Kĺbové tyčinky grátis k limitovanej edícii Gelo-3 complex

Práve teraz si tovar pozerá 10 zákazníkov

Indikačné papieriky Dvojitá kontrola pH moču

Ľahké a rýchle stanovenie hladiny pH.

Indikačné papieriky Dvojitá kontrola pH moču
Balenie:
Cena:
10.51 €

Základný popis produktu

Papieriky slúžia na meranie pH moču, z ktorého je možné zistiť skutočný stav zakyslenia organizmu. Dlhodobé zakyslenie organizmu spôsobuje rôzne ochorenia a zápaly v organizme, ktoré sa môžu premeniť na chronické ochorenia. Ak sa vaše pH pravidelne dostáva zo zásaditého prostredia do kyslého ide o acidózuporuchu ideálnej rovnováhy kyselín a zásad. Na základe indikačných papierikov je možné svoj stav pravidelne kontrolovať, vylepšovať a ozdravovať. 

Indikačné papieriky sú šetrné k životnému prostrediu a sú vyrobené unikátnym spôsobom, kde výsledná zmena farby je výraznejšia, zreteľnejšia a trvácnejšia, kým papierik neuschne. Každý papierik je dostatočne dlhý. Indikátorové plochy sú umiestnené až na spodnom okraji a užívateľ je tak chránený pred postriekaním testovanou kvapalinou. Pre zvýšenie presnosti pri odčítavaní hodnôt pH sú papieriky vybavené dvomi indikátorovými plochami. To umožňuje ľahké a rýchle stanovenie hladiny pH testovanej kvapaliny. Balenie ďalej obsahuje dvojradovú porovnávaciu farebnú stupnicu s jasne odlíšiteľnými kombináciami pre dané hodnoty pH. V konečnom výsledku tieto papieriky poskytujú indikáciu pH testovanej kvapaliny rýchlo, presne a efektívne z hľadiska nákladov.

Návod na použitie

Indikačný papierik vložte do prúdu moču na 2 sekundy, otraste od zvyšku tekutiny, meranie odporúčame previesť ráno na lačno. Papierik priložte k farebnej škále stupnice do 40 sekúnd, kým moč neuschne a porovnajte svoje pH.

UPOZORNENIE

Skladujte v originálnom obale, v suchu, nevystavovať slnečnému žiareniu, vplyvu kyselín alebo alkalických plynov a výparov.

Recenzie produktu

 • 5 hviezdičiek
  2 x
 • 4 hviezdičky
  2 x
 • 3 hviezdičky
  0 x
 • 2 hviezdičky
  0 x
 • 1 hviezdička
  0 x

Často kladené otázky

Pri zlom výsledku sa doporučuje v prvom rade upraviť stravu a po čase merania opakovať a sledovať či sa výsledky zlepšujú. Ak by boli dlhší čas zlé, doporučuje sa konzultovať s lekárom.

Je možné veriť každému výsledku, ale doporučuje sa testovať pravidelne, alebo aspoň viac krát, keďže na pH moču vplýva veľa faktorov. Môže sa stať že jedno meranie môže byť ovplyvnené faktorom, ktorý sa nevyskytuje u Vás bežne.