Popis

Tento Box zdravia pre celú rodinu Vám pomôže vyriešiť dilemu vianočných darčekov a zároveň pomôžete tým, ktorí to naozaj potrebujú. My v Kompave sme sa rozhodli, že v tomto predvianočnom období chceme pomôcť aj ostatným. V spolupráci s občianskym združením Sharetiny for Alexej sme sa rozhodli, že pomôžeme malému dievčatku menom Lívia, ktorá trpí Canavanovou chorobou. Ide o veľmi vzácnu chorobu, na ktorej vyliečenie potrebuje Lívia podstúpiť génovú terapiu v USA. Pokiaľ by táto choroba nebola liečená, malá Lívia by mohla s nami na tomto svete zostať iba približne 10 rokov. Preto veríme, že s vašou pomocou sa nám podarí pomôcť Lívii vyzbierať dostatočné množstvo financií na liečbu. Kúpou nášho Boxu zdravia pre celú rodinu prispejete 25 € na transparentný účet malej Lívie. Boxom zdravia tak podporíte nielen svoje zdravie, ale aj zdravie chorého dievčatka.

ČO BOX ZDRAVIA OSAHUJE?

  • Gelo-3 complex príchuť broskyňa – komplexná kĺbová výživa v práškovej forme, ktorá slúži na prípravu chutného nápoja. Obsahuje kombináciu troch dôležitých látok pre kĺby: kolagénové peptidy, glukozamín sulfát a chondroitín sulfát. Gelo-3 complex podporuje regeneráciu mäkkých štruktúr ako sú šľachy a zrýchľuje regeneráciu kĺbového aparátu. Je vhodný pri nadmernej záťaži kĺbov, po športových zraneniach, pre seniorov a ťažko fyzicky pracujúcich ľudí ako súčasť komplexnej starostlivosti o kĺby.
  • HypoFit príchuť pomaranč – antioxidačný iontový nápoj určený na rehydratáciu organizmu je vhodný pred a počas športového výkonu. Dopĺňa do tela dôležité minerálne látky, čím predchádza ich úplnému vyplaveniu z tela a chráni pred vznikom svalových kŕčov. Vitamín C a E vychytávajú voľné radikály vznikajúce pri zaťažení organizmu a extrakt zo zeleného čaju nakopne myseľ a bojuje s oxidačným stresom.
  • L-karnitín 60 kapsúl – l-karnitín je prírodná látka, ktorá sa v organizme nachádza prirodzene. Pri vysokej fyzickej záťaži sa môže jeho syntéza znížiť. Jeho hlavný význam spočíva v sprostredkovaní dodávky energie kostrovým svalom. Hrá dôležitú úlohu v oxidácii a spaľovaní tukov v organizme a ich premene na energiu. L-karnitín je vo forme L-karnitín tartrátu, ktorý je lepšie využiteľný ako iné formy L-karnitínu. Najsilnejší efekt je pri užívaní nalačno.
  • JAMI dezert príchuť čokoláda – dezert výnimočný svojim zložením a skvelou chuťou poteší nielen malých športovcov, ale aj dospelých. V jednej dávke nájdete vyvážený pomer bielkovín, sacharidov i zdravých tukov, ktoré zasýtia, naštartujú vybitú energiu a doplnia výživné látky nevyhnutné ku každodennému zdravému fungovaniu. Vitamín D3 zabezpečuje normálne fungovanie imunitného systému a lepšie vstrebávanie vápnika a fosforu do kostí a zubov. Vitamíny skupiny B sú dôležité pri správnom vývoji nervovej sústavy, MCT tuky predstavujú okamžitý zdroj energie a vitamíny E a C chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Čokoládová príchuť je bez laktózy tvorená kakaovým práškom s obsahom 22 % kakaového masla.
  • L-lyzín – je komplexná imunitná formula s obsahom 3 účinných látok: L-lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a správnemu fungovaniu imunitného systému. L-lyzín je dôležitý stavebný materiál imunitných buniek a tým podporuje činnosť zdravého imunitného systému.
  • Premium Colostrum – kolostrum je výnimočná nutričná látka, ktorá slúži ako prvá potrava všetkým cicavcom prvých pár hodín hneď po narodení. Kolostrum dodáva perfektnú kombináciu imunitných a rastových látok, ktoré zabezpečujú podporu imunity a výživu pre celkový zdravý vývoj organizmu. Pravidelné užívanie Premium Colostrum podporuje imunitný systém, pomáha pri regenerácii svalov a upravuje trávenie. V období sezónnych alergií pomáha zmierňovať alergické prejavy.
  • Cé vitamín v prášku – vitamín C pomáha pri detoxikácii pečene, tvorbe kolagénu, vstrebávaní železa, metabolizme tukov či podpore imunity. Ochraňuje vnútorné orgány, centrálny nervový systém pred voľnými radikálmi, ktoré ich poškodzujú a urýchľujú starnutie.
  • Tryptofan B+ - prispieva k zlepšeniu nálady, lepšiemu zvládnutiu stresových situácií, nervozity a napätia. Aminokyselina tryptofan sa za prítomnosti vitamínu B6 premieňa na neurotransmiter serotonín, inak nazývaný aj hormónom šťastia. V noci sa premieňa na melatonín – hormón spánku. Vitamíny B6 a B3 prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky, k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Zloženie

Recenzie

Diskusia

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info