Diagnostika pleti

Pleť je prvá časť tela, ktorú si všímame na druhých ľuďoch. Je odrazom všetkých procesov, ktoré sa odohrávajú v našom organizme, je odrazom našej životosprávy a životného štýlu.

Okrem estetickej funkcie, ktorú častokrát vnímame ako jedinú, plní koža aj veľmi významnú ochrannú funkciu. Zdravá koža pôsobí ako bariéra, ktorá zabraňuje vniknutiu škodlivých látok do organizmu. Preto je dobré poznať stav svojej kože, starať sa o ňu a vedieť, či jej niečo nechýba.

Čo stanovujeme prístrojom na diagnostiku pleti?

Stav kože z hľadiska

  • Vlhkosti (hydratácie)
  • Elasticity
  • Kožného mazu (mastná / suchá pleť)

Vyhodnocujeme

  • Veľkosť pórov
  • Množstvo vytvorených vrások
  • Množstvo pigmentových škvŕn

Prečo je dobré podstúpiť diagnostiku pleti?

Diagnostikou pleti sa môžete podrobnejšie oboznámiť s aktuálnym stavom svojej pokožky. Analýzou odhalíme prípadné nedostatky pleti (začínajúcu tvorbu vrások, pigmentových škvŕn, nedostatočnú hydratáciu...), ktoré na prvý pohľad nie je vidno. Vzhľadom na výsledky merania vám odborník poradí, ako sa starať o svoju pokožku (starostlivosť zvnútra), čím môžete predísť vzniku viditeľných známok starnutia.

Ako prebieha diagnostika?

Po príchode sa pohodlne usadíte do kresla a oboznámite odborníka o základných informáciách týkajúcich sa vašej pleti. Diagnostika prebieha prikladaním príslušných sond a kamerky na pleť klienta. Prístroj okamžite vyhodnotí prípadné nedostatky, ktoré následne konzultujete so svojím odborníkom. 

Kde prebieha diagnostika?

KOMPAVA spol. s.r.o. - Diagnostické centrum
Piešťanská 1202/44
915 01 Nové Mesto nad Váhom
Slovenská republika
Diagnostické centrum nájdete na 1. poschodí administratívnej budovy spoločnosti KOMPAVA v miestnosti č. 16.

Pre koho je diagnostika pleti určená?

Je určená rovnako pre ženy, ako aj mužov všetkých vekových kategórii, ktorých zaujíma stav ich pleti alebo by ho chceli zlepšiť.

Ako dlho prebieha diagnostika?

Samotná diagnostika jednotlivých parametrov pleti je rýchla, celkový čas diagnostiky aj s konzultáciou je približne 30 minút.

Ako sa pripraviť na diagnostiku?

Tesne pred diagnostikou sa neodporúča používať hydratačné a iné kozmetické prípravky, nakoľko by mohli skresľovať výsledky merania. Ženám sa odporúča, aby prišli na diagnostiku odlíčené.

Koľko stojí diagnostika pleti?

15 €

Ako sa objednám na diagnostiku?

Objednať sa je možné e-mailom diagnostika@kompava.sk alebo telefonicky 0910 453 455.

Uvedomujeme si, že vám záleží na zdraví vašich blízkych a preto je možné u nás zakúpiť darčekovú poukážku na Diagnostiku pleti a ďalšie iné diagnostické vyšetrenia