýtený a nemal pociťovať hlad. Postupne si upravte jedálniček a vyhnite sa sacharidovým jedlám. Výsledok budete po čase na sebe vidieť. 

Vlado Zlatos 24. 11. 2015, 06:43

K otazke kvality ingrediencii (cize aj hovadzieho proteinu) bol spracovany komplexny a vycerpavajuci clanok, aby ste mohli spoznat kvalitu nielen tejto ingrediencie a porovnat ju s dalsimi produktmi, ktore mate na trhu pan Peter: http://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-pohybe/spoznajte-kvalitu-ostatnych-ingrediencii-v-premium-energy-produktoch.html

Peter 03. 10. 2015, 12:21

Dobrý deň, z akého zdroja získavate hovädzie mäso pre vaše výrobky? Ďakujem

Benefity

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.