Žiadna položka
KOMPAVA BEH ZDRAVIA SKALICA 2017
16. 06. 2017

KOMPAVA BEH ZDRAVIA SKALICA 2017

16. 06. 2017 Milí Kompaváci! Využite príležitosť urobiť niečo pre svoje zdravie a v príjemnej spoločnosti ďalších priaznivcov športu privítajte spolu  s nami leto svojou účasťou na KOMPAVA BEHU ZDRAVIA. Štartuje sa 30. júna 2017 o 17:00 hod. v Skalici – rekreačná oblasť Zlatnícka dolina. Ide už o 4. ročník bežeckého preteku, ktorý je súčasne 4. pretekom v rámci HERTLSPORT EXTREM TOUR 2017. Na výber bude 4km ...

Na nás sa môžete spoľahnúť. Kompave môžete veriť.

Benefity

Výroba výživových doplnkov spĺňa najprísnejšie európske smernice - systém riadenia kvality podľa STN EN ISO 22000:2005 a kontrolný systém HACCP. Pri nákupe výrobkov v našom e-shope poskytujeme zákazníkom vernostné body, dopravu zadarmo nad 100 EUR a rýchle dodanie, nakoľko sme priamo výrobcom produktov.

Poskytujeme kvalitné a pohotové odborné poradenstvo pre našich zákazníkov

Odborné poradenstvo

Našim produktom rozumieme a preto vám vieme ponúknuť odborné informácie a poradenstvo v článkoch, recenziách a videách. Samozrejme vám radi odpovieme na vaše otázky spojené s užívaním našich výživových doplnkov tak, aby ste boli maximálne spokojní.

Naši úspešní športovci a tváre Kompavy.

Kompava Sponzoring

Naše výživové doplnky používajú profesionálni aj hobby športovci z rôznych športových odvetví, sú s nimi maximálne spokojní a dôverujú im. Sponzorujeme nielen samostatných športovcov - či už z kulturistiky, silového trojboja, triatlonu, cyklistiky, volejbalu, vodných športov, ale aj futbalový klub FK Senica.