Čo odporúča Peťo Csonka?
Čo odporúča Peťo Csonka?

Čo odporúča Peťo Csonka?

Čo odporúča Peťo Csonka?

Posledné svetové poháre boli pre mňa celkom únavné. Po pretekoch v USA som hneď pokračoval na ďalšie dva preteky svetového pohára v Španielsku. To znamená, že skoro celý mesiac v kuse je pretekár na tréningu a pripravuje sa na nasledujúcu súťaž. Je to fyzicky aj psychicky veľmi náročné.

Keďže na každý z pretekov som musel letieť nemal som možnosť si toho so sebou veľa pobaliť. Musel som dobre zvážiť, akú výstroj si so sebou vziať, aby som mal všetko čo potrebujem, ale aby som sa zároveň zmestil do váhového limitu. Okrem svojej vodáckej výstroje a oblečenia som si chcel so sebou zobrať aj výživové doplnky. Dosť som uvažoval nad tým čo so sebou zobrať, aby to nebolo veľké, ale zároveň, aby z toho bol aj dostatočný osoh.

Už predtým som čítal štúdiu o BCAA a ich účinku na regeneráciu a tak ma napadlo, že by to mohlo fungovať. Balenie je malé, ľahké a môžem si dovoliť vziať aj niečo iné.

Okrem toho som potreboval niečo na hydratáciu a pred a počas záťaže. HypoFit - perfektný produkt, ktorý má super chuť, rehydratuje, balenie dlho vydrží a navyše sa dá piť aj namiesto nejakej malinovky či Coca-coly, ktorá vládne v USA. Možno sa to nezdá, ale Hypofit môže zvýšiť výkon a to hlavne vtedy, keď je telo vystavené záťaži dlhodobo a svaly strácajú latky potrebné na kontrakciu svalov.

Ďalej som si so sebou vzal ešte pár K-4 Power gel. Dôvod? Na pretekoch máme často viac štartov po sebe a K-4 Power gel je super rýchla energia . Občas sa mi stane, že dostanem útlm, čo je asi najhoršie čo sa mi môže stať pred ďalším štartom. K-4 Power gel má povzbudzujúce účinky a tak si myslím, že je to super voľba. No tak to je asi všetko, ja som už pobalený a ak máte šport s podobnou záťažou, možno som Vás aj inšpiroval.

Peter Csonka