Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Podnikateľka Slovenska 2015 je majiteľka firmy Kompava!
Podnikateľka Slovenska 2015 je majiteľka firmy Kompava!

Podnikateľka Slovenska 2015 je majiteľka firmy Kompava!

Podnikateľka Slovenska 2015 je majiteľka firmy Kompava!

Obsah

Kráľovnou nášho biznisu je šéfka výrobcu výživových doplnkov

"Je nesmierne príjemné vidieť šťastných a zdravých ľudí, ktorým ste radou či doplnkom pomohli zorientovať sa v zdravej výžive. Každá prejavená vďačnosť vás ženie vpred a dodáva pocit užitočnosti vašej práce."

To sú slová čerstvej držiteľky titulu Podnikateľka Slovenska Želmíry Komorechovej. Majiteľka spoločnosti Kompava zvíťazila v kategórii Vynikajúca podnikateľka a stala sa aj celkovou víťazkou ceny, ktorú už 16. rok udeľuje Slovak Business Agency a Hospodárske noviny sú jej mediálnym partnerom.

Želmíra Komorechová vyštudovala potravinársku biochémiu a už počas rodičovských povinností aktívne pracovala s firmou, ktorá vyrábala dojčenskú stravu. Tu prvýkrát nazrela do problematiky zdravej výživy.

Následne pracovala v obchodnej firme, kde počas desiatich rokov zbierala informácie, skúsenosti a kontakty, ktoré neskôr v plnej miere využila pri vývoji výživových doplnkov. Od roku 2002 vyvíja spoločnosť Kompava produkty pre športovcov, ktorých účelom je zabezpečiť všetky funkčné látky, ktoré nie sú schopní prijať bežnou stravou.

V roku 2007 bola sekcia športových výživových doplnkov rozšírená o sekciu farma doplnkov, ktoré preventívne podporujú zdravie nielen športovcov, ale každého človeka, ktorý sa o svoje zdravie zaujíma a stará.

Produkty obsahujú v maximálnej miere prírodné zdroje surovín a sú vyvíjané tak, aby nemali žiaden vedľajší efekt a zároveň boli funkčné. Keď spoločnosť pred 14 rokmi vznikala, ľudia sa veľmi nezaujímali o zdravie. Doplnky výživy boli určené najmä pre športovcov, prípadne tých, ktorí si budovali „svalovú hmotu“.

Dnes ľudia pokročili obrovským skokom vpred, chcú žiť zdravo. Cieľom spoločnosti je preventívne ľudí viesť k zdravému životnému štýlu, podporovať ich snahu v udržaní dobrého zdravia do neskorého veku, prevenciou pomáhať eliminovať negatívne dosahy nesprávneho životného štýlu a zároveň pomáhať dosahovať skvelé športové výkony.

http://hnonline.sk/ekonomika/593242-kra-ovnou-nasho-biznisu-je-sefka-vyrobcu-vyzivovych-doplnkov