B2B Návod Veľkoodberatelia

Pri nákupoch v B2B zóne ako náš veľkoodberateľ získavate zľavy na nákup a bonusy v podobe naturálneho rabatu podľa podmienok spolupráce. Naturálny rabat sa v systéme uvádza ako Vernostné body, ktorý je v pomere 1:1 k €. Tzn. 1 vernostný bod je 1 €, ktoré môžete použiť pri ďalšom nákupe. 

Ak teda napr. získate pri objednávke naturálny rabat 500 €, v ďalšom nákupe si ich môžete uplatniť pri nákupe, teda odpočítať túto položku z celkovej ceny objednávky.

Návod

  • Kliknite na tlačidlo Prihlásenie, v pravom hornom rohu našej stránky. Do polí zadajte svoj login a heslo. 

  • Po prihlásení už vždy v pravom hornom rohu uvidíte svoje konto s jeho možnosťami

  • Pri objednávaní tovaru postupujete rovnako, akoby ste nakupovali na e-shope. Môžete si vyberať produkty, ktoré si chcete kúpiť. Keďže budete mať u nás vytvorené konto ako Veľkoodberateľ, vzťahuje sa na Vás tvorba zliav a naturálnych rabatov podľa podmienok spolupráce automaticky v systéme B2B zóny. Pri súhrne objednávky Vás systém vždy upozorní, akú čiastku ešte potrebujete k najbližšej zľave alebo rabatu.

  • Ako príklad uvedieme pri posledných dvoch položkách vyšší počet. Systém automaticky prepočíta všetky hodnoty a vypočíta všetky zľavy a rabat.

  • V sumáre objednávky tiež vidíte počet použitých vernostných bodov - Naturálny rabat získaný z minulého nákupu, ktorý si môžete uplatniť. Rovnako aj veľkoobchodnú zľavu vypočítanú z aktuálneho nákupu.

  • Pri dokončovaní objednávky si už len zvolíte spôsob dodania a platby. My Vám objednávku pripravíme tak, aby ste ju dostali od kuriéra už nasledujúci deň (ak bude objednávka vykonaná do 12:00)

  • Bonus v podobe naturálneho rabatu na ďalší nákup Vám bude pripočítaný ihneď po prijatí úhrady za objednávku. Uvidíte ho vo svojom konte v časti Vernostné body. V sekcii Moje objednávky, vernostné body si môžete pozrieť históriu Vašich objednávok a využitia vernostných bodov - naturálneho rabatu.

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info