Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Ako dať zbohom bolesti kĺbov a začať opäť žiť?
Ako dať zbohom bolesti kĺbov a začať opäť žiť?

Ako dať zbohom bolesti kĺbov a začať opäť žiť?

Ako dať zbohom bolesti kĺbov a začať opäť žiť?

V poslednom čase možno počuť o trende zvanom kolagén z každej strany. Účinky kolagénu sú však vedecky podložené, a preto by sme mali dbať na jeho dostatočný príjem, ktorý nám zabezpečí zdravý pohyb bez bolesti.

Obsah

Kde všade nájdete kolagén? 

Kolagén   je   bielkovina,   ktorá   sa   nachádza   v   rôznych   potravinách, najmä v mäse, rybách či želatíne. Rozsah   prijatého kolagénu z týchto potravín závisí od množstva, ktoré konzumujete a ako sú tieto potraviny pripravené.

Pamätajte, že kolagén je v organizme spracovávaný na aminokyseliny a následne použitý na rôzne biologické účely, a teda nie vždy zostáva ako kolagén v pôvodnej forme.

Syntéza kolagénu sa postupne znižuje už od 25. roku života.

K zdraviu vďaka kolagénu

Japonskí   vedci   vtedy   zistili,   že   suplementácia   kolagénových   peptidov   (enzymaticky   naštiepená   molekula   kolagénu   na menšie   jednoduchšie   vstrebateľné   častice)   výrazne   prispieva   nielen   k   zlepšeniu   stavu   kĺbov   a   svalov,   ale   i   k   zlepšeniu kvality vlasov a nechtov. 

Vedeli ste, že cievy obsahujú 10-25 % kolagénu, kĺbová chrupavka 50-70  % kolagénu, koža 50-70 %, kosti 80-90 %, pľúca 10 %, pečeň 4 % a šľachy 80-90 %?

Ktorý typ kolagénu preferujete vy?

Na trhu nájdete nespočetné množstvo rôznych typov kolagénu a už je len na vašich preferenciách, aká forma vyhovuje vám. Kolagén vo forme nápoja, tabliet či kapsúl už je štandardom. Pokiaľ človek užíva aj iné doplnky výživy, môže sa stať, že je týchto foriem presýtený. Rannú kávu si však rád vychutná takmer každý z nás.

Kolagén do kávy

Preto sme v Kompave vyvinuli niečo extra, a to kolagén do kávy, ktorý navyše obsahuje MCT tuky a taurín.

Kombinácia týchto zložiek spolu s kávou naštartuje vaše telo i myseľ. Pokiaľ si chcete takúto kávu vychutnať aj vy, radi vám ju doprajeme.

Zľava Collagen Coffee Cream

Zadajte e-mail a obdržíte zľavový kód, a tak môžete kolagén do kávy získať za tu najlepšiu cenu.

Zľava Collagen Coffee Cream
Neznáma chyba pri pokuse o odoslanie e-booku, skúste to znova alebo nás kontaktujte na adrese webmaster@kompava.sk
Ďakujeme za Váš záujem, e-book bol odoslaný na Vašu e-mailovú adresu, kde by ste ho mali obdržať v priebehu niekoľkých minút.