4 účinné tipy pre zdravé cievy
4 účinné tipy pre zdravé cievy

4 účinné tipy pre zdravé cievy

4 účinné tipy pre zdravé cievy

Ateroskleróza, kŕčové žily, trombóza, hypertenzia, infarkt myokardu, náhla cievna mozgová príhoda. To sú ochorenia, ktoré sú v Európe najčastejšou príčinou smrti. Riziko ich vzniku sa zvyšuje ak sú cievy zanesené, čím dochádza k ich upchávaniu.

My poznáme účinné a efektívne riešenie, ako problémom s cievami predchádzať.

Obsah

4 rady, ako predísť chorým cievam

Veľký vplyv na rozvoj srdcovo-cievnych ochorení má rýchly a unáhlený spôsob života, stres, málo pohybu, nadváha, užívanie hormonálnej antikoncepcie, neduhy ako alkohol a fajčenie a v neposlednom rade nevyvážená strava.

Svoj podiel zohráva aj dedičná predispozícia. Ako najvhodnejší spôsob predchádzaniu rizika vzniku srdcovo-cievnych ochorení je vhodná prevencia.

1. Úprava jedálnička

Odporúča sa obmedzenie príjmu soli pri dochucovaní, vylúčenie tučných a veľmi sladkých jedál (údeniny, polotovary, fast food).

Skúste tiež nahradiť živočíšne tuky rastlinnými, a zvýšiť tak príjem napríklad olivového oleja, orechov či rôznych semienok.

Častejšie konzumujte ryby a zvýšte príjem tekutín.

2. Hýbte sa

Vhodná je napríklad chôdza, plávanie či bicyklovanie. Podľa najnovších štúdií sa odporúča venovať pravidelnej pohybovej aktivite aspoň 5-krát týždenne 

Ak vykonávate sedavý typ zamestnania, určite skúste cvičenie pre zdravé cievy. Cvičenie vám zaberie málo času a vykonávať ho môžete kdekoľvek. Návod na cvičenie pre zdravé srdce a cievy môžete teraz získať úplne zadarmo. Stačí, ak vyplníte svoj e-mail a cvičenie obdržíte od nás ako darček.

Ebook: Kľúčové tipy pre zdravie srdca a ciev

Na vzniku kŕčových žíl sa podieľajú rôzne faktory vrátane genetiky, obezity, tehotenstva a žilovej nedostatočnosti. Ochorenia žíl sú najčastejšie spojené s dlhým sedením v kancelárii, sedením s prekríženými nohami, dlhým státím, nedostatkom pohybu a jednostranným napätím. Zistíte, prečo vznikajú, ako im predchádzať a tiež to, ako si pomôcť, keď už ich máme. 

Ebook: Kľúčové tipy pre zdravie srdca a ciev
Neznáma chyba pri pokuse o odoslanie e-booku, skúste to znova alebo nás kontaktujte na adrese webmaster@kompava.sk
Ďakujeme za Váš záujem, e-book bol odoslaný na Vašu e-mailovú adresu, kde by ste ho mali obdržať v priebehu niekoľkých minút.

3. Zbohom cigaretám a alkoholu

Fajčenie spôsobuje rôzne poškodenia ciev a zvyšuje srdcovú frekvenciu. Pravidelné fajčenie a príjem alkoholu výrazne zvyšuje riziko vzniku vážnych srdcovo-cievnych ochorení.

4. Vsaďte na výživu ciev zvnútra

Látky ako diosmín a hesperidín, kolagén, aminokyselina l-arginín a antioxidanty významne prospievajú cievam a srdcovo-cievnemu systému.

Všetky uvedené látky obsahuje nápoj Venadom. Ide o výnimočnú výživu ciev vo forme osviežujúceho nápoja s obsahom mikronizovaného diosmínu a hesperidínu.

Okrem toho obsahuje ďalších 7 zložiek pre normálnu funkciu kardiovaskulárneho systému, ako aj účinné odstránenie nežiadúcich usadenín a výživu stien ciev, ktoré vekom strácajú svoju pevnosť a pružnosť.

Venadom je vyvinutý tak, aby zabezpečil prísun potrebných živín pre cievy prostredníctvom pohodlného užívania vo forme nápoja bez nutnosti prehĺtania kapsúl či tabliet.