Podnikateľka Slovenska 2015 je majiteľka firmy Kompava!

Podnikateľka Slovenska 2015 je majiteľka firmy Kompava!

Kráľovnou nášho biznisu je šéfka výrobcu výživových doplnkov.

"Je nesmierne príjemné vidieť šťastných a zdravých ľudí, ktorým ste radou či doplnkom pomohli zorientovať sa v zdravej výžive. Každá prejavená vďačnosť vás ženie vpred a dodáva pocit užitočnosti vašej práce."

To sú slová čerstvej držiteľky titulu Podnikateľka Slovenska Želmíry Komorechovej. Majiteľka spoločnosti Kompava zvíťazila v kategórii Vynikajúca podnikateľka a stala sa aj celkovou víťazkou ceny, ktorú už 16. rok udeľuje Slovak Business Agency a Hospodárske noviny sú jej mediálnym partnerom.

Želmíra Komorechová vyštudovala potravinársku biochémiu a už počas rodičovských povinností aktívne pracovala s firmou, ktorá vyrábala dojčenskú stravu. Tu prvýkrát nazrela do problematiky zdravej výživy.

Následne pracovala v obchodnej firme, kde počas desiatich rokov zbierala informácie, skúsenosti a kontakty, ktoré neskôr v plnej miere využila pri vývoji výživových doplnkov. Od roku 2002 vyvíja spoločnosť Kompava produkty pre športovcov, ktorých účelom je zabezpečiť všetky funkčné látky, ktoré nie sú schopní prijať bežnou stravou.

V roku 2007 bola sekcia športových výživových doplnkov rozšírená o sekciu farma doplnkov, ktoré preventívne podporujú zdravie nielen športovcov, ale každého človeka, ktorý sa o svoje zdravie zaujíma a stará.

Produkty obsahujú v maximálnej miere prírodné zdroje surovín a sú vyvíjané tak, aby nemali žiaden vedľajší efekt a zároveň boli funkčné. Keď spoločnosť pred 14 rokmi vznikala, ľudia sa veľmi nezaujímali o zdravie. Doplnky výživy boli určené najmä pre športovcov, prípadne tých, ktorí si budovali „svalovú hmotu“.

Dnes ľudia pokročili obrovským skokom vpred, chcú žiť zdravo. Cieľom spoločnosti je preventívne ľudí viesť k zdravému životnému štýlu, podporovať ich snahu v udržaní dobrého zdravia do neskorého veku, prevenciou pomáhať eliminovať negatívne dosahy nesprávneho životného štýlu a zároveň pomáhať dosahovať skvelé športové výkony.

http://hnonline.sk/ekonomika/593242-kra-ovnou-nasho-biznisu-je-sefka-vyrobcu-vyzivovych-doplnkov

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info