Premium Energy Premium Energy Premium Energy Vydrž
Premium Energy Premium Energy

Premium Energy

Kód: premium-energy
Výrobca: Kompava s.r.o.
Na stiahnutie :
Balenie:
Príchuť:
Vyberte si variantu!
s DPH:
27,00 €
bez DPH:
22,50 €
Množstvo:
Premium Energy je energia, ktorú potrebujete!

Prečo práve Sport Premium Energy?

Je to produkt z "Prémiovej rady", takže už názov napovedá, že je výnimočný a jedinečný. Poskytne optimálny zdroj energie pred ale aj počas fyzického výkonu. Preto vám umožní trénovať dlhšie, s vyššou silou a oveľa tvrdším spôsobom než akým ste boli doteraz zvyknutí. Zabezpečí Vám stabilnú energiu, ktorá nie je nárazová, ale je doplňovaná priebežne. Nezabudli sme ho doplniť ani aminokyselinami BCAA 4: 1: 1 (L-leucín: L-izoleucín: L-valín), MCT tukmi, L-Citrulín malát a tiež látkami na podporu imunity vitamín C a L-lyzín.
Venujete sa cyklistike, vytrvalostným športom alebo vysoko dynamickým športom? Odpovedali ste áno? Potom Premium Energy je pre vás ideálnym doplnkom.

Popis

Premium Energy vďaka MET/FLEX technológii optimalizuje metabolické prostredie a podporuje jeho schopnosť efektívne využívať predovšetkým „tukové“ zdroje energie. Telo sa tým pádom učí inteligentne šetriť zásoby glykogénu (svalového aj pečeňového), ktoré si športovec dokáže ušetriť a využiť ich pri najnáročnejších fázach fyzického výkonu. Výnimočnosť prémiového produktu je v podpore vrcholového výkonu nielen na tréningu, ale hlavne v náročnom preteku – súťaži, povolaniach, či dokonca pri chudnutí nadbytočných zásob podkožného alebo viscelárneho tuku a vytvorenie priaznivej metabolickej podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu.

Premium Energy je produkt, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.

Premium Energy zabezpečuje:

 • kvalitnú výživu pre športovcov pred i počas výkonu (tréning, pretek, výkon v povolaní)
 • stabilný zdroj energie pre: fyzický i duševný výkon, vytrvalostné športy: beh, plávanie, bicyklovanie; dynamické individuálne a kolektívne športy - crossfit, tenis, gymnastika, futbal, volejbal, hokej, basketbal, hádzaná, vodné pólo; rôzne akrobatické, či krátke vysoko dynamické športové disciplíny; povolania vyžadujúce vysokú mieru sústredenia ako šoféri, piloti, vojaci
 • zabránenie hypoglykémii a energetickým výkyvom (anti“hlaďák” efekt)
 • vyrovnanú hladinu glukózy bez stimulácie inzulínu (nízka hladina inzulínu umožňuje spaľovanie tukových zdrojov energie,
 • šetrenie “cukrových” zdrojov energie (vlastný svalový a pečeňový glykogén)
 • ľahkú stráviteľnosť - nezaťažuje žalúdok ani trávenie
 • pomáha stať sa metabolicky efektívnejším (metabolická flexibilita), to znamená, že telo šetrí zásoby glykogénu a naopak pri užívaní Premium Energy do väčšej miery využíva pri fyzickom výkone ako zdroj energie zásoby podkožného tuku

MET FLEX technológia optimalizuje metabolické prostredie a podporuje jeho schopnosť efektívne využívať najmä“tukové”zdroje energie (vlastné alebo prijaté). Vďaka tomu sa telo učí inteligentne šetriť zásobami glykogénu (svalového i pečeňového), ktoré tak ostanú na najnáročnejšie fázy fyzického výkonu.

Premium Energy a jeho pôsobenie na dynamických športovcov:

 • Čo najviac športovci ocenia je, že Premium Energy im umožní trénovať oveľa dlhšie, tvrdšie a s vyššou intenzitou vďaka stabilnej energii, ktorá nie je nárazová, ale je dopĺňaná priebežne zo všetkých troch energetických zdrojov z vlastných tukových zásob, z vlastnej glykogénovej zásoby a z prijatej glykogénovej zásoby práve priamo z Premium Energy produktov.
 • Premium Energy umožňuje nerušene podávať vysoký výkonnostný štandard, ktorý športovec poctivo natrénoval.
 • Znižuje riziko zranenia, ktoré je často spôsobené narušenou hladinou glukózy, od ktorej závisia najmä jemné motorické zručnosti (nervová sústava), ktoré ustupujú ako prvé, ešte pred známkami nastupujúcej únavy. Tým sa vytvára priestor pre nezvládnutú techniku pohybu, ktorá môže viesť až k závažnému zraneniu a odstavenie športovca z hry (napríklad pri vzpieraní, akrobacii, bojových pohyboch, silových športoch a iných náročných situáciách).

Optimálne dávkovanie Premium Energy:

 • 45 minút pred výkonom, alebo počas dlhšieho výkonu každé 2 – 3 hodiny
 • 1 dávka (30 g) pokryje potrebu energie cca na 2 -3 hodiny výkonu

Použitie:

 • 2 odmerky prášku (30 g) rozmixovať v 250 – 300 ml vody. Odporúčame ihneď vypiť z dôvodu zvýšenej sedimentácie.

Príchute:

Jahoda/limeta

Jablko/limeta

Pomaranč

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách.

Energetické nápoje

Zloženie

Základ: polysacharid vyrábaný špeciálnou hydrotermickou  metódou HMT, MCT tuky ( nosič: mliečny proteín), zmes rastlinných aminokyselín BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), L-citrulín malát, L-lyzín, vitamín C (kyselina L-askorbová), oxid horečnatý, zahusťovadlo: karboxymetylcelulóza, citran draselný, sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza. 

Príchute:

jahoda-limeta: základ+jahodový ovocný prášok, arómy: jahodová, limetová

jablko-limeta: základ+jablkový ovocný prášok, arómy: jablková, limetová, farbivo: chlorofyl

pomaranč: základ + pomarančový ovocný prášok, aróma pomarančová,

farbivo: betakarotén

 

 

Výživové údaje

 

100g

 

30 g/ 1 dávka

 

% RVH*

Energetická hodnota

1715,5 kJ/

407,3 kcal

514,6 kJ/

122,2 kcal

6,1 %

Tuky

12,34 g

3,70 g

5,29 %

  z toho nasýtené mastné kyseliny

12,21 g

3,66 g

18,32 %

 

Sacharidy

55,32 g

16,59 g

6,38 %

z toho cukry

4,12 g

1,24 g

1,37 %

Bielkoviny

18,56 g

5,56 g

12,0 %

Soľ

0,39 g

0,12

1,94 %

Aminokyseliny

BCAA inst. 4:1:1

10,0 g

3,0 g

**

z toho :   L-leucín

6,66 g

2,0 g

-

              L-izoleucín

1,66 g

0,5 g

-

              L-valín

1,66g

0,5 g

-

Minerálne látky:

Horčík

600 mg

180 mg

48 %

Draslík

300 mg

90 mg

4,5 %

Sodík

1293,3 mg

388,0 mg

16,2 %

Vitamíny:

Vitamín C

1000 mg

300 mg

375 %

*RVH - referenčná výživová hodnota
** RVH nie je stanovená
Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal) 


Upozornenie:

Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Nevhodné pre deti do 7 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/7211/2015/Ht


No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

Recenzie

Marcel Vachek
26.04.2016
 • stačí opravdu na aktivitu trvající do 2 hodin
 • vyšší cena
Filip Kalina
23.12.2017
 • neporovnateľný pocit plnosti energie je to niečo perfektné každý kto má nejaké športy na dlhší čas ako 45min tak urcite odporúcam je to bomba
 • ziadne
Delphine
21.04.2017
 • Absolut špička. Používam pri rekreačnom plávaní na jazere 4 x 800 metrov + pri freediving potápaní. Užívam 40 minút pred tréningom na lačno. Fantastická stabilná energia. Obrovský pohon v tele. Vrelo odporúčam.
Stefan
19.02.2016
 • Sport Premium energy považujem za dlhodobý prísun energie a koncentrácie bez zvyšovania glykemického indexu. Obsahuje revolučný typ škrobu. Používam ho aj keď mám náročný deň v práci. Energia sa dostaví v priebehu 10 minút. Zatiaľ som spokojný.
David Bartošek
10.08.2016
 • super zdroj energie
 • nenašel jsem

Články

Diskusia

Súvisiace produkty

Kompava spol. s r.o., Piešťanská 1202/44, Nové Mesto nad Váhom 91501, +420 903 473 211, objednavky@kompava.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info