Získajte teraz balenie Serrapeptase Plus +30% obsahu za cenu klasického balenia. Viac na...

Ako poraziť únavu, nechuť a vytŕčajúce bruško po dlhšom ničnerobení?
Ako poraziť únavu, nechuť a vytŕčajúce bruško po dlhšom ničnerobení?

Ako poraziť únavu, nechuť a vytŕčajúce bruško po dlhšom ničnerobení?

Ako poraziť únavu, nechuť a vytŕčajúce bruško po dlhšom ničnerobení?

 Covidove obdobie  nám na Slovensku  trvá už dlho.Mali sme rôzne obmedzenia pohybu, zákazy,príkazy,....

Človek z obavy ale i zodpovednosti nešíriť infekciu ďalej prestal automaticky vychádzať z domova, prestal sa toľko hýbať ako obyčajne, začal mať väčší príjem ako výdaj, tak trošku sa aj vypapká a zaguľatí. Onedlho však ale zasa zistí, že sa akosi nevládze tak ľahko zohnúť k topánke, aby si zaviazal šnúrku, rýchlejšie sa zadýcha pri bežnej chôdzi, je viac unavený, spavý, nič ho nebaví a ešte k tomu všetkému aj pupok začne vytŕča spod šiat.

Niečo také (ale v menšom) som zažila i ja.

Nedokážete si ani predstaviť tú nesmiernu radosť akú som mala, keď som obdržala do svojej e-mailovej schránky konečne oznam, že od 4. 5. sa opäť začína s cvičením v E-Fite.

Neváhala som ani chvíľu a hneď zrána som začala kuť železo za horúca a vytočila čísielko na Ivanku (moju usmievavú milú trénerku), aby som si zajednala termín prvého tréningu.

dve ženy cvičia športujú v elektro fitness e-fit

Od 7. 5. už 2x týždenne, hneď zrána o 7 hod. začínam svoj deň v E-Fite.

JASNAČKA, že po nič nerobení, nešportovaní a hlavne gaučovej kultúre ma neminula nemilosrdná a teda že fakt riadna svalovica!!! Schody či niekam si sadnúť boli pre mňa neskutočne  náročné!!! Dať či nedať si tabletku od bolesti na svalovicu? Zvládnem, nezvládnem to? Nakoniec som to zvládla bez, len ďalším iným pohybom, športom. Stále som si v hlave opakovala a hecovala sa slovami: To dáš!!! Ale to máš za to, že si bola hnilá a lenivá!

Dnes už je mi fajn. Keď ráno vstávam, už sa teším na cvičenie. Aj napriek tomu, že viem, že si riadne máknem a zapotím sa.

Po 2 - 3 tréningoch som  zistila, že tie moje svaly sa začínajú opäť prebúdzať, formovať, napínať,....proste začínajú pracovať tak, ako majú. Cvičím síce v E Fite iba 20 minút, ale celé telo za ten čas úplne nabudím. Samozrejme počas každého cvičenia na vás odborne dohliada trénerka Ivanka, ktorá je skvelá a trpezlivá. Ona vie, ona pozná ako na vás, koľko toho zvládnete.

žena fitlopta cvičenie elektro fitness e-fit

Po docvičení bývam tak nabitá pozitívnou energiou, že s úsmevom na tvári odchádzam pracovať - ošetrovať do terénu mojich zlatých starých.

Možno sa budem opakovať ale všetkým vám, ktorí ešte stále váhate či ísť cvičiť do E-Fit musím odkázať, aby ste už toľko neváhali a šli do toho! Stoji vám to za ten pocit pozitívnej energie, za ten pocit, že robíš niečo pre seba a svoje zdravie, za ten pocit víťazstva nad lenivosťou, za to krásne vyformované telo, svaly.

Andrea Sláviková