Osvieženie a proteín?  Určite skúste nový JUICY PROTEIN Viac na...

Test spaľovaču ThermoFit na portáli Žena.sk
Test spaľovaču ThermoFit na portáli Žena.sk

Test spaľovaču ThermoFit na portáli Žena.sk

Test spaľovaču ThermoFit na portáli Žena.sk

Potiť sa vo fitnes centre je populárne zhruba mesiac od Silvestra. Potom sa naše predsavzatia o chudnutí vracajú do starých koľají. Ako stratiť kilá navyše a nevystavovať svoje telo nadmernej fyzickej záťaži, ktorá nás veľmi vysiluje a po čase prestane baviť

Obsah

Pozreli sme sa po slovenských výrobcoch týchto produktov. Spoločnosť Kompava nám ponúkla na testovanie svoju jednotku medzi spaľovačmi, prírodný produkt ThermoFit, ktorú otestovala redaktorka Sylvia.

THERMOFIT (450 mg)

Som typ, ktorý rád športuje, ale rád aj papá. Takže vo výsledku len pálim to, čo som cez deň zjedla. Tuky neodchádzajú, ale ani nepribúdajú. V takomto prípade je pomoc zvonka nutná. Zbaviť sa tuku v hlbokých vrstvách je najhoršie. Neverím rôznym americkým, syntetickým umelinám, ktoré z vás vedia vytiahnuť tuk, no ten za mesiac nečinnosti priberiete späť. Aj preto, že začnete byť na výrobku závislá a po čase prestane účinkovať. Nie, umelé veci nejedzte!

Prvé dojmy
ThermoFit pracuje tak, že podporuje proces tvorby tepla v tele, zvyšuje metabolizmus a mne dokonca aj zmierňoval chuť do jedla. Nie, nebolo mi zle, ale necítila som potrebu sa neustále dotýkať sladkých potravín. Som spokojná s tým, že ide o tabletky. Doteraz som používala tekuté spaľovače, ktoré predávajú iba v mega fľašiach a nemôžete si ich nosiť a užívať mimo domu. Na fotke vidíte porovnanie, koľko miesta vám táto vec doma zaberie.

Dávkovanie
Kapsule treba užívať podľa pokynov. Ide o silný, hoci prírodný preparát. Kombinácia všetkých najúčinnejších látok, aké príroda ponúka, od zeleného čaju, cez horký pomaranč, prírodný kofeín, kôru bielej vŕby, l-karnitín a rôzne ďalšie antioxianty sú super mix, s čím sa dá pracovať na dennej báze a neublížite si.

Iba sa budete potiť. Užívať treba najprv dve tabletky denne, neskôr štyri. 60 kapsulové balenie vám takto vyjde zhruba na pol mesiaca, ak budete výrobok užívať poctivo. Nemusíte každý deň chodiť cvičiť, užíva sa aj mimo aktívneho dňa.

Účinok
To potenie si nepredstavujte, že vyzeráte v škole alebo v práci nejako zmoknuto. V tele sa iba zvyšujú tepelné procesy, ktoré nemusia vyslovene preniknúť až na pokožku. Telo páli tuky aj keď spíte a nemáte ráno pod sebou predsa kaluž. Keď ste však vo fitku a robíte kardio, bude z vás poriadne liať. Tam sa termo proces prejaví na zvýšenom potení.

Hovorí sa, že kardio človeka veľmi vyčerpáva a nemalo by sa robiť každý deň. Tu to neplatí. S týmito kapsulami budete mať väčšiu vytrvalosť a vyšší výkon, takže z vás budú vo fitku dosť mimo. Keď sa spýtajú čo užívate, pokojne môžete priznať, že ThermoFit, pretože nejde o žiaden doping, je to čistý produkt. Všetci sypači vám budú závidieť, pretože im už nič nefunguje.

Schudnete?
Otestovala som dve balenia, čo je mesiac tepelnej terapie. Popri tom som sa stravovala, ako predtým. Vo výžive som nič nemenila, cvičila som rovnako. Na váhe bol síce malý rozdiel, ale keď som sa premerala, telo bolo štíhlejšie v páse. Viscerálny tuk z brucha totiž ide dole ako prvý. To znamená, že som našťastie vôbec nestratila svaly, ktoré sú ťažšie ako tuk, ale som sa zbavila čistého nepekného sádielka na bruchu.

Všimla som si...
Nie je to nič prevratné, ale potešila ma potlač značky Kompava na samotných kapsuliach. Pokiaľ užívate viac prípravkov, keď cvičíte, rôzne BCAA alebo amináče, či iné doplnky výživy v kapsuliach, zväčša sa na prvý pohľad nelíšia. Tiež sú zhruba rovnako veľké a biele. Stáva sa, že keď si ich dávkujete pred a po tréningu, tak sa vám zmiešajú a potom nemáte prehľad, čo jete. A keďže je dávkovanie citlivé, nevedela som, čo sa v kapsulke nachádza, a tak som to kvôli zdraviu radšej vyhodila. Kapsule s logom vám pomôžu sa zorientovať. Drobnosť, ale super efektná.

HODNOTENIE: Rýchly a efektívny účinok

http://zena.atlas.sk/test-spalovac-ktory-za-mesiac-odstrani-tucnotu/domacnost/nakupujeme/862251.html