Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novom Meste nad Váhom
Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novom Meste nad Váhom

Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novom Meste nad Váhom

Diagnostické centrum Metflex od 3.1. v Novom Meste nad Váhom

Od 3.1.2023 je Vaše obľúbené diagnostické centrum Metflex presťahované zo Žiliny do Nového Mesta nad Váhom. Všetky diagnostiky spolu s výživovými doplnkami Kompava nájdete spolu pod jednou strechou na ulici Piešťanská 1202/44.

Obsah

Diagnostické centrum Metflex od roku 2016 aktívne pôsobilo na ulici Vojtecha Spanyola v Žiline, kde všetkým športovcom a aktívnym ľudom s úsmevom rozdávali svoje vedomosti a skúsenosti naši odborníci. Na základe výsledkov meraní a svojich odborných poznatkov poskytovali poradenstvo v oblasti zdravej výživy a nastavovali efektívne tréningové a nutričné plány.

Od 3.1. 2023 nájdete centrum Metflex v Novom Meste nad Váhom, kde Vám budú poskytnuté rovnaké služby ako v Žiline, no tiež mnohé ďalšie, nové ako napríklad Diagnostika živej kvapky krvi či Diagnostika pleti.

Diagnostické centrum Metflex v Žiline bolo prvým diagnostickým centrom určeným aj pre širokú verejnosť. Za jeho vznikom stojí od začiatku slovenský výrobca výživových doplnkov – spoločnosť Kompava.

Profesionálna diagnostika organizmu nie je však určená len pre športovcov, ale naopak, pre každého, pretože dokáže včasne odhaliť faktory, ktoré ľudský organizmus zaťažujú a následne ich úpravou či elimináciou je možné organizmu navrátiť lepší a zdravší stav.

Centrum Metflex je vybavené najmodernejšími diagnostickými prístrojmi, ktorých cieľom je poskytnúť klientovi čo najpresnejšie dáta nevyhnuté pre správne nastavenie jeho tréningového a nutričného plánu.

“Od začiatku svojho pôsobenia má Kompava na zreteli náročného, a zároveň spokojného zákazníka. Konáme čestne, robíme veci najlepšie ako vieme, sústavne vzdelávame seba i našich zákazníkov, pracujeme tímovo a cítime zodpovednosť za všetko, čo robíme” hovorí Ing. Želmíra Komorechová, majiteľka spoločnosti Kompava i Kompava Metflex.

Aké služby v Metflexe nájdete?

  • SPIROERGOMETRIA

hodnotenie výkonnosti, metabolickej flexibility a efektivity

  • ANALÝZA TELA

diagnostika zloženia tela pomocou prístroja InBody 370S

  • CIEVY A STRES

meranie stavu ciev a odolnosti voči stresu

  • TRÉNINGOVÝ PLÁN

vypracovanie efektívnych tréningových plánov na mieru

  • NUTRIČNÝ PLÁN

vypracovanie profesionálnych nutričných plánov na mieru

  • VÝŽIVOVÉ DOPLNKY KOMPAVA

poradenstvo v oblasti zdravia a výživových doplnkov

  • PORADENSTVO

Presťahovanie Metflexu do Nového Mesta nad Váhom zároveň prinieslo aj rozšírenie ponuky diagnostík, pretože okrem diagnostík, ktoré sa uskutočňovali v Žiline, môžete absolvovať aj ďalšie - na svoje si teda v Metflexe v Novom Meste nad Váhom príde úplne každý:

  • DIAGNOSTIKA ŽIVEJ KVAPKY KRVI

stav vnútorného prostredia organizmu priamo na obrazovke monitora

  • DIAGNOSTIKA PLETI

zistenie vlhkosti, elasticity pleti, množstvo vrások a pod.

Ako je možné absolvovať niektorú z diagnostík?

Na diagnostiku je možné sa objednať telefonicky a s pracovníkom centra si dohodnúť presný termín na vyšetrenie. Taktiež je možné zakúpiť si darčekové poukážky na všetky z menovaných diagnostík.

Tak neváhajte a navštívte diagnostické centrum Kompava v Novom Meste nad Váhom. Tu sa môžete prostredníctvom zaujímavých meraní dozvedieť o sebe, no hlavne o svojom zdraví viac.

Či už chcete vo svojom spôsobe života niečo zmeniť a zlepšiť, alebo chcete raz a navždy schudnúť, dosahovať lepšie tréningové výsledky, vyhnúť sa pretrénovanosti, alebo diagnostiku skúsiť z prevencie alebo zvedavosti.

Diagnostika je pre každého – mužov i ženy, malých i veľkých, starších i mladších – všetci sú vítaní.

 

Kompava Metflex

Piešťanská 1202/44

915 01 Nové Mesto nad Váhom

+421 911 187 779

metflex@kompava.sk

www.kompava-metflex.sk