JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX
JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX

JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX

JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU - BELLY FYTO DETOX

Obsah

Ako už z názvu vyplýva, ide o rastlinný produkt, ktorého hlavnou zložkou je 100 % prírodná kombinácia rozpustnej a nerozpustnej vlákniny zo semien skorocelu. Ďalším benefitom je jedinečná kombinácia 10 rastlinných extraktov, vitamínov skupiny B, C a E a ľanovej múky. Hlavným účinkom Belly Fyto Detox je, že prispieva k zvýšeniu objemu stolice a k urýchleniu črevného tranzitu, čo má za následok navodenie správnej peristaltiky čriev a ľahšie vyprázdňovanie.

A to ešte nie je všetko...

Jedinečná kombinácia rastlinných extraktov z Peppermintu, Aloe vera, Fenikla, Sladkého drievka a Rebarbory prispieva k optimálnej črevnej mikroflóre, upokojuje sliznice tráviaceho traktu a čriev, prispieva k správnemu tráveniu podporou vylučovania tráviacich štiav.

Slizotvorné vlastnosti Medvedice lekárskej, Sladkého drievka a Brestu červeného poskytujú ochrannú bariéru pre vnútorné sliznice a majú tonizujúci efekt. Celkový účinok na organizmus dopĺňajú vitamíny skupiny B, ktoré podporujú metabolizmus látok a prispievajú k správnemu tráveniu a vstrebávaniu živín.

Pre vašu ľahšiu prípravu sme vám pribalili odmerku a malý mixér, ktorý vám pomôže pripraviť hladkú konzistenciu nápoja.

Pre spokojné bruško začnite deň s pohárom vlákniny Belly Fyto Detox.