Kompava na kongrese estetickej a AntiAge medicíny
Kompava na kongrese estetickej a AntiAge medicíny

Kompava na kongrese estetickej a AntiAge medicíny

Kompava na kongrese estetickej a AntiAge medicíny

Od piatka 17.11.2023 do nedele 19.11.2023 prebieha v poľskej Varšave 21.medzinárodný kongres estetickej a Antiage medicíny, ktorej sa po prvýkrát zúčastní aj Kompava. V spolupráci s poľskou pobočkou našej firmy bude na kongrese pripravená prezentácia nie len našich produktov, ale aj užitočných poznakov a informácii, o ktoré sa s vami podelia aj odborníci práve z oblsati AntiAge medicíny. 

Obsah

Produkty z rady AntiAge sa v poľsku tešia veľkej obľube. Okrem spokojných koncových zákazníkov si produkty získali obľubu aj u odborníkov, ktorí sa problematike stárnutia na bunkovej úrovni venujú celé roky a patria k absolútnej špičke vo svojej oblasti.

Čo o AntiAge produktoch od Kompavy hovoria odborní lekári?

 

"Venadom od Kompava obsahuje unikátne zloženie biologickydostupných a bioaktívnych prírodných zložiek, ktorých synergické pôsobenieumožňuje vysoko účinnú podporu správneho fungovania obehového systému.

Natokináza je špeciálny protolytický enzým santitrombotickou a fibrinolytickou aktivitou, ktorý štiepi nerozpustnúbielkovinu fibrín v cievach, uvoľňuje ich, zlepšuje krvný obeh, a preto zohrávadôležitú úlohu v prevencii trombotických ochorení."

"Kompava ma zaujala aj preto, že vyrába produkty, ktoré majú mnohostrané účinky na tráviaci, nervový, imunitný a osteoartikulárny systém.

Keďže naši pacienti majú často veľa problémov a podobne ako Kompava pristupujem k pacientom viacúrovňovo, mnohostranne a komplexne zavedenie takýchto produktov je pre mňa veľmi užitočné, pretože nie každý problém, ktorý pacient pociťuje, treba okamžite riešiť liekmi, tieto produkty tým, že zlepšujú imunitu a majú protizápalové účinky, spôsobia na mnohé problémy veľmi priaznivo.

Svoje dobrodružstvo s Kompavou som začala produktom Skin Booster, pretože ako jediný obsahuje kolagénový peptidový hydrolyzát.

Pacienti si myslia, že ak berú kolagén, kolagén sa im zapracuje do pokožky, ale to nie je pravda, ak berieme kolagénové produkty, tieto produkty majú spustiť tvorbu vlastného kolagénu a práve preto, že produkt Kompava obsahuje veľmi vysokú koncentráciu kolagénových peptidov a extra komplex, ktorý je koenzým pre absorpciu a aktiváciu bioaktivity kolagénových peptidov, tento produkt funguje.

Preto sa kolagénové peptidy dobre vstrebávajú z tráviaceho traktu do krvi, z krvi do kože a tam cez kožu stimulujú fibroblasty k syntéze vlastného telesného kolagénu a začína sa rekonštrukcia, začína sa regenerácia, začína sa produkcia vlastného kolagénu, vďaka tomu sa zlepšuje stav pokožky, vlasov, nechtov a naše naše ošetrenia a procedúry sú viac efektívne."

"Pretože som zástancom prírodnej medicíny, vždy som verila a stále verím, že prirodzená schopnosť nášho tela si dokáže poradiť s mnohými zdravotnými problémami.

A keby ste sa ma pred pár rokmi opýtali, či si myslím, že by ste mali používať nejakú doplnkovú výživu okrem vitamínu D, asi by som povedala, že nie. Verila som, že všetko nám príroda poskytuje prostredníctvom stravy, no posledné roky a nedávne štúdie, vedené najmä nemeckými lekármi, ukázali, že za posledných 50 rokov potraviny, ktoré jeme, stratili viac ako 30 % svojej nutričnej hodnoty. Preto vzniká problém suplementácie, a jednou z najlepších možností kao stratené nutričné hodnoty doplniť je prostredníctvom výživových doplnkov. "