Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Bezpečná výroba a expedícia tovaru v Kompave aj počas pandémie
Bezpečná výroba a expedícia tovaru v Kompave aj počas pandémie

Bezpečná výroba a expedícia tovaru v Kompave aj počas pandémie

Bezpečná výroba a expedícia tovaru v Kompave aj počas pandémie

Vysoká úroveň ochrany spotrebiteľa je samozrejmosťou nielen v období pandémie. Prísne predpisy sa vzťahujú na celý dodávateľský reťazec – od spracovania surovín, cez výrobu, balenie až po expedíciu a konečný predaj spotrebiteľom.

Obsah

Výroba potravín patrí medzi epidemiologicky náročnú činnosť a preto sa na všetky potravinárske prevádzky vzťahujú nekompromisné hygienické predpisy. Počas pandémie spôsobenej ochorením a vírusom Covid-19 prijala aj naša prevádzka ešte prísnejšie hygienické opatrenia tak, aby sme ochránili našich zamestnancov, zabezpečili bezpečnú výrobu výživových doplnkov, ktoré môžeme bezpečne doručiť našim zákazníkom.

V rámci dodržiavania princípov správnej hygienickej praxe sme identifikovali všetky nebezpečenstvá a nastavili sme opatrenia tak, aby sme zabránili ich vzniku. Samozrejmosťou v našej prevádzke je zároveň používanie osobných ochranných prostriedkov, kontrola telesnej teploty, dezinfekcia priestorov a pracovných nástrojov, vyššia frekvencia čistenia a sanitácie strojov, všetkých povrchov a pracovných plôch.

Zamestnanec v Kompave pracuje v ochranných pomôckach.

Robíme maximum pre to, aby sme sa ochránili pred potvrdením ochorenia Covid-19 u zamestnancov. Okrem toho u nás výroba a expedícia bežia za nasledovných podmienok:

  • Vypracovanie protipandemického usmernenia platného v spoločnosti Kompava.
  • Sanitácia spojená s dezinfekciou výrobných liniek a priestorov na dennej báze.
  • Vybavovanie zákazníkov iba po prijatí objednávky telefonicky alebo cez webovú stránku.
  • Vstup do predajne iba 1 zákazník, s respirátorom a po použití dezinfekcie rúk.
  • Platba je uprednostňovaná bezkontaktne platobnou kartou alebo prostredníctvom internetbankingu.
  • Prísny zákaz vstupu nezamestnaných osôb do priestorov výroby a expedície.
  • Vstup do areálu firmy je možný iba po telefonickej dohode – inak sú brány zatvorené.

Deň v Kompave počas pandémie

Hneď ráno, ešte pred tým, ako vstúpime do spoločných priestorov, je nám všetkým zmeraná teplota. Taktiež raz týždenne ukazujeme certifikát z testovania na Covid-19. Všetci zamestnanci, či už v kanceláriách alebo vo výrobe, nosíme rúška, respektíve respirátory.

Zamestnanec v Kompave pracuje v ochranných pomôckach.

Okrem toho je pre nás samozrejmosťou si pri vstupe vydezinfikovať ruky, taktiež si ich umyť alebo vydezinfikovať vždy, ak sa vraciame zo spoločných priestorov. Niekoľkokrát do týždňa sa u nás dezinfikujú všetky kľučky.

Do samotnej výroby nevstúpi žiadny zo zamestnancov bez ochranného odevu, rúška, sieťky na hlavu a ochranných rukavíc. Rukavice sú samozrejmosťou aj pre pracovníkov na expedícii, ktorí pre vás balia tovar.

Ubezpečujeme vás, že celá výroba i expedícia vašich objednaných výživových doplnkov prebieha v súlade so všetkými platnými hygienickými nariadeniami.

Bezpečný výdaj zásielok v Zásielkovni

Keďže po novom funguje Kompava aj ako pobočka pre Zásielkovňu, môžete si k nám nechať doručiť akýkoľvek balík. Aj tu sme zaviedli prísnejšie hygienické a preventívne opatrenia, aby sme eliminovali akékoľvek riziko infekcie. Zamestnankyňa, ktorá balíky vydáva, dohliada na to, aby bol v predajni vždy maximálne 1 zákazník, taktiež po každom zákazníkovi vydezinfikuje kľučku, prípadne platobný terminál.

Kompava ako výdajné miesto pre Zásielkovňu